Vyběr mobilního telefonu do 7000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
ace
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2004

Vyběr mobilního telefonu do 7000

Příspěvek od ace »

poradte nejaky mobil, aby mal mp3 zvonenia, irda (aj modry zub by bodol) a bol rozsiritelny o pam. kartu. mal by byt co najlacnejsi.
ja som uvazoval o siemens sx1
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Není špatná volba. Mám SE 700i a jsem maximálně spokojený. Cena 7000 a nějaké drobné. Jo ale nemá pam. karty. 40MB vnitřní paměti mi stačí i na hodinový filmeček.
honny
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2004
Bydliště: BRNEIN | BRNIE | БРНЕТ

Příspěvek od honny »

Tak si ho kup... Jedina "nevyhoda" je v tom, ze si s tim musis trochu pohrat - obcas stuhne, jednou za cas ho musis 'zformatovat', atd... Proste ma OS :wink:

Kód: Vybrat vše

desktop:  Ryzen 3400G | 32GB DDR4 | 500G SSD NVMe | debian
ntb: T480s | i7 8650U | 16GB DDR4 | 250G SSD NVMe | win10
storage: Athlon 200GE | 16GB DDR4 | 2x 4000G  HDD | debian
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Jesli chceš MP3 zvonění, tak SX1 nebude to pravé. Symbian 6.1 bohužel nenabízí MP3 zvonění. Tuto funkci mají teprve novější modely, jako například Nokia 6670 a výše. Jestli chceš mít parádní telefon, tak není problém koupit něco jako Samsung D500, nebo SE K700i, ovšem pokud chceš aby to byl takový malý počítač, zkrátka aby to umělo něco víc než telefon, tak bych se přiklonil k zařízení s operačním systémem Symbian.
Naposledy upravil(a) prf.KuBA dne pát 27. kvě 2005, 17:57, celkem upraveno 1 x.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

jj, na symbian vychází spousta aplikací a mnohé jsou lepší než ty v Javě.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Fifi píše:jj, na symbian vychází spousta aplikací a mnohé jsou lepší než ty v Javě.
Všechny jsou lepší, než ty v Javě ;) ( Momentálně nemám na své Noki 3650 ani jednu Javu... ). Telefon vybavaný operačním systémem softwarově prakticky nestárne a nabízí mnoho vymožeností, o kterých se "telefonům" může jenom zdát. :roll:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
honny
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2004
Bydliště: BRNEIN | BRNIE | БРНЕТ

Příspěvek od honny »

prf.KuBA píše:Jesli chceš MP3 zvonění, tak SX1 nebude to pravé. Symbian 6.1 bohužel nenabízí MP3 zvonění.
Nejsem si vubec jistej, ale mozna sem kdesi (SF) cetl neco o nejake aplikaci, co umozni dat jako vyzvaneni MP3ku z flash karty. Zatimco default je jenom WAV z interni pameti. :(

Kód: Vybrat vše

desktop:  Ryzen 3400G | 32GB DDR4 | 500G SSD NVMe | debian
ntb: T480s | i7 8650U | 16GB DDR4 | 250G SSD NVMe | win10
storage: Athlon 200GE | 16GB DDR4 | 2x 4000G  HDD | debian
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

ale u symbianu je des ze to chodi jak wokna :evil: furt se musi na neco cekat :blee:
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
cabman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2005
Bydliště: Prčice

Příspěvek od cabman »

K původnímu tématu: Já jsme si vybral SONY ERICSSON K700i Silver. Je super, ale bohužel nemá int.HandsFree :sad: . Sem tam se mi hodí když potřebuji mít volné ruce a tahat sebou sluchátko se mi nechce.
No jo no, kdyby bylo všechno dokonalý co by vyráběly za rok?
Jsem pro přesměrování pctuning na google. Na co forum? Když se člověk na něco zeptá tak mu nějakej "inteligent" odpoví že si to má najít v google. V google je všechno a konečná odpověď na vše je google.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Honny píše:Nejsem si vubec jistej, ale mozna sem kdesi (SF) cetl neco o nejake aplikaci, co umozni dat jako vyzvaneni MP3ku z flash karty. Zatimco default je jenom WAV z interni pameti. :(
S operačním systémem je možné vše, ale konktrétně tuto aplikaci neznám. Podívej se na SF. (:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Souhlasím spíš s Dr Meduzou, Symbianovské aplikace jsou sice propracovanější, ale čekat než telefon provede danou operaci. No fuj.
NoTHX
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 24. lis 2004
Bydliště: Budvar City

Příspěvek od NoTHX »

Jediný na co jsem kdy musel čekat, bylo (kromě bootu "OS" :) ) než parser v Opeře sežvejká PCTf... :twisted: Složitý stránky jako phpBB bezesporu jsou daj ARMu zabrat, jinak naprostej nesouhlas
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Fifi píše:Souhlasím spíš s Dr Meduzou, Symbianovské aplikace jsou sice propracovanější, ale čekat než telefon provede danou operaci. No fuj.
:o Nevím jaku máš představu, ale tak jak to popisuješ to není. Pracoval jsi někdy s nějakým smartphonem? V žádném případě to není tak tragické, tak to z tvého příspěvku ostatním může připadat. ;)
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Nevím na kamarádově Nokii, čekám pořád na něco. Menu se otevírá se spožděním. Obrázky se načítají, atd... Java mi připadala svižnější
NoTHX
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 24. lis 2004
Bydliště: Budvar City

Příspěvek od NoTHX »

Nj, jenže neni fotka jako fotka... je rozdíl když načítáš nějakou prašivou "ikonu" co má pár kB a když načítáš 350kB u 1Mpx fotky :twisted:

Ale souhlasím s tebou, že zřejmě "nevíš" :roll:
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Moje prašivé ikonky :-D jsou sice jenom 640 x 480, ale zato na ně nečekám půl dne. Nechci tě presvědčovat o kvalitách SE. Jenom jsem chtěl říct, že kvality N neuspokojily mé potřeby. Každý má jiný vskus a potřeby.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Fifi píše:Nevím na kamarádově Nokii, čekám pořád na něco. Menu se otevírá se spožděním. Obrázky se načítají, atd... Java mi připadala svižnější
Ovšem načítání menu a obrázků není práce Javy, ani na normal telefonu se o toto nestará Java. ;) Že menu načítá se spožděním? Tak věř, že pouze při prvním otevřením to trvá trošku déle, protože se aplikace menu musí načist do operační paměti, nadále je otevírání menu okamžité.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Takže OS telefonů (non Symbian) není napsáno v Javě? Potom v jakém jazyce?
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Java je Java... :) ... Aplikace pro Symbian jsou psány v C++.
Prostředí normálního telefonu není napsáno v určitém jazyce. Je to menu, zrovnatak jako v nějakém jiném přistroji, ve kterém je nějaká uživatelská nabídka. Teprve aplikace, které jsou nainstalovány a lze je z telefonu smazat a libovolně instalovat jsou Java.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

no teda co mam N3650ku tak tam se teda furt na neco ceka zaltej A 715 8) tam kdyz neco chci tak je to hned
a jinak v klasickym telefonu je taky nakej promitivny OS kterej se stara o rozdelovani casu mezi jednotlivy procesy a vo takovidle veci akorat ze vecinou je to optimalizovany :roll:
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“