Ako to chodi na PCT

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Ako to chodi na PCT

Příspěvek od MadCap »

asi takto >
http://www.pctuning.cz/Default.aspx?Cat ... 91&LayId=4 posledne dva posty, respektive od Luke Datum: 29. června 2005,11:47:59 a potom nasledne od Charlesa ;) keby to "zmizlo" tak obrazok >
Obrázek
sranda co? :P
Naposledy upravil(a) MadCap dne čtv 30. čer 2005, 19:37, celkem upraveno 2 x.
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
wolf00
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2003
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolf00 »

jednoduse a strucne pctuning.cz magazin a toto forum jsou 2 uplne rozdilne organizace.... to bych tu neresil ....
mb Hp 8265 B350 Sunflower a--6 8570 apu, 16 gb ram,128gb system,1tb data
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od MadCap »

to je sice fajn, ale ako zaujimavost je to dobre ... a rozdielne? mam dojem ze to bezi na strojoch PCT takze ;)
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

Něco bych o k romu ŕekl co si o tom myslím ale preventivně držím hubu :P
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od MadCap »

http://pics.madcap.info/heh.png
toto vam ale kravicka neodpusti ... fuj ale ste skaredy ;)

//MaWa edited - obrazek na odkaz...
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
sheriff.wiggum
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. dub 2005
Bydliště: Skotsko/Ceska republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sheriff.wiggum »

za tu dobu co jste tu otravoval jste mohl napsat radeji clanek na zive :twisted:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

-HoNY- píše:Něco bych o k romu ŕekl co si o tom myslím ale preventivně držím hubu :P
a to já držet hubu nebudu :-D na fóru dokáže mlet pí* a roznášet drby kdejaká nula :P vážená paní krávo (nebo pane vole, jak je libo), uděláte líp když odsud vypadnete, na vaše výlevy není nikdo zvědavej :blee: :stupid:


//edit Wilik - nevim proc by mel nekdo vypadavat, kdyz tu resi veci tykajici se Webmagazinu?! je to ve spravne sekci, takze neni zadnych namitek...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od MadCap »

no, problem je ten, ze to toto su celkom zaujimave "drby" a preto by som rad vedel vyjadrenie kompetentnych :) inak na zive cosi snad napisem, ked bude cez leto trochu casu :P tam sa aspon nemusim bat ze by to bolo zadarmo ako to je zjavne tu ;)
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

zajmavé téma. I vzhledem k tomu, že se zmíněné dva příspěvky v diskuzi již nevyskytují :?
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
joro
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Zloděj křičí chyťte zloděje!

Příspěvek od joro »

Mistr cenzor sám upozorňuje na cenzuru! Ani nevím co mi tom mixu polopravd a manipulací vadí nejvíce. Takže:
1. Karel Polívka byl šéfredaktorem PCtuningu,
2. Odešel a prohlásil, že: PCtuning skončí, převálcuje ho, všichni odejdou, jsem budižkničemu, nic neumím (prostě řeči jako po rozvodu)...
3. Funguje zde model "poturčenec torší turka" - přešel k SHW a stále šíří propagandu - několik lidí mě upozornilo že na mě nenechá suché nitky,
4. Stále monitoruje dění na PCT - kde vítá cokoliv kdy platí, čím je jim hůř, tím líp...
5. Karel byl ve spojení s autory a po odchodu je pochopitelně naočkoval - alespoň ty, se kterými jsem nemluvil.
6. kdo je Luke? Ať mi dá na sebe kontakt? Zajímá mě kde je problém - obyčejně jsme vypláceli kolem 25 000Kč...
7. Proč bych na svém domě měl nechávat "Domácí je pablb!"
8. Proč všechny kroky vedou na SHW...

Pánové, dělejme novinařinu a ne intriky a politiku!
joro
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Prosím o kontakt...

Příspěvek od joro »

Dušane (aka kravička) - ty jsi psal někdy pro PCT? Mluvili jsme někdy spolu? Šáhl jsem Ti na starou? Nebo mě znáš z povídání jiných...

