Age of Empires III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Wiruss
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2003

Příspěvek od Wiruss »

No tak jsem hrál demo a vypadá to zajímavě... No na mém kompu to jede kolem 35 FPS ve hře nastavené naplno plus ovladače na plnou kvalitu... možná schodím nějaké to AA, ale od te grafiky jsem čekal více, třeba BFME byla vostžejší...
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Vysly 2 modifikace na demo. Jedna prida stridani dennich dob (rano, poledne...) a druha prida novou mapu...

Vice zde:
http://aoe3.cz/
Pinďoureček
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. říj 2004
Bydliště: HK

Příspěvek od Pinďoureček »

Blbej dotaz :-D. Má někdo představu jak to bude baj voko šlapat při 1024x768 na noťasu AMD64 3000+, 768MB DDR333, 80GB 5400ot. 16MB Cache, nVidia FX Go5700 64MB?

Ptám se proto, zda to má cenu na tu mašinu vůbec stahovat?

Díky
7800X3D CO-30/PBO2 | Noctua NH-D15 ChBl | ASUS ROG B650E-F 1807 | 64GB Kingston Beast 6000 @CL30 | 2TB Samsung 990 Pro | MSI Suprim RTX 4080 0.925/2670 | Seasonic Vertex 850 | Fractal Torrent white | Legion 5 Pro i5-12500H, 16GB, RTX 3060 0.825/1800 | Logitech MX Keys | Logitech G305 | Synology DS220+ 2x4TB Evo 870 | PS5 Digital | LG OLED65C9 | OLED48CX
sodom
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. čer 2005
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sodom »

Moc pekny
vacatko
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2004
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vacatko »

demo pekny , vypada to ze si stim pekne pohrali slape mi to vyborne max nastaveni a 1280x1024 , lode sou neco uzasnyho to sem este nevydel :)
P4 nortwood 2.6@3.1-asus P4P 800-A DATA 3x512 -400@464,baracuda 80 gb- 7800gs 450/1300
simpanc
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. srp 2005

Příspěvek od simpanc »

Docela by mě zajímalo, kolik nových jednotek nebo budov bude v plné verzi a pokud nic tak nevidím důvod si tu hru kupovat :-) :lol:
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Tak se mi to oknecne povedlo stahnout - nejak mi blbne FF...
Grafika pekna imho zase na ukor hratelnosti - proste izometrie je prehlednejsi a nic to nemuze zmenit... Jinak na mym docela sunkoidnim kompu (Athlon 64 2800+, Leadtek PX6600 TD 128MB - lehce potaktovany, 1GB RAM by Mushkin) to jede docela pekne bez vyhlazovani, rozl. 1280x1024 a skoro vsechno na high.
A otazecka na zaver nevite jak se v tam savuje - tuhle moznost sem nejak v menu nenasel :?
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Don Martinez píše:A otazecka na zaver nevite jak se v tam savuje - tuhle moznost sem nejak v menu nenasel :?
V demu savovat nejde...
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Jasper píše:V demu savovat nejde...
Tak to teda suxxx, v tech predchozich to afaik slo :(
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Don Martinez píše:
Jasper píše:V demu savovat nejde...
Tak to teda suxxx, v tech predchozich to afaik slo :(
V plne to bude ok...
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

O víkendu jsem zahrál demo a vypadá to celkem slušně, očekávám blížící se den vydání 8)
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
niatheppe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. črc 2005
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od niatheppe »

Ajaj nějak jsem nestih tu nízkou cenu, viděl jsem origošku za 900,-, teď jsem viděl cenu 1250. :( Mimochodem mam rozhodnuto pro hru roku :wink:
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

brutalni!full verze je dost husta,libi se me hlavne hudebni doprovod a graficke zpracovani,mam odehranou zatim jednu misi a musim rict ze je to dost chytlava zalezitost..tak bacha:)
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
joXerus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od joXerus »

Pinďoureček píše:Blbej dotaz :-D. Má někdo představu jak to bude baj voko šlapat při 1024x768 na noťasu AMD64 3000+, 768MB DDR333, 80GB 5400ot. 16MB Cache, nVidia FX Go5700 64MB?

Ptám se proto, zda to má cenu na tu mašinu vůbec stahovat?

