Star Force - návody, rady, zkušenosti

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Neprijde vám tohle tema trochu mimo, kdyz na Doomu ten Starforce neni ?? :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Tak opravíme název threadu třeba na: "Problémy ochrany CD Star Force" :wink:
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

JJ, Bathory tam určite nejakej nazev dosadí :-) At je hned jasny co se tady resí :wink:
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Už to je lepší? :D Lepší název mě teď nenapadá. :sad: Vliv na OS "Widle" je tady http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=5744&start=40 :roll:
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Našel jsem zajímavej návod, jak obejít SF-3, ale nevím, jestli to funguje, protože zrovna jak na potvoru, žádnou hru se SF-3 doma nemám.
Třeba to někdo zkusí.

1.Insert CD, back up with Alchohol 120% Starforce 3 profile. Creating a ISO.
2.Mount the iso to a virtual drive (Daemon tools,Elby)
3.Install the game.
4.Now heres the tricky part. Follow this and you SHOULD be ok.
5.Before starting the game, run WMP9.
6.Quickly start Singles (1 second - yes that quick)
7.If you have no luck first time, try and try again.
8.If it dont work for you im sorry, a few other mates of mine have tried it some worked, some didnt.
Bathory
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Má zkušenost se StarForce je taková, že jsem s ní nikdy neměl sebemenší problém. Dnes to instaluje už každá druhá originální hra a podle mě to mají už vyladěné.

Ta ochrana, pokud nekraví, plní svůj účel.
Já jsem měl svého času v systému tohle

Obrázek

A teď toho mám snad ještě víc a vše mi fachá, jak má.

Nechci říct, že to celé je jen mnoho povyku pro nic. Ale mnoho povyku pro málo, to bude. Rozhodně si nemyslím, že by drtivá většina uživatelů s tím měla nějaký problém. Naopak, dle mého názoru jde o ojedinělé výjimky, které pak tropí na fórech veliký povyk, ale skutečnost to imho opravdu necharakterizuje. Je také otázkou, zda hledat v případě nefunkčnosti něčeho příčinu vždy a priori v dané ochraně....

Jako vydavatel herní společnosti bych bez váhání sáhl po prostředku, který zajistí tu nejlepší možnou ochranu mnou vydávaného a financovaného produktu proti pirátskému kopírování.

(tento post je reakcí na Thellwinův podpis)

//abych nebyl obviňován, že exhumuju staré thready :roll:
show must go on..
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Tak já ti popíšu svojí poslední zkušenost se StarForce. Originální hra Flatout má verzi 3.4.65.10 a k počítači jsem připojil externí dvd mechaniku LG GSA-2166D a nainstaloval tuhle hru. Po instalaci a spuštění jsem byl vyzván, abych vložil CD do jiné mechaniky, protože hra si ověřuje, zda je spouštěcí mechanika na IDE. Nebyla, takže smůla, hra nešla vůbec spustit, tudíž vyhozený peníze a šance na reklamaci dost mizivá (protože na normálních mechanikách připojených přes IDE hra jede) a když už, tak mnoha týdenní tahanice po emailech. Nevidím jediný důvod proč by mi měl výrobce diktovat, v jaké mechanice můžu či nemůžu hru spustit, respektive s jak připojenou mechanikou. Informace podobného znění samozřejmě na obalu chybí...

Další problémy jsou například s virtuálními mechanikami (u některých programů), hrou po síti atd.
Bathory
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

neviem o co tu ide, kedze som stratil nit. teraz, mam air conflicts, vsetko normalne, bez cracku, ale po nainstalovani mi zacalo nicit napalene dvd, nejde citat, palit.....ako tu svinu odstranit z pc???
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Kdyby sis tento thread přečetl, tak bys na to přišel...
Bathory
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

pliiis surne to potrebujem zhrnute do jedneho zrozumetelneho odstavca. pojde mi potom ta mechanika? lebo kamarat nainstaloval tiez hru so StarForce a dodrbalo mu to napalovacku, teraz vymenil harddisk a napalovacka nejde furt
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

neda sa instalacia SF do PC pri instalacii hry obist?
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

no tak SF mi doj***l mechaniky. LG4163 a 4166, sice citaju, ale dvd napaluju iba 25kB/s alebo o 100 kB rychlejsie. pliiis poradte. este preskusam nieco a napisem viac podrobnosti
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

stahni si odsud http://www.star-force.com/support/sfdrvup.zip utilitku na odstraneni SF z PC. spust ji a ona ti vycisti PC os SF driveru. restartuj PC a pak se mrkni sem > pravy na Tento pocitac > Spravovat > Spravce zarizeni > v menu Zobrazit vybrat Zobrazit skryta zarizeni a u Ovladace nepodporujici PnP a hledej Starforce polozky. po vycisteni by ti nemela v PC zadna zustat.
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

PC mam vycistene rucen od ovladacov SF podla navodu tu vyssie. takze potrebujem nieco ine. najhorsie je, ze to iste sa stalo kamaratovi ale jemu nepomohla ani vymena HDD a stale mu pali necitatelne dvd, SF dostal pri King Kongovi
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Nepřepla se ti mechanika do PIO modu?
Bathory
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

neviem co je PIO mod
mohol to sposobit StarForce? lebo som napaloval tesne pred instalaciou Air Conflicts (normalna fullka, ziaden crack, orig) a islo vsetko v pohode, potom som asi 5 minut hral Air Conflicts a isiel napalovat a uz to neslo, resp. palilo pomaly, necitatelne dvd, mrzlo PC
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Jestli je mechanika v PIO modu, tak ji přepni na DMA, postup najdeš zde:
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=32716
Bathory
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

no mechanika u kamarata isla v pohode, normalne palila, skusali sme aj cd aj dvd a islo normalne. asi budu v pc este nejake pozostatky SF. poradte este nieco plis. zatial som skusal u kamrata iba 4163 (tu mam na slave).
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

kde presne je ten navod?
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=32716
to je thread o DMA, tak si to poradne precti, je to tam podrobne popsano. mimochodem, psal ti to uz o dva posty vise bathory :wink:
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“