Hidden & Dangerous 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Šponty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2003

Hidden & Dangerous 2

Příspěvek od Šponty »

Tak co říkáte na tuhle super hru??? moc sem se na ní netěšil ale když sem jí zkusil tak mě fakt chytla, sice je to ze začátku dost složitý než sem se naučil to všechno ovládání atd... ale jinak to fakt doporučuju :wink: 8)
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Já sem se skvěle bavil už u jedničky, tak sem na dvojku čekal a moc těšil. Teď když je venku, tak sem si ji zkoušel u známýho (US verzi) a nestačil sem se divit. Dobře udělaný levely (viděl jsem tři) a co mě potěšilo nejvíc, že přepracovali to taktický menu. V jedničce sem se s sním moc nezkamaradil (prostě sem nepřišel jak to ovládat), ale ve dvojce je to super, teda aspoň pro mě. Určitě to bube jedna z mála her co si koupím pod stromeček. Nevíte náhodou jak dopadla česká verze co se dabingu týče?Je na úrovni Mafie, nebo je to horší?
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Dr.Evil píše:Já sem se skvěle bavil už u jedničky, tak sem na dvojku čekal a moc těšil. Teď když je venku, tak sem si ji zkoušel u známýho (US verzi) a nestačil sem se divit. Dobře udělaný levely (viděl jsem tři) a co mě potěšilo nejvíc, že přepracovali to taktický menu. V jedničce sem se s sním moc nezkamaradil (prostě sem nepřišel jak to ovládat), ale ve dvojce je to super, teda aspoň pro mě. Určitě to bube jedna z mála her co si koupím pod stromeček. Nevíte náhodou jak dopadla česká verze co se dabingu týče?Je na úrovni Mafie, nebo je to horší?
Co sem cetl tak ceska verze je opravdu povedena. Koukni na DOUPE a tam je recenze na anglickou i ceskou verzi.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

good

Příspěvek od Dr.Evil »

Už mám doma cz verzi, je to dost dobrý,ale řekl bych že u Mafie a Vietcongu byl dabing o stupínek lepší. Hned jak dneska přijdu z práce tak se svejma loňtákama obsadím nějakou oázu a nakopu skopčákům fest prdel :-D
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
Orbithek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2003
Bydliště: Fulnek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden & Dangerous 2

Příspěvek od Orbithek »

Šponty píše:Tak co říkáte na tuhle super hru??? moc sem se na ní netěšil ale když sem jí zkusil tak mě fakt chytla, sice je to ze začátku dost složitý než sem se naučil to všechno ovládání atd... ale jinak to fakt doporučuju :wink: 8)
Je to dobrá hra,ale mám ji jenom v ang.verzi...dala by se sehnat čeština,nebo si musím sehnat českou verzi? :)
CASE/ Corsair Obsidian 1000D,ZDROJ/ Corsair RM850x, 850W,CPU/ Intel Core i9 - 13900KS@deafult,MB/ Asus ROG Z690 Hero, RAM/ G.SKILL 32GB KIT DDR5 6600MHz CL34 Trident Z5 RGB,VGA/ GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, HDD/ Samsung 990 PRO 2TB ,WIN/ Win 11 Enterprise 64bit,REPRO/ KRK Rokit 7G4 Mouse/Logitech G Pro Wireless, CHLAZENÍ/ Watercooled, MONITOR/ 49" Odyssey OLED G9 Smart
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden & Dangerous 2

Příspěvek od ManchesterUnited »

Orbithek píše:
Šponty píše:Tak co říkáte na tuhle super hru??? moc sem se na ní netěšil ale když sem jí zkusil tak mě fakt chytla, sice je to ze začátku dost složitý než sem se naučil to všechno ovládání atd... ale jinak to fakt doporučuju :wink: 8)
Je to dobrá hra,ale mám ji jenom v ang.verzi...dala by se sehnat čeština,nebo si musím sehnat českou verzi? :)
Bohuzel si musis sehnat CS verzi.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Orbithek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2003
Bydliště: Fulnek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden & Dangerous 2