Díky
to si nějak veme - ja si asi koupim něco s pentiemM a igma900 - tam je to asi zbytečný :wink:

btw - jak dlouho ti to vydrží??
ASUS P5E WS Pro || Intel Core 2 Quad Q93OO @ 3GHz + Xigmatek S 1284 || A-Data Vitesta Extreme Edition 8OO+ 4x1GB || MSI GTX28O Super OC [700/2300] || Seagate Barracuda 72OO.9 4OOGB SATA II || Enermax PRO82+ 425W || AeroCool BayDream + Noctua NF-P12
NooXy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

AGE3

Příspěvek od NooXy »

Perfektní grafika, hlavně stíny. Na mé sestavě (1280,vše na max) tak 15 snímků a to bylo na začátku když mám pár jednotek. Pokud jsem snížil kvalitu shaderů o dva stupně a o jeden stupeň snížil kvalitu stínů, tak no problem :twisted: (35 snímků) na začátku a při větších bojích tak 25, což je docela pěkný. Ale čekal jsem že náročnost na hardware bude nižší :(
AMD Phenom II X6 1090T Sixcore 3,21GHz (AM2+) ASUS M3N-HT Deluxe Mempipe, 6GB RAM DDR2 800, ASUS Radeon R9 270X, Corsair VX 450w, Case Thermaltake Eclipse DV, http://uloz.to/526693/thermaltake-pc.zip
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Jenom taková technická :-)

V dobe oficialního vydání se vytvoří novej thread týkající se přímo hry, tenhle se nakonec celkem rozjel, tak bude lepší oddělit thread o plné verzi a o demo verzi.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

tak se mi už čtyři dny válela hra na disku a až včera navečer a pak v noc isem jí hrál, musim říct, že jak psal mr_sheen tak je chytlavá :roll: nevim jak pro jiný, ale pro mě je, odehrál už sem čtyři mise a už dávam i bitvy na moři, graficky je to nádherný, ani né moc hw náročný....
pokud si někdo pamatuje tu hudbu v menu když pustil dvojku tak v trojce je uplně ta stejná jen trošku změněná a je... hudební doprovod skvělej....
škoda, že už neni potřeba stavět dřevorubce :sad: al souboje jsou opravdu pěkný.... kord jeden kanon :oops: ten je až moc silnej, člověk si postaví čtyři a ejhle loď nepřžije ani dva zásahy :lol:

tuhle hru doporučuju aspoň na vyzkoušení, a zkoušejte dýl, nemusí se vám to po 5 minutách líbit, ale po 10 už ano :wink: :roll:
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Mirkana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. lis 2004
Bydliště: Kratonohy

Příspěvek od Mirkana »

tak na to že nehraju strategie tohle vypadá fakt dobře :up:
MB: GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2,CPU: Ryzen 7 5700x, GPU: Palit RTX 4070ti 12GB, Ram: Corsair 32GB KIT DDR4 3600MHz CL 18 RGB, SSD:Kingston NV2 500GB, SSD 2TB,HDD 4TB, SSD 500G Zdroj: Corsair 850W
MYTH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYTH »

ManchesterUnited píše:tak se mi už čtyři dny válela hra na disku a až včera navečer a pak v noc isem jí hrál, musim říct, že jak psal mr_sheen tak je chytlavá :roll: nevim jak pro jiný, ale pro mě je, odehrál už sem čtyři mise a už dávam i bitvy na moři, graficky je to nádherný, ani né moc hw náročný....
pokud si někdo pamatuje tu hudbu v menu když pustil dvojku tak v trojce je uplně ta stejná jen trošku změněná a je... hudební doprovod skvělej....
škoda, že už neni potřeba stavět dřevorubce :sad: al souboje jsou opravdu pěkný.... kord jeden kanon :oops: ten je až moc silnej, člověk si postaví čtyři a ejhle loď nepřžije ani dva zásahy :lol:

tuhle hru doporučuju aspoň na vyzkoušení, a zkoušejte dýl, nemusí se vám to po 5 minutách líbit, ale po 10 už ano :wink: :roll:
v Battlefieldu je hudba taky stejná a nikomu to nevadi :wink:
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

já neřikam, že mi hudba v AoE III vadí, právě, že naopak, líbí se mi.... tak sem včera zase hrál a další asi dvě nebo tři mise sem dohrál, sem pořád v prvnim Aktu :) dneska to vidim, že první Akt dohraju a pudu na druhej.... no uvidíme, jinak bitvy na moři jsou opravdu pěkný.... a ne jen na moři, i na souši....
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“