PCIe/PCI/AGP test

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Skeeter
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2005

PCIe/PCI/AGP test

Příspěvek od Skeeter »

Lidi mam takovej problem, ani nevim jestli to mam psat sem. Jde o to, ze mi nejak zvlastne blbne grafika a ja nevim jestli to dela ta karta nebo PCIe slot na desce. Proto me predevsim zajima, jestli existuje nejakej programek kterej diagnostikuje zakladni desku pripdne jen otestuje PCIe/PCI/AGP sloty. Problem nastal uz nekdy pred 14ti dny kdy mi zamrzla grafika a po naslednym restartu uz se nerozebehla. Odnesl jsem ji tedy na reklamaci kde mi ji vratili s tim, ze GK normalne funguje. Zapojil jsem ji tedy do PC a pravda, normalne jela. Asi tech 14 dni.Dneska jsem zapnul rano PC, vse normalne nabehlo a nejdnou cerna obrazovka a monitor ve Stand-by> restart > cerno (monitor se vubec nerozsviti) a cca 4 pipnuti....probehlo nekolik clear CMOS ale nic. Dal jsem tam nejakou starou kartu do PCI a vse normalne jede....problem je ten, ze nemam jak otestovat jestli je to kartou nebo deskou. Kamaradi maji vsichni AGP takze nemam do PCIe co narvat abych to otestoval. Jestli existuje nejakej takovej programek tak bych byl moc vdecnej za link....diky
CPU:Athlon64 3800+ -Venice- ,MB:EPoX 9NPA+,VGA:ATI Sapphire X700,RAM:4x 512Mb DDR400 A-Data,HDD:Maxtor 80Gb,200Gb + WD RE2 500gb
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Co mas za zdroj?

Programek podle me pro tve ucely existovat nebude.

Muzes zkusit speedfan a sledovat kolisani napeti pri zatezi, ale nemusi to bys smerodatne.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Skeeter
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2005

Příspěvek od Skeeter »

jasny chapu. Zdroj mam nejakej 450W, znacku sice nevim ale zdrojem to nebude....
Mam podezreni bud na tu grafiku nebo na PCIe slot, pac kdyz tam dam tu do PCI tak vse jede naprosto bez problemu.....
CPU:Athlon64 3800+ -Venice- ,MB:EPoX 9NPA+,VGA:ATI Sapphire X700,RAM:4x 512Mb DDR400 A-Data,HDD:Maxtor 80Gb,200Gb + WD RE2 500gb
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“