Projekt: JOCO (skoro hotovo)

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Projekt: JOCO (skoro hotovo)

Příspěvek od nem.p »

Jelikoz jsem ziskal nejake ty bedynky, tak prisel cas zase neco ukutit. Nebude to nic prevratneho a snad se zadari. Zamer s ni mam asi takovy :
Nacpat do ni atx desku (uz se zadarilo), chladit co mozna nejtiseji a pokusit se o luxsnejsi vzhled. Barva by mela byt bila s oranzovymy doplnky. Barevnou inspiraci jsem nasel v mobilu od SE 800w tusim. Ten sice nevlastnim, ale libi se mi. Jinak slovo JOCO je spanelsky a melo by znamenat dyne nebo taky kysely. Slovicko se mi moc libi a orange uz holt bylo zadany :-D
Obrázek Obrázek
Obrázek

Jak jsem napsal vyse dostal jsem tam uz atx desku. Zdroj musel pryc a zadni cast kejsu jsem v podstate vytvoril novou. Obrazky myslim mluvi za vse.
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek

//Stoobi - přidáno hlasování dle pravidel...
Naposledy upravil(a) nem.p dne sob 4. úno 2006, 14:43, celkem upraveno 2 x.
master88
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. bře 2005
Bydliště: Cechy

Příspěvek od master88 »

no zatim se asi neda nic dodat snad jen to ze W800 je nice :) a jestli se ti povede docilit takovyho efetktu jaky ma tak to bude zajimavy ;)
AMD64 3800+ X2 (AC freezer 64 PRO ), Leadtek 8600 GTS (Zalman VF900), 2x1024MB 400MHz Corsair 3L, DFI lanparty NF4 UT-D rev.2 (Thermalright HR-05 SLI), Seagate 250GB + 200GB SATA (2x Silentmax HDD silencer), Akasa 460W, Tt Tsunami

Octavia II 2.0 TDI powah
JakubL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. kvě 2005

Příspěvek od JakubL »

No, škoda že už se dozadu nevejde větrák, ale aspoň to nebude řvát. Jinak kde teda nakonec bude zdroj?
Athlon 64 3000+ Venice 1,8@2,2GHz, DFI LANPartyUT NF4 Ultra-D, DDR 512MB PC 433 CL2.5 KINGMAX (2x), Asus N6600 TOP 128MB (400/900@580/1209), Samsung SpinPoint P Series SP2004C - 200GB NCQ SATA II, Fortron 350W, DVD ROM Toshiba
Xan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2005
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xan »

no case je to zajimava jinak neni moc co hodnotit ale kazdopadne sem na to zvedavej
LuckeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2005
Bydliště: Slovensko ....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckeR »

No projekt vy zera v pohode no moja otazka znie :co je to ta haluska pod CD-Rom-kou ... uz som to v nejakom starsom pc videl ale nevim co to je ... THX :oops:
cardman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cardman »

Stará 5,25" disketovka jestli se nemýlim...Taková velká a ohebná mrcha... :-D
"Život je pohlavní nemoc přenášená ptáky, která vždy končí smrtí."
PEACE & LOVE FOR EVERYONE !!!
no_-_name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2005
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od no_-_name »

LuckeR píše:No projekt vy zera v pohode no moja otazka znie :co je to ta haluska pod CD-Rom-kou ... uz som to v nejakom starsom pc videl ale nevim co to je ... THX :oops:
nevim jestli je to joke, ale je to 5.25 floppy mechanika... a jinak case se mi libi,akorat jsem zvedavej jak to tam vsechno nacpes, vypada dost mala...Kde bude zdroj? tipuju nejakou nastavbu na case nebo zmodit zdroj a hodit nekam dovnitr
DJ_BuBen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. srp 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DJ_BuBen »

nějakej podobnej case má taťka u 386tky na statku.....a ještě vevnitř neuklízeli prach :-D
jinak ta flopy ti funguje ?? v XP ?