Můj tel je 777 041319

P.S. Pracuješ pro Computer a tvůj šéf je Jirka Hlavenka. Znáš jeho story? Začátky Computer Pressu? ... no nic... zapomeň...
Mira
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2003
Bydliště: Brno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

nechtel jsem to delat, ale tohle me uz donutilo, dal uz sem nebudu pak nic psat (snad), ale Jirko musis uznat nekolik veci
- tve problemy s bankou jsou uz povestne
- fluktuace autoru na PCT neni normalni (cim to bude?)

netvrdim, ze jsem tady nic nevydelal, ale dobre vis, ze bylo potreba hodne prislapnout a hlavne zacatky jsou opravdu nevesely

Juru Hlavenku sem tahas zbytecne, ten je uz uplne jinde a pokud jde o to, ze patris taky mezi pionyry branze tady, to ti nikdo nebere. Ano, jsi dokonce dobry novinar (clanky jako nastaveni HL2 patri mezi perly ceskych webu, i kdyz maji par fakt. chyb, diskuze jako "konecne vim na co je to anizo" svedci v to, ze jsi opravdu dobry novinar). O to vic pak nechapu, ze uz si davno nerozehral daleko vetsi partii, podlozenou treba solidnosti, PCT uz na to mnohokrat predpoklady mel.
3Dfx Voodoo, Rush, Voodoo2, Velocity 100, Voodoo3 3000, ATI Radeon X1600 XT w/ AeroCool heatpipe, Radeon X800 Pro, X700 Pro, 9800 Pro, 9100, AIW 9000 Pro, X300 SE, AIW Radeon DDR, AIW Rage 128, Rage Pro Turbo, IIc, XL, Mach 64 VT, GX, Matrox Impression, Millenium I, II, G100, G200, G400, nVidia Riva 128, TNT2, M64, Pro, Ultra, GeForce256, GeForce 2 Ti VX Pro, GeForce 3, GF4 Ti4600, 6600 GT, 6800 GS PowerVR KYRO, KYRO II, Rendition Verite V2200, S3 Vision 864, 868, 928, 964, 968, Virge, Virge DX, Virge VX, Trio64 V+, Trio3D/2×, Savage 3D, 4, 4 Pro, SiS 6326, Xabre 400, Trident 8900C, 9000, 9440, 3DImage9750, Tseng ET 6000
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: Prosím o kontakt...

Příspěvek od MadCap »

joro píše:Dušane (aka kravička)
Tesi ma, skoda ze ty si sa nepredstavil (aj ked uz chapem a tusil som kto si), inak tento nick tu pouzivam len preto, ze som sa raz potreboval regnut a moj "real" nick bol obsadeny (zrejme mnou, ale nevedel som heslo), nejake premenovanie a podobne "kraviny" :lol: sa mi uz neskor nechcelo riesit, takze som "kravicka" aj tak som "well known" :)
joro píše:ty jsi psal někdy pro PCT?
nie, nepisal a ani to neplanujem :)
joro píše:Mluvili jsme někdy spolu?
ak ma pamet neklame (co sa zase tak casto nestava) tak nie
joro píše:Šáhl jsem Ti na starou?
ak tym myslis moju priatelku, tak ja ju rozhodne nenazyvam "starou" pride mi to pomerne nevkusne, ale myslim ze ani to sa ti este nepodarilo
joro píše:Nebo mě znáš z povídání jiných...
Můj tel je 777 041319
no "z pocutia" a z toho co si napisal :)
inak ja mam tiez Oskar ;)
joro píše:P.S. Pracuješ pro Computer a tvůj šéf je Jirka Hlavenka. Znáš jeho story? Začátky Computer Pressu? ... no nic... zapomeň...
pracujem pre CPress a nie priamo pre JH a jeho story do tohoto threadu myslim nepatri, bavime sa o aktualnej situacii a to o com pisal "Luke" a Charles alebo aj Mirek zial nie je uplne ojedinele :( je to myslim skoda ...
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

novinařina jde ruku v ruce s politikou ....taky špinavá hra ;)

škoda že se nám to přeneslo i do novinařiny o PC ...
Charles
Nováček
Nováček
Registrován: 26. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charles »

