Prach na displeji???

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Swans
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2004
Bydliště: Praha

Prach na displeji???

Příspěvek od Swans »

Neřešil jste někdo zamezení prachu pod displej?
Něco narvat mezi kryt a displej...ale co?
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Prach na displeji???

Příspěvek od Dzin »

Swans píše:Neřešil jste někdo zamezení prachu pod displej?
Něco narvat mezi kryt a displej...ale co?
A co to utěsnit kolem? Třeba trochou silikonu.Němělo by to být ani vidět.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Moje N3650 má kolem displeje gumový lem a prach se tam stejně dostane...já bych to neřešil...jednou za čas to vyfoukám :wink:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Swans
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swans »

prf.KuBA píše:Moje N3650 má kolem displeje gumový lem a prach se tam stejně dostane...já bych to neřešil...jednou za čas to vyfoukám :wink:
Moje Nokie ho tam má taky :) ale vzhledem k tomu,že tam nemám originál nokiackej kryt,tak tam ten prach prostě vleze!
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Swans píše:
prf.KuBA píše:Moje N3650 má kolem displeje gumový lem a prach se tam stejně dostane...já bych to neřešil...jednou za čas to vyfoukám :wink:
Moje Nokie ho tam má taky :) ale vzhledem k tomu,že tam nemám originál nokiackej kryt,tak tam ten prach prostě vleze!
Já mám original kryt a vleze to tam stejně...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

já mám Siemens S55 - ten výměné kryty nemá - a prachu mezi krytem displeje a displejem je docela dost
myslim, že to tam naleze ať děláš co děláš
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Swans
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swans »

Tak časem to tam vleze,to je jasný,ale já to precizně vyčistím a za půl hodky tam jsou zase nalepený hnusný smítka.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Swans píše:Tak časem to tam vleze,to je jasný,ale já to precizně vyčistím a za půl hodky tam jsou zase nalepený hnusný smítka.
njn, třeba na N6310 to je úplně otřesné...a to výměné kryty taky nemá...prostě když to přesáhne nějakou tu hodnotu koukatelnosi tak to vyčistím, ale takový ten jemmný prach neřeším...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

ja mam T610 a když ztmavne display, je vidět tolik prachu, že se divim, že přes ten prach vůbec něco vidim. všecho jde dovnitř přes reproduktor, takže ledaže bych ho ucpal. to bych pak asi ale nic neslyšel co :lol:
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

kuavik píše:ja mam T610 a když ztmavne display, je vidět tolik prachu, že se divim, že přes ten prach vůbec něco vidim. všecho jde dovnitř přes reproduktor, takže ledaže bych ho ucpal. to bych pak asi ale nic neslyšel co :lol:
To je blbé :( U tebe by pomohl servis a kompletní vyčištění, tahle služba stojí cca 500Kč...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

Me se do Alcatelu 715 taky nak dostava kolem displeje je guma a je to tam narvany jak svin ale prach se tam nak dostane :? to je jak gdyby tam padal pres to plexisklo co je pred tim ptotoze je na nem :evil:
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Dr Meduza píše:Me se do Alcatelu 715 taky nak dostava kolem displeje je guma a je to tam narvany jak svin ale prach se tam nak dostane :? to je jak gdyby tam padal pres to plexisklo co je pred tim ptotoze je na nem :evil:
Prach se prostě dostane všude, ten gumový lem kolem displeje mám taky, ale prach je tam stejně :(
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Arcarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. zář 2004
Bydliště: Ostrava (Morava)

Ahoj

Příspěvek od Arcarius »

Prach je prach
Nejlepší je jedno kopit si silikonovou vazelínu a obetřít s tím části krytu kde je mezera a pak vyčistit celou základní desku ,protože tam když prach vleze tak pak leze po částech a děla to efekt ,jako by se furt prášil display.
Tak zkus tu vazelínu a truchu to ofůkat a zaručuju ti ze ti to vydrží tak minimálně půl roku bez smítka. :D
CoolerMaster MasterCase MC500M - Alien Weyland-Yutani Mod - working on it
CPU Intel i7-8700 + be quiet! Dark Rock Pro 3, RAM 16GB DDR4 ADATA, MB MSI Z370 PC PRO, VGA ASUS GTX 1060 6GB DUAL, SSD M.2 512GB Nvme XG5 Toshiba, Samsung 850PRO 120GB, HDD SAS LSI 12Gbps + 8TB HGST ultrastar DC HC510 + 500GB Velociraptor + 3TB + 2TB, Zdroj Seasonic SS-520FL2 F3 Platinum-520 Fanless 520W, ASUS Xonar ST - audiophile mod.
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

Na mojí M55 moc nepozoruju, že by se pod displej dostal prach, anebo jsem asi slepej :roll: .
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Borg píše:Na mojí M55 moc nepozoruju, že by se pod displej dostal prach, anebo jsem asi slepej :roll: .
No tenhle telefonek jeden doma mám a taky nic nepozoruju...nebo jenom minimum :)
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Re: Ahoj

Příspěvek od prf.KuBA »

Arcarius píše:Prach je prach
Nejlepší je jedno kopit si silikonovou vazelínu a obetřít s tím části krytu kde je mezera a pak vyčistit celou základní desku ,protože tam když prach vleze tak pak leze po částech a děla to efekt ,jako by se furt prášil display.
Tak zkus tu vazelínu a truchu to ofůkat a zaručuju ti ze ti to vydrží tak minimálně půl roku bez smítka. :D
Jak chceš vyčisit základní desku? :o To bys musel celý telefon rozdělat a tím bys přišel o záruku...Nebo jakou desku myslíš?? :oops:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

A jak by na tom telefonu poznaly zes ho rozebral jako? :)
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Dr Meduza píše:A jak by na tom telefonu poznaly zes ho rozebral jako? :)
No to právě nechápu, když máš nějaký prach na "základní desce" tak jak to poznáš na displeji...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Arcarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. zář 2004
Bydliště: Ostrava (Morava)

Ahoj

Příspěvek od Arcarius »

Ten prach se dostává hlavně k základní desce a pochybuju že by to nekdo poznal ,že bys ho rozebral -ps-Dr Meduza.Má pravdu ,když tam nemáš žádné přelepy záruky tak si stím můžeš dělat co chceš. :-D
CoolerMaster MasterCase MC500M - Alien Weyland-Yutani Mod - working on it
CPU Intel i7-8700 + be quiet! Dark Rock Pro 3, RAM 16GB DDR4 ADATA, MB MSI Z370 PC PRO, VGA ASUS GTX 1060 6GB DUAL, SSD M.2 512GB Nvme XG5 Toshiba, Samsung 850PRO 120GB, HDD SAS LSI 12Gbps + 8TB HGST ultrastar DC HC510 + 500GB Velociraptor + 3TB + 2TB, Zdroj Seasonic SS-520FL2 F3 Platinum-520 Fanless 520W, ASUS Xonar ST - audiophile mod.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Re: Ahoj

Příspěvek od prf.KuBA »

Arcarius píše:Ten prach se dostává hlavně k základní desce a pochybuju že by to nekdo poznal ,že bys ho rozebral -ps-Dr Meduza.Má pravdu ,když tam nemáš žádné přelepy záruky tak si stím můžeš dělat co chceš. :-D
Přelepy - ta plomba nebyva hned na první "vrstvě" telefonu, ale az těsně před "deskou"...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“