Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
User[CZ]
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2003
Bydliště: Sezimovo Ústí 2
Kontaktovat uživatele:

Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od User[CZ] »

Rozhoduji se mezi těmito třemi kousky. Nevím zda Optickou Bezdrátovou-http://www.microsoft.com/cze/hardware/m ... o_info.asp??? nebo jen Optickou-http://www.microsoft.com/cze/hardware/m ... e_info.asp??? nebo Komplet s Bezdrátovou klávesnicí a Optickou Bezdrátovou myší???http://www.microsoft.com/cze/hardware/k ... d_info.asp Ceny nejsou uplne stejne, ale to neresim jen se ptám co byste zvolili. předem děkuji za odpověď
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

bezdratovku ne... to za 1. je to jen frajerina. Zkus si taky MX 500 a Internet navigator od Logitechu. ty bych volil spis. 3. je nutna tak draha mys? nestaci levnejsi?
ICE
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Taky souhlasim.Proc tak drahou mys.Treba tenhle komplet je za rozumnou cenu. http://www.czechcomputer.cz/inshop/scri ... 8&level=48.
1221 Kc s DPH. cena z CZECHCOMPUTER.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

no, treba kresli a potrebuje ultra mys, ale na normalni pouziti a hry staci i levnejsi... ale bezdrat fakt nedoporucuju... zere to jak svine... mys ma zpozdeni, porad se vypina... proste kabliky jsou kablkiky.. Sahl bch po necem levnejsim od Logitechu. Osobne mam Logitech Internet Black a Logitech B58 black optical a jsou super. klaveska za 450 a myska taky :) v bilym jsou jeste levnejsi :)
ICE
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

No jasne.Mel by sis upravit podpis.Mas nejak spatne napsanou mys :wink: Jenom takovej dodatek.Ja mam doma bedratovou mys s kulickou a uz se docela tesim az si koupim tenhle komplet.http://www.czechcomputer.cz/inshop/scri ... 8&level=48
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

to je u myho druhyho komplu :) no a je to tu.. vyroce rika ze kazdy 3 mesice novy baterky... takze tak 2 mesice... a predstav si ten pruser ze ti dojdou v nedeli vecer kdyz musis nutne neco dopsat... :) navic chicony... no ja nevim... potom co jsem zkusil pohodli logitehu uz nechci jinak... jinak ten genius ns+eye a geniusy optiky obecne jsou uplne naprd. mozna tak na word, ale urcite ne na hry...
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

No ja je menim kazdej pul raku :D A nedavno sem hral a zacala se sekat mys.Tak sem druhej den koupil novy a je na pul raku pokoj.Je na kazdem co si koupi a co mu vyhovuje.To je ma zkusenost s wireless mysi.Tu chicony si chci koupit protoze budu menit klavesnici a chci optical mys a hlavne ma dobrou cenu nez podobny komplet od jinych vyrobcu. :wink:
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
User[CZ]
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2003
Bydliště: Sezimovo Ústí 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od User[CZ] »

Tak nakonec asi zvolim tu Intellimouse Optical. Uz sem ji videl za 650,- tak to bude neco pro me. Na ten bezdrat peču 8)
IBM T43
Jirvar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2003

Příspěvek od Jirvar »

Má to být myš na hraní her? Nebo na co?
User[CZ]
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2003
Bydliště: Sezimovo Ústí 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od User[CZ] »

No na hraní her moc ne...nemám na to komp spíš kreslení v Corelu nebo Ilustratoru a tak...
IBM T43
John Keats
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. zář 2003
Bydliště: Pasohlavky (30 Km od Brna)

Příspěvek od John Keats »

5 let jsem vyuzival Logitecha. maximalni spokojenost. tenkrat me stal 1500. nebyla tam optika, ale byl to bezdrat.

v kavarne mame obycejny optiky, urcite lepsi jak jakakoliv kulicka, ale maj draty a je to na zblazneni. zkuste si par dni hrat s wireless a uvidite v cem mluvim.

od vcera mam Logitech codless mauseman optical a jsem zavodou ....

logitech .. RULEZZZZ
Woko_O
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2008

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od Woko_O »

Ja bych mozna doporucil A4Tech X7 Oscar laser gaming mouse..dneska sem si ji privez a fakt v pohode..drzi se paradne..ma nastavitelny tlacitka pomoci softwaru a mela by mit az 3600 DPI i kdyz se uvadi 2500 DPI.. za tu cenu mi prijde dost v pohode...takze jestli nekdo kupujete vemte tuhle..
kul1k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2006
Bydliště: Dolní Dobrouč, Purkyňovy koleje Brno

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od kul1k »

zdarec chtel bych kamaradovi koupit k vanocum mysku jelikoz ma jen reklamni (puvodni) mys od ntb asus

mys by mela mit okolo 1600DPI 2 bocni tlacitka
je to na CoD2,4 a W3 DotA... takze nejakou mys s overenejma spinacema (jeho apm(action per minute) je celkem neskodnych 100. ted hral na odeme pucene razer pro 1.6 click a vpoho jen se mi do nej nechce investovat 800 kdyby byla nejaka jina levnejsi altrnativa (povrch by mel byt neutralni pac se mu dosti poti ruka pri hrani)
NB:Acer Aspire V3 571G
Ryck
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2008

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od Ryck »

500... Tam se z kvalitnich vejde asi jen a4tech, je slusna, mam ozkousenou a me ruce trpi stejnou neresti, nastesti pot je odvaden zhrublym povrchem... Asi to nebyl ucel, ale funguje to, takze problem je pryc... Pro click vsak 100%neni herni, na to mu bude mnohem lepsi A4tech. To je ta prava volba pro tebe... (kamarada)
George S. Patton: Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu. Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou.Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty.
kul1k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2006
Bydliště: Dolní Dobrouč, Purkyňovy koleje Brno

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od kul1k »

no pro clic je jen preznacena diamondback v bile barve jinak je vse na ni uplne stejne krom driveru ktry sou v jak jinak nez v bile barve :lol: ,,, a jestli to neni herni mys tak uz nevim co je herni mys

nejspise mu sezenu nejakou MX518 nebo sidewindra
NB:Acer Aspire V3 571G
Ryck
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2008

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od Ryck »

Jezis sry, ja myslel tenhle proclick :( Samozrejme 1.6 herni je, presne jak pises, je to herni razer :D Omlouvam se, ale nejak blbnu :(.
George S. Patton: Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu. Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou.Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Jakou mys? Cena kolem 500 KC

Příspěvek od KubasCZ »

Poradí někdo jakou bezdrátovou myšku kolem +-500 Kč? Ideálně s laserovým snímačem (jestli správně chápu, tak lépe snímá z podkladu). Doteď používám drátovou herní Logitech G5, jenže ta už má to nejlepší za sebou, tak sháním náhradníka. Není podmínkou, aby byla herní. Líbila by se mi nějaká jako je tato od Gigabyte, ale když vidím ty rozměry, tak je strašně malá. Velikost by byla ideální, jako je ta u G5, máte nějaký tip?
http://www.alza.cz/laserova-mys-gigabyt ... 105239.htm
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“