Microsoft (Wireless) Int. Explorer nebo Logitech MX310?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Pajik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. říj 2003
Bydliště: Praha, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Microsoft (Wireless) Int. Explorer nebo Logitech MX310?

Příspěvek od Pajik »

Ahoj, chtel bych vas poprosit o nejake zkusenosti. Vybiram mezi myši od Microsoftu Intellimouse(at uz s dratem nebo bez nej) a tou MX310. Rozhodne bych chtel aby byla hodne presna a rychle(pri hrani nejakych 3D). Jsem zatim pro ten bezdrat od Microsoftu, ale nevim jestli neni nejak vyrazne pomalejsi oproti ty s dratem a oproti MX310. Dik za rady! :o)
Spectral
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 08. čer 2003

Re: Microsoft (Wireless) Int. Explorer nebo Logitech MX310?

Příspěvek od Spectral »

Pajik píše:Ahoj, chtel bych vas poprosit o nejake zkusenosti. Vybiram mezi myši od Microsoftu Intellimouse(at uz s dratem nebo bez nej) a tou MX310. Rozhodne bych chtel aby byla hodne presna a rychle(pri hrani nejakych 3D). Jsem zatim pro ten bezdrat od Microsoftu, ale nevim jestli neni nejak vyrazne pomalejsi oproti ty s dratem a oproti MX310. Dik za rady! :o)
No jestli to s tím hraním myslíš vážně, tak na bezdrát zapomeň. Jsou tam podstatně vyšší latence, myš se každou chvíli uspává, aby šetřila baterky a je výrazně težší, což přesnosti zrovna nepřispívá. Jestli MS nebo Logitech je záležitost osobní volby, já jsem pro MS, ale MX neodsuzuji.
Veterán
Pajik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. říj 2003
Bydliště: Praha, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajik »

Ok...dik moc!! Ma nekdo jiny nazor?PLS napište....
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

mam v podstate stejny nazor. navic starat se o baterky ci akumulatory :wink: dojdes na lan party... pul dne hrajes a pul dne cekas nez se ti dobije mys :x A kupovat vecne baterky je vopruz... tusim ze ta MX310 neni o moc levnejsi nez MX500 - ma rada :)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“