PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Vše kolem ovladačů k deskám či integrovaným komponentám, včetně BIOSů a jejich úprav.

Moderátor: Eddward

trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Příspěvek od trodas »

A pokud to nepůjde ani pak, tak reklamace a když není možná, tak asi vyhazov. Ostatně není tak nějak moc o co stát...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Příspěvek od Jds1cz »

Zdravím mám též desku Gb 970a-ds3p.Problém je ten že se do biosu dostanu ale po čase se začne sekat.Nepomohl ani reset ani nahrání nového tedy stejného biosu(nový není betu tam cpát nebudu).Je stále v záruce,má cenu ji reklamovat?.Zkoušejí to vůbec ?.Aby to nebylo že se závada se neprojevila.Windowsy jedou vše funguje jak má.W10 64bit.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
defi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2009

Re: PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Příspěvek od defi »

Dobry vecer, jsem majitel zakladky Gigabyte 870A UD3, phenom II X4, zdroj seasonic 2 roky stary ci mene, nova geforce 950 (ati se pokazila)....windows 10...a problem je takovy.

Pc najede,hry drzi, nepada to,ale po instalu W10, ktere mely s SSD samsung evo 850 tunu problemu,jsem uz neudrzel nervy po pul roce a chtel zkouknout bios a poladit,opet pretaktovat. Aby to slapalo jako drive,svizneji. Ale bios nechce najet. DEL klavesa =cerna obrazovka s blikajicim kurzorem a nedeje s nic. Jen blika...10 pokusu a nic....bez snahy se tam dostat...bios detekuje co ma a system naskoci.

Vracim se k pc v pondeli a chci zkusit baterii, vyndat pcie radic usb,statni komponenty. Mohlo by to pomoci? Dik za radu
HunterGtNet
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2006
Bydliště: Kyjov okr.Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Příspěvek od HunterGtNet »

skus zapojit do ps2 konektoru klavesnici pres redukci
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: PC zamrzne pri vstupu do BIOSU

Příspěvek od certes »

a nebo zkus klávesnici v jiném USB portu...
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“