Nejlepsi antispyware programek

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

HEAD píše:Nevite,kde se da stahnout ten MS AS Beta??Na strankach microsoftu to zkousi jestli ma clovek legalni copii :oops:
A to můžeš být rád, že to je jen BETA, takže je pořád zdarma. Ale snad to ve finále pustí také zdarma. Přeci jen je to určitá konkurenční výhoda a budou moci tvrdit, že jejich systém je už v základu opravdu bezpečný. :)

Ono je dobře, že tam to Windows Genuine je, vlastníci originálních kopií jsou podporováni a vlastníci pirátských nejsou. Mně to připadá úplně normální.

Kup si licenci a neměj podobný dotazy.
show must go on..
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

V tom pripade je to 99%lidi u nas na nic,kdyz to zkousi,jestli ma clovek legal nebo ne.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

HEAD píše:V tom pripade je to 99%lidi u nas na nic,kdyz to zkousi,jestli ma clovek legal nebo ne.
troufám si tvrdit že procento bude o něco menší... nejen proto, že hodně lidí má legální windows... ;-)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek od Wuuduu »

HEAD píše:V tom pripade je to 99%lidi u nas na nic,kdyz to zkousi,jestli ma clovek legal nebo ne.
Ked ty nemas original Win, myslis, ze nikto iny?
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
Ozzy62
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2005
Bydliště: Haná

Re: Nejlepsi antispyware programek

Příspěvek od Ozzy62 »

HEAD píše:Potreboval bych poradit.Nedavno semi zobrazil klasickej zlutej trojuhelnik vedle hodin..Stahnul sem si Spy sweeper a vsechno je ok.Problem ale je, ze za 14dni vyprsi license a ja potrebuju nakej free programek proti spywaru.zkousel sem Ad-aware,ale ten je nanic.Pouzivam Nod32 a kerio firewall.co byste mi doporucili na spyware?
Používám tyto prográmky: Spy Emergency,Spy Sweeper,Spyware Doctor,Ewido Security Suite -samozřejmě ne najednou a taky mi neběží po spuštění-na pozadí.
Všechny jsou volně stažitelné.
Využívám je samozřejmě v plných verzích...-)... :)
Tolerance je tísnivý pocit, že ten druhý by mohl mít nakonec pravdu.


ROBERT FROST
LukiX
Nováček
Nováček
Registrován: 08. led 2004
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od LukiX »

Jeste bych doporucil jeden vyznamny programek ktery se mi velice osvedcil. Hi-Jack This. je to program který umí jak název napovídá "unést" proces běžící na pozadí. Pokud naleznete nějakou havěť a ona ne a ne jit odstranit je tohleto výrazná pomoc. navíc se tím dá značně urychli chod winodws, když se trochu zredukuje počet některých procesů (zbytečně) běžících na pozadí.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

No tak je sice pravda, ze tohle je hoodne starej dred, ale nechtel jsem zbytecne zakladat novej..
..mel jsem tu cest setkat se ted doma se skupinkou otravnych utilit ThrustIn.. swinstvo, ktery zneuziva explorer a nacpe se kam muze..
..utilita ktera podobny a tedy nejen tento malware resi je zde..
http://siri.geekstogo.com/SmitfraudFix.php
.. je to malilinkata utilitka, ktera je naprogramovana primo na par typu spywaru a usetri tak spoustu prace.. treba v mem pripade byla manualni destrukce thrustinu popsana na cca 3 strankach v asi 25ti bodech.. spousta klicu v registrech, DLL souboru apod.. tahle utilita me toho behem cca 15ti sec usetrila..
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

Prave sem objevil nejaky svinsvo v registrech, tempu ... nejde smazat popripade se obnovi :) ad-aware a spybot nic nenasly. Zkusil jsme Ewido a nslo mi kolem 50 objektu. => Odted pouzivam Ad-aware + Spyboot + Ewido 8)
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

Nejlepsi je webroot spy sweeper..Najde uplne vsechno i veci co sou zasity v pameti :-D A navic to vsechno bez problemu odstrani.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
matajon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matajon »

HEAD píše:Nejlepsi je webroot spy sweeper..Najde uplne vsechno i veci co sou zasity v pameti :-D A navic to vsechno bez problemu odstrani.
Az na to ze neni Free :roll:
Podle me je nejlepsi Spybot S&D a celkem se mi libi taky Spyware Terminator :)
Post powered by Microsoft® Windows Vista™ Business
No trees or animals were killed during sending this message
kolda1896
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Free ASka

Příspěvek od kolda1896 »

V současné době mimo ad-aware a spy-botu jsem přesšel na MS Windows defender 2 a zkouším spywareterminator - ten je dokonce český výroby + používá ClamAV - známo je , že je to velmi dobrý AV pro linux.
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

nejlepší je se chránit preventivně, a to hosts souborem..

http://www.mvps.org/winhelp2002/hosts.htm

a

A spyware blasterem...

http://www.javacoolsoftware.com/spywareblaster.html
show must go on..
maestro
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. čer 2004
Bydliště: Praha / Nejdek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

zkuste se podivat na muj test, podle neho vysel nejlepe Spyware Terminator se Spybot S&D.

http://xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006040008
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Jsem spokojeny uzivatel McAfee AntiSpyware :)
Mac...
PCMark
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. črc 2003
Bydliště: Hlučín, Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Kolega maestro dělal právě na tohle výzkum, dopadlo to celkem zajímavě, třeba ad-aware uplně propadl. Více informací naleznete na:
http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006040008
a nějaká diskuze k tomuto článku je zde:
http://pcmark.info/viewtopic.php?t=94

Doporučuji si ten článek přečíst, protože jeho výsledky jsou založeny na testech a nikoli na sympatiích uživatelů. :wink:
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

ad-aware je peknej srac o nicem..kdyz uz Spybot..me McAfee nasel asi milion sr..k co nechytil ad-aware
Mac...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

godlike píše:ad-aware je peknej srac o nicem..kdyz uz Spybot..me McAfee nasel asi milion sr..k co nechytil ad-aware
no, já už to tu píšu dlouho. samotnej ad-aware je k ničemu. když ad-aware tak jedině placenou verzi s ad-watchem, to je užitečná věc, ale samotnej skener je na nic.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“