Příspěvek od Orbithek »

ManchesterUnited píše:
Orbithek píše: Je to dobrá hra,ale mám ji jenom v ang.verzi...dala by se sehnat čeština,nebo si musím sehnat českou verzi? :)
Bohuzel si musis sehnat CS verzi.
Tak to je špatný.... :shock:
CASE/ Corsair Obsidian 1000D,ZDROJ/ Corsair RM850x, 850W,CPU/ Intel Core i9 - 13900KS@deafult,MB/ Asus ROG Z690 Hero, RAM/ G.SKILL 32GB KIT DDR5 6600MHz CL34 Trident Z5 RGB,VGA/ GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, HDD/ Samsung 990 PRO 2TB ,WIN/ Win 11 Enterprise 64bit,REPRO/ KRK Rokit 7G4 Mouse/Logitech G Pro Wireless, CHLAZENÍ/ Watercooled, MONITOR/ 49" Odyssey OLED G9 Smart
SCAD
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003

nehraje mi to!!!!!!

Příspěvek od SCAD »

Při instalaci mi to napsalo,že nemůže otevřít data1,tak sme to zkusili nainstalovat přes clonecd,to se povedlo,ale když chci hrát a chce to po mě cd2, napíše mi to,že ho nenašlo i když tam je originálka nebo clonecd,poradte někdo co stim,chci si to taky zahrát!!!!!(mechaniku mám DVD-ROM LTD-166S)
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Tak co rikate na tuhle hru? Ja bych ji dal jako hru Roku 2003.
Je fakt supr.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Zlo!!!
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. čer 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zlo!!! »

Vynikající hra perfektní grafika, ovládání, zvuky, mise no prostě snad úplně vše. Hraju jí a fakt nejlepší.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

ManchesterUnited píše:Tak co rikate na tuhle hru? Ja bych ji dal jako hru Roku 2003.
Je fakt supr.
Naprosto souhlasím ... hraješ to na tom kompu co máš v podpisu ? Jestli jo, tak by mě docela zajímalo jak ti to běhá, protože mám výkonově dost podobnej, trochu horší a nějak zvlášť super to neběhá :(
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Thellwin píše:
ManchesterUnited píše:Tak co rikate na tuhle hru? Ja bych ji dal jako hru Roku 2003.
Je fakt supr.
Naprosto souhlasím ... hraješ to na tom kompu co máš v podpisu ? Jestli jo, tak by mě docela zajímalo jak ti to běhá, protože mám výkonově dost podobnej, trochu horší a nějak zvlášť super to neběhá :(
Na plny detaily mi to de,ale asi kazdejch 20 sec sem mi to zastavy na cca5sec i na nejmensi detaily.... jeste si budu hrat s detailama.
Dej si do podpisu tvou sestavu. :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Tak uz mi to beha jak po masle. Jak jste vy daleko? Ja sem vcera zacal a uz sem na tom kousku ledovce. Uz se moc tesim az tem nemcum ukradnu ponorku :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Ta sestava by tam už měla bejt ... :)

No jinak, už jsem to dohrál a teď to hraju podruhý, zbejvá mi pět misí ... pak si to asi dám znova, tahle hra nabízí spoustu možností jak jí hrát :)
Goldnoob team proud member!
Pitrs
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. pro 2003
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Pitrs »

Je opravdu super.Kdo má zajem mohu poslat textovy soubor který uděla z anglické verze českou ,ale bez dabingu. :)


