Star Tales benchmark v.0330 (DirectX9/PhysX)

Zde se uvádějí jen výsledky z jednotlivých benchmarků a diagnostik.

Moderátor: Don

Odpovědět
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Star Tales benchmark v.0330 (DirectX9/PhysX)

Příspěvek od Vlastik80 »

Star Tales is a highly ambitious social networking game from the acclaimed Chinese developer QWD1. Think of Star Tales as The Sims online with Unreal Tournament 3 level graphics and GPU-accelerated physics.
Download zde (170MB)
Verze benchmarku: 0330

Nastavení:
4x AA, 16x AF, HDR: On, Motion Blur: On, DOF: On, Loop: Off, PhysX: On

Výsledek pro 1280x1024:
Obrázek

Výsledek pro 1920x1200:
Obrázek

Sestava:
Q9650 3600MHz / 6GB DDR2 800 / GTX460 GLH / GF258.96w / Win7x64:
UPDATE - Geralt
Ak by niekto po dlhom čase zatúžil pustiť si tento kvalitný :-D benchmark znovu na Fermi GPU (GTX4xx/5xx) bude potrebovať updatnutú verziu, link v prvom poste stiahne len neupdatnutú verziu, ktorá ne Fermi nefunguje, tak som troška brázdil vody internetu a na jednej ruskej stránke sa mi podarilo dopátrať k funkčnému odkazu na updatnutú verziu (nakoľko zo stránok NVIDIE sa to nedá stiahnuť kvôli nefunkčnému linku, stiahne to len textový súbor).

LINK NA STIAHNUTIE AKTUÁLNEJ VERZIE | Direct

V prípade, že máte 16:9 monitor, tak existuje možnosť ako spustiť aj rozlíšenie 1080p (resp. aj iné rozlíšenie), návod ktorý som našiel na Guru3D.com je nefunkčný :rolleyes: ..teda som sa troška hrabal v .ini súboroch a podarilo sa mi nájsť cestu ako rozchodiť aj iné rozlíšenia, než tie ktoré benchmark ponúka.

1. choďte do adresára: C:\Program Files (x86)\QWD1\StarTalesBenchmark\StarTalesBenchmark\ExampleGame\Config
2. skopírujte si súbor ExampleEngine.ini na plochu a otvorte si ho vo wordpade
3. v odstavci SystemSttings upravte posledné dva riadky na

Kód: Vybrať všetko
ResX=1920
ResY=1080


4. uložte cez File > Save
5. nakopírujte späť do C:\Program Files (x86)\QWD1\StarTalesBenchmark\StarTalesBenchmark\ExampleGame\Config
6. keď teraz spustite benchmark, tak pole resolution bude prázdne, to kvôli upravenému rozlíšeniu, teda to nechajte tak, už si len nastavte zvyšné parametre a spustite benchmark ;)
Odpovědět

Zpět na „Výsledkové listiny“