Hidden & Dangerous 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Nevite kde se da koupit Sabre Squadron prolezl sem dost vobchodů(normálních i internetovejch) ale nikde ho nemaj?!!
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Asi je momentálně vyprodanej ... :(
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swat »

Chlapi potřebuju radu.Je to divný,ale mám nekoordinovaný zvuky s pohybem hry.Hlavně nabíjení zbraně je divný.Zvuk nabíjení a natažení zbraně dávno doběhne,ale pohyb rukou stále běží,občas i střelba je celá zpomalená,třeba taková kadence MP40 by se dala přirovnat k Browningu což si myslím,že je nesmysl,protože z MP40 to jen lítalo,nemýlím-li se.Sestava:Asus A8N-E,Athlon 64 3500+,1 GB RAM,GF 7800 GTX,zvukovka integrovaná na desce.Ovladače jsem vyzkoušel asi patery.Díky za rady.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Zkus si v setupu hry pohrát s těmito nastaveními - Software mixing only a Disable EAX.
Goldnoob team proud member!
Jackiii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackiii »

Nebo zkus vypnout akceleraci zvuku v dxdiag..me tohle dela u PoP2
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swat »

Tak zatím jsem to nevychytal.Zkusil jsem snad všechno,nastavení v setupu hry i vypnutí hw akcelerace v dxdiag a je to pořád stejný.Dost mě to s..e vzhledem k železu na kterým jedu,fps mám třeba 90,ale prostě to běží jak zpomalenej film,zajímavý je,že mi to dělalo už předtím,když jsem měl x800 pro,teď mám komplet novej hw (popsáno výše) a pořád to není ono.Jiný,mnohem náročnější hry lítaj jako blázen,ale s HD2 se stále potýkám.Zkuste prosím ještě pár rad,myslíte že to může být harddiskem,ten je jedinej původní ještě z první sestavy...?Díky moc.
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Swat píše:Tak zatím jsem to nevychytal.Zkusil jsem snad všechno,nastavení v setupu hry i vypnutí hw akcelerace v dxdiag a je to pořád stejný.Dost mě to s..e vzhledem k železu na kterým jedu,fps mám třeba 90,ale prostě to běží jak zpomalenej film,zajímavý je,že mi to dělalo už předtím,když jsem měl x800 pro,teď mám komplet novej hw (popsáno výše) a pořád to není ono.Jiný,mnohem náročnější hry lítaj jako blázen,ale s HD2 se stále potýkám.Zkuste prosím ještě pár rad,myslíte že to může být harddiskem,ten je jedinej původní ještě z první sestavy...?Díky moc.
A co máš za hadr??, Puc si treba od nekoho zvukovku a testni to s normalni zvukovkou...intehrovany vetsinou stojej za prd..... :wink:
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Narazil sem nahodou na obchod kde maj Datadisk k HD2 http://www.topcd.cz/DetailPage.asp?DPG=7816&Menu=1
chtel bych ho koupit, ale nevim jestli je lokalizovanej...v popisu maj ze je jenom manual....psal sem jim mejly jestli ta hra kompletne lokalizovana ale neodpovedeli mi......nema nekdo z timhle shopem zkusenost popripade kde by se dala sehnat HD2: Sabre Squadron v cestine.....bojim se abych nekoupil anglickou verzi....
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Walker píše:Narazil sem nahodou na obchod kde maj Datadisk k HD2 http://www.topcd.cz/DetailPage.asp?DPG=7816&Menu=1
chtel bych ho koupit, ale nevim jestli je lokalizovanej...v popisu maj ze je jenom manual....psal sem jim mejly jestli ta hra kompletne lokalizovana ale neodpovedeli mi......nema nekdo z timhle shopem zkusenost popripade kde by se dala sehnat HD2: Sabre Squadron v cestine.....bojim se abych nekoupil anglickou verzi....
Co vím, tak je přikládáno cd s češtinou, datadisk samotný vyšel jenom v AJ verzi. Btw, čeština už byla před nějakou dobou uvolněná ke stažení ...

OT : Teď abych sháněl sedm stovek :)
Goldnoob team proud member!
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Co vím, tak je přikládáno cd s češtinou, datadisk samotný vyšel jenom v AJ verzi. Btw, čeština už byla před nějakou dobou uvolněná ke stažení ...

