Joystick Genius F23 USB digital a WIN XP_???.

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
lirmir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Havířov

Joystick Genius F23 USB digital a WIN XP_???.

Příspěvek od lirmir »

Prosím o pomoc, instaloval jsem si do nového počítače OS WinXP Professional a nemůžu nainstalovat 4-osý 8-mi tlačítkový joy s pozičním kloboučkem Genius F23 USB přitom výrobce udává podporu OS WIN98SE i WINXP. Výrobce k němu tudíž ovladače nedodává a není možnost je ani nikde stáhnout. WIN98 joy bez problému rozpoznal, ale WINXP...? Po zapojení joye do zástrčky USB se automaticky začíná instalovat výchozí ovladač WINXP a instalace se dokončí. Ovšem s výpisem, že se nejedná o podepsaný software loga XP k instalovanému USB zařízení a tudíž, že zařízení nemusí správně fungovat. Po té, když najedu na ovládací panely-herní zařízení, tak se mi okno nastavení herního zařízení vůbec nespustí. Kromě toho se mi nespustí ani některé ostatní programy pod WINXP. Dá se tento problém nějak vyřešit?
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Existuje tu ještě forum, kde jsem tenhle problém řešil ale...

http://www.geniusnet.com.tw/download/qu ... asp?plno=4

Jinak je to soubor jménem MAXFLIGHT F-23. I když to má trochu jinej název je to kompatibilní ovladač...vlastně i dělanej přímo na ten joystick (MaxFigter).

Moc se neupař. :-D Doporučuji ozkoušet na hře IL2 Sturmovik.
Mám Noutbůůůk :-)
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Jo a kdyby jsi chtěl tenhle joy reklamovat, tak si vyber úplně jinej, páč úplně všechny MaxFighter F-23 jsou takový. A Genius se s náma o tom nechce bavit. Nevím ale asi bych od geniusu koupil možná tak repráky a to bych se hedně rozmejšlel.
Mám Noutbůůůk :-)
lirmir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Havířov

Příspěvek od lirmir »

:D Dík za radu. Myslel jsem si, že už si Šturmovika nezapařím. Jdu to vyzkoušet.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“