Vyřešeno - Nejde mi 3D Mark05 ani 03

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
blb
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003
Bydliště: Praha

Vyřešeno - Nejde mi 3D Mark05 ani 03

Příspěvek od blb »

Nejde mi spustit 3DMark05, když spustím "Run 3DMark" objeví se obrázek letadla a loading a pak mi to hodí hlášku "IDirect3DDevice9::Present failed: Device lost (D3DERR_DEVICELOST)" Nainstalovaj jsem na jiný disk úplně čistý WinXP (+ pouze ovladače) ale dělá to to samý.
3DMark03 mi zase hlásí "Reliable benchmarking cannot be completed because the 3DMark display window lost focus."

Díky za pomoc...
Naposledy upravil(a) blb dne ned 4. zář 2005, 12:51, celkem upraveno 1 x.
HP 2540p + Samsung 2033SN
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

co takle Direct X 9.0c nainstalovany mas? nebo preinstalovat...nebo zkus hnout v ovladacich s kvalitou zobrazeni atd...
kuku_666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2003
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Nejde mi 3D Mark05 ani 03

Příspěvek od kuku_666 »

blb píše:Nejde mi spustit 3DMark05, když spustím "Run 3DMark" objeví se obrázek letadla a loading a pak mi to hodí hlášku "IDirect3DDevice9::Present failed: Device lost (D3DERR_DEVICELOST)" Nainstalovaj jsem na jiný disk úplně čistý WinXP (+ pouze ovladače) ale dělá to to samý.
3DMark03 mi zase hlásí "Reliable benchmarking cannot be completed because the 3DMark display window lost focus."

Díky za pomoc...
heh mě to u 3DMarku05 dělá úplně to stejné ale tu hlášku mi to vyhodí až po prvním testu a Direct X 9.0c mám nainstalovaný :(
blb
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od blb »

Vypnul jsem všechny programy co mi běžely na pozadí a najednou 3DMarky fungujou... Teď jdu vypínat jeden po druhém abych zjistil který program mi to tu kurví...
HP 2540p + Samsung 2033SN
blb
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003
Bydliště: Praha

Vyřešeno !!!

Příspěvek od blb »

Tak mi to blokoval program Startup Guard v1.0
Zabraňuje aby se jiné programy spouštěly po spuštění PC, docela užitečný prográmek, musím sehnat něco podobného...
HP 2540p + Samsung 2033SN
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“