OT : Teď abych sháněl sedm stovek :)[/quote]

Takze na dabing mmuzu zapomenout! no prave nevim jestli tech 7kil mam do toho vrazit?! Vim kde to jeste maj za 500 ... btw: co zn. OT??
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Walker píše:Takze na dabing mmuzu zapomenout! no prave nevim jestli tech 7kil mam do toho vrazit?! Vim kde to jeste maj za 500 ... btw: co zn. OT??
Ten dabing v english je taky slušnej, když aspoň trochu rozumíš. Ta čeština je zároveň i patch 1.12 ... kde ho mají za 500 ?? Sháním ho už nějakej čas a všude ho mají vyprodanej :( (Až na ten link, který jsi uvedl předtím)

OT : OT = OFF TOPIC = Mimo téma :)
Goldnoob team proud member!
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Ten dabing v english je taky slušnej, když aspoň trochu rozumíš. Ta čeština je zároveň i patch 1.12 ... kde ho mají za 500 ?? Sháním ho už nějakej čas a všude ho mají vyprodanej :( (Až na ten link, který jsi uvedl předtím)

OT : OT = OFF TOPIC = Mimo téma :)

No bylo to na strance www.hrypresto.cz , ale uz to tam nemaj sem tam byl a rekli mi ze vyprodali posledni kusy, jenom abych nemotal hlavu to 500 je za bazarovej kus, ale ty cd sou v tak slusnym stavu ze nepoznas rozdil. Ja to prave wshanim kvuli Coop modu na net....prej je hodne dobrej!!!
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Walker píše:No bylo to na strance www.hrypresto.cz , ale uz to tam nemaj sem tam byl a rekli mi ze vyprodali posledni kusy, jenom abych nemotal hlavu to 500 je za bazarovej kus, ale ty cd sou v tak slusnym stavu ze nepoznas rozdil. Ja to prave wshanim kvuli Coop modu na net....prej je hodne dobrej!!!
Coop je hodně good a když se přidá ještě TeamSpeak ... hrajeme teď s kámošem občas, ale ve dvou to ještě není ono. Z netu jde stáhnout patch, kterej umožní hrát i některý mapy z původní hry v coop módu (cca půlku, ale to teď přesně nevím), neni to tak vychytaný jako coop z datáče, nejspíš to jsou předělaný mapy z DM, takže se občas vyskytne nějaká chybka, když znova najdu link, tak to sem hodim.
Goldnoob team proud member!
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Coop je hodně good a když se přidá ještě TeamSpeak ... hrajeme teď s kámošem občas, ale ve dvou to ještě není ono. Z netu jde stáhnout patch, kterej umožní hrát i některý mapy z původní hry v coop módu (cca půlku, ale to teď přesně nevím), neni to tak vychytaný jako coop z datáče, nejspíš to jsou předělaný mapy z DM, takže se občas vyskytne nějaká chybka, když znova najdu link, tak to sem hodim.
no ja ted prave budu mit novej net tak si budu chtit koupit bud VC2 (ale nevim jestli to za to stoji) a nebo prave ten SS ....... VC1 Coop me bavil hodne po netu takze ten SS musi bejt super........

[/quote]
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

http://www.hidden-and-dangerous2.com/do ... ile_id=217 ... tady je ten link na coop mapy do původní hry. Nic to nepřepisuje, takže o nic nepřijdeš a dá se to zase odinstalovat samotný (takže žádná úprava, které když se chceš zbavit, tak musíš přeinstalovat celou hru).
Goldnoob team proud member!
ja.viper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2005
Bydliště: Praha - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja.viper »

jj tak tahle se teda opet povedla ceskym vyvojarum ;)
rozhodne pokrok oproti jednicce ;) cloveka to dobre vtahlo ..... opravdu dobra gamesa 8)
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

nevite nekdo jestli se da nejak urychlit to overovani cd (STARFORCE) pri nacitani hry....docela me zacina stvat jak to dlouho trva.... :sad:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Walker píše:nevite nekdo jestli se da nejak urychlit to overovani cd (STARFORCE) pri nacitani hry....docela me zacina stvat jak to dlouho trva.... :sad:
Censored by Thellwin ...

Napiš mi SZ ... nevím jaký je k tomuhle co jsem tady předtím napsal tady postoj, a nechci riskovat kartu :)
Goldnoob team proud member!
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Jája »

Mám problém, hraju misi op. nomad (letiště na poušti) první část a zaboha nemůžu najít dokumenty obsahující info o letu Schumana. Na nižší obtížnost se objeví na stole ve velké místnosti, ale když hraju na 3. tak tam prostě nejsou. Nepamatujete si někdo kde bejvaj? Prolezl sem snad všechno a nic. Už mě to leze na mozek :twisted:
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRKO »

Ja je nasel na stole v jednom z tech dvou velkych stanu, co jsou vpravo od budovy letiste. Je ale fakt, ze kamaradovi, co hral HD2 taky, se tam ty dokumenty proste neobjevily, prolezali jsme tu mapu snad cely den.

Nejaky patch to vyresi treba?

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“