Sony Ericsson T630

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Handsfree přes pc? (bt+t630)

Příspěvek od smile4me »

Zdravím, mám takový dotaz. Často se mi stává a určitě nejen mě, že sedím u pc a najednou mi zazvoní telefon a já ho zrovna nemám při sobě a tak bych se rád zeptal, jestli je nějaký soft, pomocí něhož bych mohl použít pc jako handsfree.
Mám SE T630 + bluetooth.
Máte s tím někdo zkušenosti?
Rady jako: "Ber si mobil k pc", neberu. :roll:
Díky
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
Manji
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: Pezinok

Příspěvek od Manji »

Bluetooth má aj tak len dosah 10m vzduchom, takže ak ti aj zazvoní niekde inde v izbe nebudeš môcť prijať hovor.

EDIT: silne pochybujem že by niekto uvažoval nad takouto alternatívou a vyrobil SW tak aby sa dalo využívať PC+Bluetooth ako handsfree. (možno sa mýlim... skús hľadať možno niečo najdeš...)
Orist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: ČB
Kontaktovat uživatele:

SE T630 a rozliseni fotek

Příspěvek od Orist »

mam SE T630 a fotak mi foti v rozliseni 288x352,pak nejaky mensi a taky 640x480,ale nekde jsme se docetl ze tech 640x480 je jen zvensenina 288x352,takze staci fotit v rozliseni 288x352 a pak to treba v pc zvetsit a vyjde to nastejno?? a v mobilu si aspon usetrim volny misto .. nebo se pletu ?
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Jo defakto máš pravdu.Zase záleží jak SE T630 dělá to sw zvětšení pokud ho udělá lépe než ty s nějakým programem na pc mohlo by to kvalitově vyjít o malonko,maloko lépe.Jinak ale klidně foť na to nišší rozlišenní alespoň ušetříš místo v nic moc velké paměti.

Takto jsem měl já kdysi levný digitál ktý fotil 2Mpixelech ale zvětšil to inerpolací na 3Mpixely.Výsledek?Nic moc.Větší obrázek větší rozlišení zabíral více místa na kartě.
Kvalita zhruba stejná.Ono někdo říká že dobrá interpolace může nepatrně kvalitu zvýšit a jiný říká mírně ji to může i snížit.
Prostě interpolace např u těch digitálních foťáků je že to do snímku dodá cizí informace,ty co tam v originále nebyly prostě to dodá cizí informace nějaké ty pixely.To vyšší rozlišení se hodí spíše možná tak u pozadí u pc kde to může mít nějaký efetík a nebo při tisku.Ale stejně nevím kdo by si takové slabé obrázky dával do pc na pozadí,jedině neroztažené veprostřed nebo skládané by mohly vypadat trošku slušně.Ale jinak prostě je to naprd.Klidně foť v nišším rozlišení dle mě je sw rozlišení vyloženě naprd.
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: SE T630 a rozliseni fotek

Příspěvek od Dzin »

Orist píše:mam SE T630 a fotak mi foti v rozliseni 288x352,pak nejaky mensi a taky 640x480,ale nekde jsme se docetl ze tech 640x480 je jen zvensenina 288x352,takze staci fotit v rozliseni 288x352 a pak to treba v pc zvetsit a vyjde to nastejno?? a v mobilu si aspon usetrim volny misto .. nebo se pletu ?
Ten Soneric T630 je vlastne to samé jako T610 akorát má aktivni displey a INTERPOLACÍ zvetšeno rozlišeni. Ten foták je stejnej ale tím zvetšenim
to bude IMHO horší než rovnou focené na max. rozlišeni.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Orist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Orist »

diky za rady,dam na ne a budu fotit na to nizsi, uz takhle to am malou pamet :(
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Orist píše:diky za rady,dam na ne a budu fotit na to nizsi, uz takhle to am malou pamet :(
Mimochodem si to mužeš prece snadno zkusit ne? Vyfot to v malém rozlišení pak na max. potom to zvetši a je to.Dej vedet tak to dopadlo. :)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
killerTJ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. črc 2005
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od killerTJ »

T630 ani T610 to neumi.
NOTE ACER TM 5720G (111) C2DM T7500 4GB HD2600 512MB
off
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2005
Bydliště: u HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od off »

mám t610 a mám takovej pocit, že tam jsou dvě čidla, už jsem taky hledal jak vyvolat teplotu v telefonu, ale nic jsem nenašel. V servisnim menu to není ani nikde jinde. Musela by to být aplikace, která by to dokázala. Žádnou jsem nenašel, z čehož usuzuji že asi ani nepůjde udělat. Protože kdyby se dala nějak vyrobit tak už je dávno hotová (přece jenom to je dost oblíbenej telefon).

No asi hold máme smůlu.
:evil: :evil:
PS. kdyby jste něco našli tak dejte vědět
Levisek
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2005
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Levisek »

el_Barto píše:na Siemensu M65 lze ta taplota vycist v servisnim menu.... dokonce tam ty teploty jsou 2 ;)
v T630 mam taky dve teploty (FMA2)

Obrázek
poiko
Nováček
Nováček
Registrován: 09. led 2006

Ovládání PC přes Bluetooth a SE T630

Příspěvek od poiko »

Ahoj, slyšel jsem o programu na K750i, přes který se dá ovládat některé programy (videopřehrávač konkrétně) pomocí BT. Existuje něco podobného i pro SE T630? Nemůžu to nna netu nikde na jít. Dík
[CZ]mike
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 18. zář 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od [CZ]mike »

ne T630 nezvlada HID profily - tato funkce je az od K700i rady
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josko »

Ja som ovládal PC cez T610 pomocou FMA.
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
[CZ]mike
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 18. zář 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od [CZ]mike »

OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

SE T630 prodelal dest

Příspěvek od OndraSter »

Nazdar! Rikal sem si, ze s tim uz nic asi neudelam, ale kdyz sem tu videl thread jak tu nekdo utopil SIE C65 tak zalozim i tenhle.. Tak tedy:

V batohu jsem mel SE T630 (skvely mobil :)) ).. Avsak zacalo prset. Rikam si: "dobry, batoh je nepromokavy".. Ale ono ne.. Prijdu domu, otevru batoh a vytahnu mobil.. Cely mokry.. Dokonce zustal zaply :-D ..

Tak sem mu rychle vyndal baterku, SIMku, nechal sem ho 2 dny susit a pak sem ho zap.. Bezi doted az na par vetsich problemu:

nefunguje levy tlacitko, takze v takovym malovani si nic nenakreslim a nezahraju si bombermana :-(
nefunguje 4ka
nefunguje 6ka
nefunguje 9ka

Jednu dobu mi blblo i C a BACK. Ty se ale rozjeli a fungujou krasne, dokonce snad i lip nez predtim :-D

Co se tam mohlo stat? Rozdelat to nejde.. Dolni sroubky se bez problemu vysrouboval, avsak horni sou pod nejakym krytem.. A pacit ho nechci, jeste bych ulomil ty zuby :-((
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
off
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2005
Bydliště: u HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od off »

Horní kryt musíš dvouma šrobováčkama kolem Foťáku odmáčkout pryč (hodně daleko) a pak ho vysunout nahoru. Sám jsem to už několikrát dělal u T610 a v pohodě, jenom nesmíš ty šroubováky zastričit moc daleko nebo poškodíš anténu. Jo jinak vypadá to že vrchní kryt praskne (jak je prohlej), ale ještě nikdy mi nepraskl :roll: .
santa999
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od santa999 »

Rozdělat to jde krásně a nejspíš tam bude jen koroze kterou stačí očistit.Ten zadní kryt odcvakni třeba pomocí nože, nemusíš se toho bát, skoro sám po chvilce hraní odskočí.Někde na netu je i návod.V případě že by byla ta klavesnicová deska hodně zkorodo´van takse dá koupit nová skoro za pár šupů. :wink: Trpělivost
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

ooo chlapci dekuji za rychle a kvalitni (!) odpovedi :-)

Hned zitra na to vlitnu :-)
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
santa999
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od santa999 »

není zač :wink:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“