Takže, joro, když už si mě bereš do úst a děláš ze mě toho nejhoršího... těžko se k tomu nevyjádřím a neuvedu na pravou míru. Takže pár skutečností:


Neprve k bou 2 (k bodu 1 není co říct): "2. Odešel a prohlásil, že: PCtuning skončí, převálcuje ho, všichni odejdou, jsem budižkničemu, nic neumím"

-> Docela pěkně nafouknuté... říkal jsem, že PCtuning skončí tak, jak jej doposud známe... a za tím si nadále stojím... bude čím dál tím více směřovat někam jinam, než byla původní idea odborného HW serveru (jen kvalitní recenze grafických karet to nezachrání-sorry Petře ;-)). Že PCt převálcuju? Říkal jsem, že úroveň SHW půjde nahoru... za tím si též stojím. Že všichni odejdou? Naprostá většina schopných autorů se zkušenostmi přešla k serveru SHW - stačí se podívat na jména autorů a novinkářů, co se tam objevují a další ještě teprve nadále objevovat budou - to je prostě fakt. A že jsi budižkničemu a nic neumíš? Co to plácáš za výmysly? Souhlasím s tím, co psal výše Mirek... novinář jsi velice dobrý... nikdy jsem netvrdil, že nic neumíš... jenže u tebe je problém někde úplně jinde.


K bodu 3: "Funguje zde model "poturčenec torší turka" - přešel k SHW a stále šíří propagandu - několik lidí mě upozornilo že na mě nenechá suché nitky"

-> Stále šířím propagandu? To je moje práce... stejně jako tvoje šířit propagandu PCt - co to je za argument? :) K tomu že tě několik lidí upozornilo... ano... tvé vedení firmy (jež stojí za PCtuningem) je mi k smíchu - k tomuto svému postoji se klidně příznám, proč taky ne?


K bodu 4: "Stále monitoruje dění na PCT - kde vítá cokoliv kdy platí, čím je jim hůř, tím líp..."

-> Ano... dívám se na web PCT, stejně jako jsem se dříve díval na server SHW a sledoval změny a vývoj - opět... co je to za argument? Je to součástí mé práce jako šéfredaktora (musím být v obraze).


K bodu 5: "Karel byl ve spojení s autory a po odchodu je pochopitelně naočkoval - alespoň ty, se kterými jsem nemluvil."

-> Nebyla třeba nikoho očkovat... chápu, že je pro tobe lepší, když to takto podáš, nicméně mnohým stačilo jen říct, že přecházím k SHW a toť bylo vše. Reakce ze strany redaktorů byla veskrze následující: "Dobře se mi s tebou spolupracovalo, chci v tom nadále pokračovat" - tohle ale Ty Jirko nikdy nepochopíš. Navíc... jediný autor u kterého jsem o spolupráci stál a snažil jsem se ho přemluvit byl ten, který stejně na PCt zůstal (poté, co jsi ho přeplatil :-D)... jeho volba - nadále už o něj nijak nebojuju... nebo snad ano Petře?


K bodu 6: "kdo je Luke? Ať mi dá na sebe kontakt? Zajímá mě kde je problém - obyčejně jsme vypláceli kolem 25 000Kč..."

-> Začíná to být už únavné... ano, peníze od Seznamu teď máš, to víme všichni. Problém je ale v tom, že jsem tě musel věčně opakovaně upomínat, ať už ty honoráky autorům konečně pošleš... a tvé slovo, že jsi tak učinil bohužel nic moc neznamená... věčně jsem se kvůli tvé neschopnosti v tomto (peníze jsi měl - v tom problém nebyl) s některými autory hádal a přitom naprosto zbytečně. A pokud jde o Luka... neznám ho, ale před Seznamem se autorům ve většině případů neplatilo ... popíráš Jirko? Vždyť je to známý fakt. Tvůj přístup alá "nevím v čem je problém" je doslova ubohý.


K bodu 7: "Proč bych na svém domě měl nechávat "Domácí je pablb! "

No to je pochopitelné... jenže u tebe je problém, že jakoukoli kritiku na tvou osobu ignoruješ a neustále se přetvařuješ, že žádné problémy nejsou... měl bys konečně začít jednat na rovinu a ne jen stále něco slibovat a tvářit se, že je vše v nejlepším pořádku.


