Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 5. březen 2021, 02:42

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Joystick Genius F-23 USB
PříspěvekZaslal v: so 13. prosinec 2003, 01:37 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Mám takový problém. Přešel jsem z Win98 na WinXP a zjistil jsem, že na mém joysticku si už nezahraju. Když ho zastrčím do USB, WinXP sice něco instalují, ale v konečném důsledku se zablokují všechna herní zařízení a většinou nejde spustit ani hra. :( Vlastně nejde spustit nic, co očichává porty. Zkusil jsem si stáhnout ovladače z webové stránky výrobce (předesílám, že u Win98 nebyly zapotřebí), ale se stejným výsledkem. Poraďte, kdo tento joy máte, jak ho pod XP oživit, je-li to vůbec možné.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 13. prosinec 2003, 12:19 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

No tak to už je třetí debata o tomhle výrobku. Zkus si projít všechny strany ost. HW a najdeš to. Oživit musí jít. Na stránkách geniusu jsou ovladače najdeš tam 2 použitelné. Ten co funguje určitě je GD_BETA.EXE. Nenech se zmást jejich typovými označeními. Přístroj si vybereš během instalace softwaru.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 13. prosinec 2003, 13:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nejsem takový lamer, ty ovladače jsem si samozřejmě stáhl první. Jenže i když jsem je nainstaloval, výsledek byl stejný. :( Tak jsem to teď zkusil znova a zjistil jsem, že při instalaci driverů musí být joystick připojen a ani tak není úspěch zaručen. Mě se to podařilo až na třetí pokus. Mezitím mě XP pořád otravovaly hláškama, že ovladače neprošly nějakým testem, či co. Nakonec jsem byl úspěšný a joy už jede, ale že bude mít pod XP takové problémy jsem nečekal. :?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 14. prosinec 2003, 17:48 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Mno já jsem Xpčka vykopal před měsícem z baráku. Debilní microsoft -jdu do linuxu.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 15. prosinec 2003, 13:33 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Summerboy napsal:
Mno já jsem Xpčka vykopal před měsícem z baráku. Debilní microsoft -jdu do linuxu.

tak šťastnou cestu a hodně radostí s kompatibilním systémem. Já jsem problém s F23 řešil taky. Zatím ten joy leží v polici ale na stole stojí super F23 na Gameport.

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních