Sony Ericsson T610

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Icy
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2004
Bydliště: Brno

Sony Ericsson T610

Příspěvek od Icy »

Při stahování čehokoli(obr.,vyzv. atd) z telefonu do booka to valí v pohodě,ale když chci poslat něco z komplu do fónu,tak mě to začne odesílat,ale během chvilky komunikace spadne :x s tím,že není připojeno žádné zařízení.Mohl by mě někdo poradit?Dík moc.
Notebook IBM 390 (neskutečná plečka)
Alois
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2003
Bydliště: Moravské Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alois »

s infra nemam zkusenosti koupil jsme si modrej zub a v pohode, bohuzel ti neporadim
AMD Barton 2500+ (1,4V)@210*10,5 (1,65 V), Zalman 7000 Cu, ABIT AN7, A-Data SDRAM DDR 2x256MB 400MHz, Hercules AIW RADEON 9800se-->9800Pro, TechniSat SkyStar2 PCI REV 2.6 PVR, HDD IBM 180GXP - 120GB 8MB, Hercules Digifire 7.1, DVD -RW LITE-ON 1693S, DVD TOSHIBA SDM1802 52x,Case: 3R System Air Black, PSU LEVICOM 500Watt, FSC P19-2, Logitech MX518, Genius SW-5.1 Home Theater, OS: WIN XP Professional EN SP2. UPS:APC CyberFort 500VA, router SMC Barricade 7004VBR V2
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Já mám IrDA od Matrixu a jede to v pohodě :) Samo že do telefonu nesmíš posílat co tam nepatří :( Bere jenom jpg, rgba, gif, mpn, jar, mid.
Ne všechny IrDA spolupracují s T610. Prubni jinej nebo jdi do modrozubu (bluetooth) a je pokoj :wink:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
Ivosch
Nováček
Nováček
Registrován: 18. zář 2004

Příspěvek od Ivosch »

Telefonem to asi nebude, zkoušel si jiný infrák ?
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

No, vyprdni se na IrDA a kup bluetooth adapter...Má všechny výhody (: Při přenosu můžeš s telefonem v pohodě hýbat do deseti metrů a navíc je mnoohem rychlejší přenos dat...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

to se mi stalo taky, ale jen protože jsem měl plnou paměť founu. Další možnost je, že se jedno zařízení vypíná. Koukni na nastavení v notesu. Každopádně modrozubáka taky doporučuju, navíc instalace na seT610 je oproti nokiím jednoduchá.
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

No, neřekl bych že instalace u Nokíí je složitá :offtopic: Je to stejné, pokud máš jeden BT adapter tak ho nastavuješ stejně jako u Nokie...mRouter a drivery, tomu se nevyhneš :wink:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
MYTH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

E-mail v mobilu

Příspěvek od MYTH »

Mám SE T610 a tam je aemilový klient který nevím jak nastavit :(
Jinak mail mam u seznamu jestli to pomůže :lol:
nevíte někdo jak to nastavit?
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

s tím by ti měl pomoct operátor. máš paušál nebo předplacenou? Máš nějaký datový tarif? Potřebuješ znát pop3 a smtp případně imap adresu serveru pro poštu. Kdyžtak pisni Dzinovi, ten měl taky t630 a psal maily přes founa.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Je to velmi jednoduché, ale musíš taky říct jakého máš operátora.
Pokud zavoláš na bezplatnou linku operátora tak ti tam pomůžou krok po kroku nebo na jejich www stránkách máš taky přehlednej návod. Ale nastavíš si to sám. Když tak napiš v čem je problém jak píše Karf Sonerica jsem vlastnil než mi ho ukradli. :x
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
lMarky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2004
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lMarky »

btw na http://www.sonyericsson.com/ jsou přímo k poslání balíčky s nastavenim ;)
MYTH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYTH »

Eurotel-předplacený-Go data nonstop(GPRS :x )
na ten se web se kouknu
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Jo koukni tam. Zbytek jsem ti napsa do SZ.
Jinak zavolej operátora a vše ti nastaví po tolefonu.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
lMarky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2004
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lMarky »

btw nezkoušel jste někdo Gmail na mobilu? pže na gmail.com píšou, že se musí u emailovejch klientů nastavit přihlašování se zabezpečenim, což u těhle mobile/java klientů samozřejmě neni, tak by mě zajímalo jestli to šlape..
MYTH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYTH »

tak jsem to zprovoznil pomocí generátoru na webu SE :roll:
jinak to funguje bezvadně 8-)
na g-mail nevim tam si vybereš u koho to máš a už to jede
kdyby to někomu nefungovalo at mi pošle sz
způsob připojení nastavte to co máte na WAPu
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

SE T610

Příspěvek od ace »

vymenil som kryt (nejaky smejd, lebo orig. SE som nevedel zohnat) a odvtedy mi nejde infrak, ked ho dam dolu tak ide. problem je, ze jak tam chcem dat ten stary, tak nepasuje (ten manik pri vymene pouzil dost brutalnu techniku). v spodnej casti nieco je, co tam pred tym nebolo a brani to v nasadeni krytu. neviete co s tym?
racous
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. říj 2004
Bydliště: Okolí Frýdku Místku (Havířov-Soběšovice)

Příspěvek od racous »

Tak to zbrus.Ten neoriginalní kryt ti tlači na IRDA a to potom nechce fungovat.Je to prosté.Stačí to v tom místě zbrousit
AMD 64 3000+ s.939 Venice 1000MHz ,MSI K8N Neo4 Ultra, nVidia PX6600GT TDH 128Mb DDR3 (550/1200), WD 2500KS 250GB SATA2,Maxtor 120Gb,Sound Blaster Live,Monitor LCD Samsung SyncMaster 710TM
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Příspěvek od ace »

na to si dajte pozor! cez ten kryt infra neprejde! musel som tam dat ten rozbity stary
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

ace píše:na to si dajte pozor! cez ten kryt infra neprejde! musel som tam dat ten rozbity stary
Proto bych se pro příště vyhnul neoriginálním krytům... :wink:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Albi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Znojmo; Brno, Rožná

Příspěvek od Albi »

Urcite vite ze T610 nema vymnene kryty a proto se s nimi u prodejcu nemuzete ani setkat. Leda tak akorat s temi MEDA IN CHINA a ty zase nepasuji. Sam sem byl nucen sundat kryt ze sve T610 a ma na sobe od te doby pekny jizvy. Proste neni to urceno k zasahum amateru... :(
CPU: AMD Phenom X3 8750 BE (s. AM2+) 2.4GHz@2.8GHz - CoolerMaster Hyper 212; MB: Gigabyte GA-MA790X-UD4 - AMD 790X; RAM: 4x 1024MB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA; VGA: GigaByte HD4870 (GV-R487-1GH-B) 1GB, PCI-E; HDD: 2x Seagate Barracuda ES ST3750640NS - 750GB SATA II; Seagate Barracuda 7200.10 ST3250820AS - 250GB SATA II; Western Digital Caviar RE WD1600YS - 160GB SATA II Mechanika: LG GSA-GH20NS10 DVD-R/+R, DualLayer; Case: Chieftec Smart Series, SH-01B-B-B-400, černá ; Zdroj: Chieftec GPS-400AA-101A 400W; Monitor: Samsung SyncMaster 223BW - LCD 22";
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“