K bodu 8: "8. Proč všechny kroky vedou na SHW... "

To okomentuji následovně a trochu od tématu... za obsahem serveru SHW stojí dlouhodobě sehraný tým schopných lidí (a někteří jsou též původně z PCt) o čemž se PCtuningu může jen zdát - zde se redaktoři stále jen obměňují...


Nemám potřebu tebe ani PCt veřejně před čtenáři nijak shazovat (kdyby ano, založil bych tu veřejně přístupný thread už dávno, nemyslíš?), ale jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
liquidfunk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: PRIBRAM@FM
Kontaktovat uživatele:

Jak malý děcka

Příspěvek od liquidfunk »

Jeden jako druhej, zas na druhou stranu kdyby někdo vytvořil podobnou newsku na SHW, taky by se polívka snažil ohradit. No já myslím že si tento thread už zaslouží LOOOOOOOCK :)))
Martajz
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

PCtuning

Příspěvek od Martajz »

Je to uz docela davno, teda asi 3 roky zpet, kdy jsem psal pro PCtuning. Kdyz jsem zacinal, pracoval jsem jeste s Honzou Dudkem, ktery me naucil vsem zakladum psani. V te dobe jsem ono neposilani penez bral jako druhorady fakt, protoze vubec skutecnost, ze jsem dostal do ruky ty ruzne kusy HW pro me byla velmi prijemna. Kazdopadne uz tehdy jsem pochopil, jak to na PCt funguje.....nechci to tady rozebirat, to si kazdy pro PCt psal urcite zacil. Nicmene jsem jednu dobu po odchodu Dudka tvoril obsah PCt, protoze nikdo jiny nebyl a NIKDO jiny se k praci nehlasil......na zaver to dopadlo tak, ze jsem se pekne nastval a odesel jsem k SH, kde mam jasny, ze 20. kazdeho mesice budu mit na konte svoje penize. A co se tyka vyrovnani s PCt...nakonec jsem to vyresil jednoduse, protoze Joro neustale tvrdil, jak penize posilal, ze to posrali v bance, tak jsem si nechal volant k PC. Jine reseni me po vice nez dvou mesicich bez penez uz nenapadlo.

A zkus mi Joro tvrdit, ze to tak nebylo. Toto je fakt, a s PCt uz nikdy nechci mit nic spolecneho, protoze za to tvoje jednani mi to rozhodne nestoji.
Mašinka na psaní a hraní:
AMD Athlon64 3400+, Watercooling,AOpen AK89 Max, Radeon 9800Pro, 2GB 400MHz RAM, system 2xRaptor v Raid 0, 2xSeatgate SATA 80GB v Raid 0, SATA Maxtor 160GB, PATA WD 200JB , ThermalTake 480W
MadCap
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od MadCap »

a preco by tu mal byt LOOOOOCK? aby sa tu nepralo spinave pradlo? ;)
mna by zaujimalo co nam k tomu povie joro ;)
I’m the trouble starter, fuckin’ instigator.
I’m the fear addicted, danger illustrated.
I’m the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. I’m the pain you tasted, fell intoxicated.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Nic se tady zamykat nebude. Pokud to zůstane v mezích rozumné diskuse, tak k tomu není jediný důvod.
Bathory
Yngwie
Červená karta
Červená karta
Registrován: 14. říj 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yngwie »

Aha tak uz vim proc SHW a PCT nejsou zadne clanky (solidni)...pracujte a neplkejte tady :lol:

at si lidi nemusi chodit cist THG nebo xBitLabs, ale ctou si prozmenu nas :lol:
Intel Core i7 3.6GHz, Gigabyte X58, 3x2GB OCZ DDR3 1666MHz, 128GB SSD OCZ + 2xHDD 750GB WesternDigital (RAID), 2xGeForce GTX 285 SLI, SB X-Fi Platinum, Audio: NAD C352+Xavian XN125II+Basso, Razer DiamondBack + Razer ExactMat, HP 30" LCD
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“