CPU :AMD 2200MHz : ASUS A7VX8 :RAM 768 MB SDRAM 333 MHZ :GRAFIKA ATI RADEON 9200 128 MB/64bit :HDD -WD 60GB: CD-ROM ASUS:CD-RW ASUS:Zvukovka SB LIVE 5.1: MONITOR 19" ADI
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Hmpt, sem hral u kamose vcera demo a fakt dost me to chytlo! Prihlizejicim 3kamosum se to teda vubec nelibilo, ale co... Prej ze to sou maly jatka atd :P
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
Geo22
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2003
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geo22 »

Tornquist píše:Hmpt, sem hral u kamose vcera demo a fakt dost me to chytlo! Prihlizejicim 3kamosum se to teda vubec nelibilo, ale co... Prej ze to sou maly jatka atd :P
sem si to mel moznost taky zkusit a .. no nic moc. jako grafika a zvuky fajn ale vovladat 4lidi v realtimu to fakt nestiham :sad: ve vietcongu mas taky vic lidi ale ty dou taknak sami za tebou nebo vsichni dete za stoparem ale tady kde by clovek cekal syncronnizovane akce e!e!
ja sem se nejvic tesil na coop. takle sme s kamosema projeli 1ku a datadisk a skvela zabava. tady z neznameho duvodu coop neni. prej bude v datadisku, hmm pak si to asi zahraju, jestli ovsem grafika bude v ty dobe este koukatelna... tak snad HaD3 nebo VC2 :)
P4 prescot, GF6600, CRT 19 iiyama
Dail
Nováček
Nováček
Registrován: 08. bře 2004

Nesouhlas!!!!!

Příspěvek od Dail »

No podle mě to na CS nemá :-D
Grafika docela de ale jinak ............ :x :x
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Nesouhlas!!!!!

Příspěvek od Thellwin »

Dail píše:No podle mě to na CS nemá :-D
Grafika docela de ale jinak ............ :x :x
No tahle hra je taky trochu o něčem jiném než CS ... takže tohle srovnání je trochu mimo ...

To Geo22 : Tohle neni střílečka jako Vietcong, tady se uplatní spíš pomalejší a promyšlenějsí postup, víc taktiky ... když nestíháš ovládat čtyři lidi najednou, zkus taktický mód ... ale chápu, že tenhle styl hry každýmu asi nesedne.

Já jsem to o víkendu dohrál podruhý a jedu to potřetí :)
Goldnoob team proud member!
sir.morpheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Deep Shit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sir.morpheus »

Jakmile jsem tuhle hru dostal do ruk tak jsem si myslel ze to bude nic moc (jednicka me nechytla) ale po chvili hrani jsem zjistill že to celkem jde a tak jsem u toho tak neak skysl aaz jsem to dohral a musim rict ze az na vyjimky je to fakt pekne vymyslený :-D Mam sice US ale ja jsem zastance US verzí vše co jde jsem hral US (ufo,Mafia,..( nevim bere me to více nez CZ.
MOTHER BOARD: EPOX 8RDA3+ rev. 2.1 | CPU: AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (1,85V) + 3D Coller ULTRA | Memory: Transcend 2x 256 MB DDR400 + 512 MB DDR400 Corsair CL2 | VGA: ATI Original 9500 256 bit. opened 9700 Pro 277/270 @ 370/310 (8 pipelines) + VGA Silencer | HDD: 2x Segate Baracuda 80GB + Maxtor 80GB | MONITOR: LG Flatron F900P 19¨ | Zdroj: Chill Inovation 400W | Case modding
MOTHER BOADR: Asus p5Q Pro |CPU: Intel Core 2 Duo E8400 - 3GHz@3,6GHz (zatim) + Noctua NH-C12P |Memory: 2x2GB DDR2 A-Data | VGA: ASUS EAH4850 TOP/HTDI 512MB 750/1200 + Arctic-Cooling Accelero S1 (Rev. 2) | HDD: 2x Segate Baracuda 80GB, 1x Maxtor 80GB, 1x WDC 610GB | Zdroj: Blue StormII
NB: Acer 3022LMi-...zatim NonOC:)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“