PDA HP iPAQ rz1710

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

PDA HP iPAQ rz1710

Příspěvek od jvc »

Ahoj, premyslim o koupi HP iPAQ rz1710. Nemam s PDA moc velke zkusenosti a tak mam par dotazu. Mel bych ho pres znameho asi za 5k, coz je docela slusna cena. Moje predstava je asi takova. V prve rade prehravani mp3. Potom take takove veci jako knihy v PDF, ci internet. Vlastnim Siemens S55 s tarifem DATA NONSTOP. Chtel bych se zeptat jestli by to slo dohromady(internet na PDA)? Bohuzel ma jen IRDA, coz je celkem nepohodlne, ale pro zacatek to musi stacit. Kolik tak stoji pridavne Bluetooth? A take by me zajimalo jak to je s DIVX filmama. Slysel jsem neco o tom, ze se da zmensit ''kvalita'', nebo ''velikost'' a potom ten film ma kolem 125MB. Coz je celkem solidni velikost. Co jsem cetl, tak rehravani by melo byt plynule. A jeste jeden dotaz, kolik tak muze stat 1G SD karta. Ocenim kazdou radu a informaci. Zatim diky!
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

Příspěvek od jvc »

No tak, to nikdo nevite odpovedi na moje blby otazky? :sad: :sad:
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

DivX

Příspěvek od jvc »

Alespon mne pls napiste jak je to s tema DivX filmama na PDA; cetl jsem ze tam jdou prehravat a zajimalo by me co je na tom pravdy; a taky jsem slysel neco o tom, ze jde nejak zmesnit velikost toho filmu; snad na neco kolem 120MB??; nevite o tom neco?
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

Jo, je to prostě operační systém, můžeš si tam doinstalovat co chceš ...
a pro přehrávání filmů existují na PC spec. konventory, které ti zmenší rozlišení filmu a zkrouhnou kvalitu zvuku, protože to na PDA nevyužiješ (celková velikost filmu je tak zmenšena tak na 100Mb)
IMHO PDA jsou mrtvá ... nastupují mobily se symbianem, ve kterých je to o dost pohodlnější
Přídavný BT pořídíš tak za 1k až 2k Kč...
Francie ... sladká Francie
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

symbianem?

Příspěvek od jvc »

co to znamena symbianem? njn ale mobily jsou daleko drazsi
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: symbianem?

Příspěvek od sovicka »

jvc píše:co to znamena symbianem? njn ale mobily jsou daleko drazsi
symbian je operační systém pro "chytré mobily" ... jsou dražší, ale zase skloubí PDA + mobil ... podpora paměťových karet a instalace nových aplikací je samozřejmostí.
Třeba takový Siemens SX1 máš už za cca 6,6k Kč ... jediná nevýhoda oproti PDA je menší (a nedotykový) display :wink:
Francie ... sladká Francie
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

Příspěvek od jvc »

ok thx
tosuja
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2004
Bydliště: Brno

Re: symbianem?

Příspěvek od tosuja »

sovicka2001 píše:Třeba takový Siemens SX1 máš už za cca 6,6k Kč ... jediná nevýhoda oproti PDA je menší (a nedotykový) display :wink:
Prave ten mensi a nedotykovy displej dela rozdil, ktery meni "pouzitelne" na "nepouzitelne". Je jedno, jaky ma ten mobil vykon, kdyz nema poradny displej a neco jako pouzitelnou klavesnici (nebo dotykovy display). A to mobil nema, protoze ma byt maly a to PDA ma, protoze ma byt pouzitelne.
AMD Athlon XP 2000+ se snizenym napetim 1.6V | chladic Spire WhisperRockIII | MB Soltek SL75DRV-2 | 1GB CL2 RAM | 320GB Hitachi | DVD-RW NEC 3520A | DVD-ROM Pioneer 106S | GK ATI 9800 128MB | SoundBlaster Live 5.1 | sitovky Via-Rhine II a Realtek 8139 | TV+FM tuner Genius Video Wonder III Pro | bedna YeongYang YY-5601, 120mm vetrak| zdroj Chieftec 350W | monitor ADI E75 | OS Debian sid
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

věc názoru ...
jako dobrý kompromis považuji Tmobile/Eurotel MDA II/I

ale konec OT, tohle je dost jako osobní názor a věci co od toho můžeš čekat...
původní dotazy vyčerpány, téma je u konce ... pokud se chcete přít SF x PDA, hurá na smetiště :)
Francie ... sladká Francie
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“