jinak by to nemuselo vypadat špatně....
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

z téhle vcelku pěkné bedýnky by se dal udělat vcelku zajímavý barbebone :) takže já bych sám měl představu co stím ... sem zvědav na tebe zda jsi příznivec čisté linie nebo trochu zvláštní linie :);)
alhi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 08. zář 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od alhi »

uvidime jakou zvolis barvu ale zatim to vypada zajimave
Hrabe mi
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

Takze umisteni zdroje je momentalne moje nocni mura, ale uz se rozhoduji pouze mezi dvema misty. Je tam fakt malo prostoru a atipicky bude umístěna i mechanika a disk. Comp jsem v puvodnim stavu ani nezkousel zapinat tak nevim jestli by vubec behal. Vnitrnosti proste sly hned ven.
LuckeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2005
Bydliště: Slovensko ....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckeR »

A otazka ktora tu uz padla ... ake farby budes volit ?
lol sry ja som sa sekol .. neprecital som si to poriadne sry ... :oops:
Naposledy upravil(a) LuckeR dne čtv 10. lis 2005, 09:22, celkem upraveno 1 x.
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

Jak sem napsal uz v uvodu, case bude bila a nejake to oranzove zvyrazneni.
eXp10it
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. bře 2004
Bydliště: Brno, Ostrava a někdy i něco mezi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

I kdyz se to tak nemusi zdat, tak tahle case je pro nejaky ten mod primo nadherna :oops:
eXp10it is b4ck
letos s*ru na moding a delam si pro radost bedny
ISAAC CPU tuleň 1100@1460MHz; MB msi 6337le5; 2 × 256 MB SDRAM 100@133MHz; HDD Samsung 200GB 7200rpm + nějaké ty blbosti okolo.
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

Prace opet postoupila a zacal jsem delat predek. Vyresil jsem umisteni mechaniky. Ta bude ponekud netipicky svisle a vyjizdet tedy bude vrchem. Skrz predni masku bude videt tocici cedecko. Snad lepe pochopite z fotek.

Obrázek Obrázek

Do predni casti bedny jsem prilepil plexi a spary zakytoval. Po prestrikani chci nechat jen kulate okno kterym bude videt cedecko v mechanice.

Obrázek Obrázek
Xan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2005
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xan »

no budes mit asi problem zabrousit ten kyt zabrosit tak aby si neposkrábal to plexi
a mozna bych "to v tý mechanice" orezal víc jinak to vypadá zajímave
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

musis trafit aj dobry typ CDromky aby ti takto slapala. ani ked ma tie istiace zalezitosti nemusi fungovat. skusal si ju v zvislej polohe?
inac vyzera to moc super. tak nejako mi to sedi dokopi a myslim ze z toho nude pekny mod
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

To plexi bude z casti prestrikany proto tam nechavam jeste folii na ty mechanice bude videt jen oblast cedecka. Mechaniku nemam jeste dodelanou. zkusim to teda vic prorezat, ale bojim se jestli nezacne vibtovat pak moc cedecko.
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

ked pohladas po fore, tak su tu obrazky ako zrezat tu cast CDromky aby to slapalo v pohode dalej. su to nakresi ako to skusali ludia odtialto
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Nox.lbc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2004
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

br r r r

Příspěvek od Nox.lbc »

OT For Stoobi: AGAIN! Nezdá se ti, Stoobi, že otázka "Líbí se vám tento postup" je trochu zbytečná ? Je snad jasný, že každému CaseModderovi se bude líbit každý projekt který se tady jednou do měsíce objeví ... bylo by na čase vymyslet jinou otázku, popřípadě žádnou nedávat ... Howgh ...
The end of OT.


Super, další nadějný Mod. Jsem zvědavej hlavně na kombinaci bílá × oranžová, protože sám mám tyhle barvy rád ... GooD_LucK man ...
Nikdy se nesměju nejlépe, mám strach, aby to nebylo naposled.
Odpovědět

Zpět na „Projekty“