F*CK CREATIVE

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Luke_chiptuning
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. črc 2004

F*CK CREATIVE

Příspěvek od Luke_chiptuning »

mám stejný prob jako někdo 2 stránky nazpět: mám LIVE! 5.1 digital (SB0220) a při instalaci toho SW balíku to píše, že nemám SB kartu :-(

edit - tak jsem to rozjel - přes ctcomp.exe jsem patchnul složku, která byla při instalu dočasně rozbalená na disku

EDIT 04:16

:-( :-( :-( :-( :-( KUAA
do teď jsem se s tím babral - i přes to, že jsem měl driver YouP-PAX 5.1 WDM a všechno jelo, mohl jsem nastavit s mojí SB Live! 5.1 digital v mixeru pouze maximálně 4 reproduktory ??? :roll: nebo sluchátka nebo 2 reproduktory... 5.1 nikde.... zkoušel jsem jiné LIVE 5.1 patchnuté drivery a to samé :-( v ovládací panely / multimédia jsem nastavil 5.1, ale to ničemu nepomohlo

no nic, jdu spát, ráno moudřejší večera :?


tohleto jsem teď našel u YouP PAX VI v.2.0 - vypadá to, že SB 0220 je nějak "mimo":

Two Edits of the drivers:
1.Supports the Live! Benefit Special Edition retailed in China's mainland only (including 0220 version Asia and 0220 version Benefit Special):
This Edit is optimized for Benefit Special Edition of Live!, it can also be installed on other Live! cards. It must be chosen to install if you select "Simplified Chinese" interface when installation processed.
2.Does not support Live! 0220 version Asia sound cards and the Benefit Special Edition sound cards(retailed in China's mainland only):
This version is optimised for other Live! cards, and with Chinese Traditional and English installation and driver interfaces added.

EDIT

PLEASE SOMEBODY HEEEEEEELP ME



I bought new unused Sound Blaster Live! 5.1 digital (SB0220, in serial number is SB0226.....), but without drivers. I tried KX PROJECT, works well.



But LiveNewYear with its inside YouP-PAX 5.1 driver setup, LiveNewYear with YouP-PAX-VIv2.2.7, LiveNewYear with other SB Live! 5.1 digital driver (hacked with ctcomp.exe) - they all works only with 4 repro I can only set 2, 4 or headphones.



There is must be some solution, i don´t know...



LiveNewYear with YouP-PAX-VIv2.2.7

Two Edits of the drivers:

1.Supports the Live! Benefit Special Edition retailed in China's mainland only (including 0220 version Asia and 0220 version Benefit Special):

This Edit is optimized for Benefit Special Edition of Live!, it can also be installed on other Live! Sound Cards. It must be chosen to install if you select "Simplified Chinese" interface when installation processed.

2. Does not support Live! 0220 version Asia sound cards and the Benefit Special Edition sound cards (retailed in China's mainland only):

This version is optimized for other Live! cards, and with Chinese Traditional and English installation and driver interfaces added.

-----------------------------------------------------------------------------


TAK UDĚLÁM ANTI-CREATIVE stránku a pošlu jí všude i na fóra pro těhotné ženy :!: 5 dní v kuse jsem u toho seděl :!: :!: :!: :!: :!:

našel jsem na netu hooodně diskuzí, kde borci u toho proseděli i týden, formátovali, odebírali, přenášeli mezi počítači, zkoušeli více zvukáren...

tam prý byl zádrhel v tom, že série Digital byla OEM (Dell) bez podpory, ale Ti kluci jasně psali, že to koupili v obchodě jako Retail... (myslím, že i s krabicí) a nic..... neuspěli ani na Creative fóru :!:

Ovladače jdou sice na netu sehnat (na ruské stránce creative je i sekce Live! digital), ale nepodařilo se mi nikde sehnat žádný software, takže..... zvuk jenom ze 2 repro... když jsem použil třeba balík LiveNewYear nebo různé jiné, tak jsem v nejlepším získal možnost 4 reproduktory :|

F*CK CREATIVE

omlouvám se, ale pochopte mě, jak psal někdo na cizím fóru: KOUPIL JSEM CREATIVE, ABYCH BYL (poměrně) SPOKOJENÝ A JEL NA 5.1 ZVUKU A NE PROTO, ABYCH SE U TOHO TÝDEN TRÁPIL A BEZ VÝSLEDKU :!:


/jedu na kX-driverech, 5.1
DECENT II EXTREME + VIDEOS ---> http://7luke.com/decent <--- stará verze... teď je E8300/X48-DS5/8800GTX/VITESTA EE/ENERMAX MODU 82+
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Někde jsem viděl na to patch... Ale kde? :(
Luke_chiptuning
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. črc 2004

Příspěvek od Luke_chiptuning »

jo, to tam píšu - ctcomp.exe (compatibility) jsem rozjel třeba na software, co byl pro live upraven z audigy, ale stejně jsem měl jenom 4 repro max :( CREATIVE IS DOUBLE SH*T FOR ME !

kX drivers hrajou super, ale třeba v colinovi 05 mi EAX docela chybí
DECENT II EXTREME + VIDEOS ---> http://7luke.com/decent <--- stará verze... teď je E8300/X48-DS5/8800GTX/VITESTA EE/ENERMAX MODU 82+
acul
Nováček
Nováček
Registrován: 26. zář 2005

Příspěvek od acul »

Kód: Vybrat vše

http://cz.europe.creative.com/support/downloads/download.asp
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“