Vše o Qtek S200

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Vodny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2004
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Vše o Qtek S200

Příspěvek od Vodny »

Rozhodl jsem se pro koupi tohot MDA a rad bych si precetl i neco jineho nez recenzi. Pokud ho nekdo mate tak mi sem prosim napiste co vas na nem trapi (pocitam ze se tu hodne objevi CPU) a co vas naopak potesilo.

Zajima me jak si rozumi s GPS moduly pres BT jestli je procesor o 200Mhz dostacujici atd atd

Díky.


//D.M. smazáno pravděpodobně omylem založené duplicitní téma...
PC pro zábavu:
CPU: Intel Core i5-750 Chlazení: Arctic Cooling Freezer Xtreme (rev. 2) MB: MSI P55-GD65 RAM: 2x2GB Kingston KHX1600C8D3K2/4GX GPU: ATi ASUS HD5850 1GB HDD: WD Caviar Green 1TB Ostatní zazřízení: DVD-RW od LG, čtečka většiny druhů paměťových karet Case: NZXT ZERO 2 Zdroj: Corsair HX750 Displej:HP LP2475w Reproduktory: Genius HT 5100

Pomocník při práci:
Hewlett-Packard 2730p (Tablet PC)
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

mrzí mě na něm nestereo zvuk z repráku, trošku menší výdrž než u MDA vario, chybí klávesnice (vario jí sice má ale je to dost tlustý no... :) )
jinak myslim že je to príma mašinka (nemam jí :lol: ) ovládání zpracovaný na jedničku.

//edit: btw Qtek S200 má oproti variu díru pro velký SD karty což je dost výhoda :D
Naposledy upravil(a) crashPC dne čtv 14. zář 2006, 17:17, celkem upraveno 1 x.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Vodny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2004
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vodny »

A jak to vidíš s tou GPSkou? Bude to tam šlapat korektně? Když je CPU "jen" 200Mhz?
PC pro zábavu:
CPU: Intel Core i5-750 Chlazení: Arctic Cooling Freezer Xtreme (rev. 2) MB: MSI P55-GD65 RAM: 2x2GB Kingston KHX1600C8D3K2/4GX GPU: ATi ASUS HD5850 1GB HDD: WD Caviar Green 1TB Ostatní zazřízení: DVD-RW od LG, čtečka většiny druhů paměťových karet Case: NZXT ZERO 2 Zdroj: Corsair HX750 Displej:HP LP2475w Reproduktory: Genius HT 5100

Pomocník při práci:
Hewlett-Packard 2730p (Tablet PC)
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

jestli si aspoň trochu trpělivej :D tak v poho. GPS by na tom mělo valit....
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Vodny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2004
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vodny »

Jako to ze se to bude dlouho nacitat to beru ale aby se to drbalo pri navigaci to uz bych nepobral pac kdyby mi rek zahni doleva az po tom co sem to prejle tak by to bylo asi posledni co by to reklo 8-)

Jste me zajima na jaky simkarty je to odblokovany. Pac mam Eurotel GO a nerad bych na tom nic menil tak jestli mi to tam bude behat.
PC pro zábavu:
CPU: Intel Core i5-750 Chlazení: Arctic Cooling Freezer Xtreme (rev. 2) MB: MSI P55-GD65 RAM: 2x2GB Kingston KHX1600C8D3K2/4GX GPU: ATi ASUS HD5850 1GB HDD: WD Caviar Green 1TB Ostatní zazřízení: DVD-RW od LG, čtečka většiny druhů paměťových karet Case: NZXT ZERO 2 Zdroj: Corsair HX750 Displej:HP LP2475w Reproduktory: Genius HT 5100

Pomocník při práci:
Hewlett-Packard 2730p (Tablet PC)
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

to záleží jakej koupíš ale normál Qtek S200 musí valit pro všechny operátory...

No hale já tu mašinu nemam takže ti neřeknu jak se to při navigaci chová, ale až to budeš vyhazovat z toho okýnka z auta tak řekni kudy jedeš, rád si pro něj přijedu :lol: :lol: :lol: :lol:
newim, ale mělo by to šlapat. a když ne tak jednoduchej overclock (po přepnutí do stanby se to prej zruší takže můžeš velmi jednoduše taktit jen na nutnou dobu....)

co ti budu povídat... šel bych do něj taky, ale vemu Vario 8-)
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

crashPC píše:to záleží jakej koupíš ale normál Qtek S200 musí valit pro všechny operátory...
Pokud se nepletu tak už žádný operátor, který u nás poskytuje svoje služby telefony neblokuje (možná byly vyjímky v předplacených sadách, ty ale už taky nejdou sehnat) - takže se není čeho bát... A pokud vím tak Qtek nemá problém s AoC, takže opravdu nevidím jedinej problém...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Vodny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2004
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vodny »

Už je mi to skoro trapný se pořád ptát ale když už za to mám dát takovejch peněz tak bych byl rád aby to fungovalo.

Jak je to s těma externíma GPS přes to BT jaký jsou mezi tím rozdíly?
Určitě citlivostní a pak tam jsou nějáký kanály co ti sou zač? Jaký by jste doporučili k tomu Qteku S200.


EDIT:

Budu mít možnost vyzkoušet MDA Vario + GPS tak až uvidím jak to běhá dám sem vědět jak to dopalo. Alepoň se zjistí jak moc je to s tim CPU špatný.
PC pro zábavu:
CPU: Intel Core i5-750 Chlazení: Arctic Cooling Freezer Xtreme (rev. 2) MB: MSI P55-GD65 RAM: 2x2GB Kingston KHX1600C8D3K2/4GX GPU: ATi ASUS HD5850 1GB HDD: WD Caviar Green 1TB Ostatní zazřízení: DVD-RW od LG, čtečka většiny druhů paměťových karet Case: NZXT ZERO 2 Zdroj: Corsair HX750 Displej:HP LP2475w Reproduktory: Genius HT 5100

Pomocník při práci:
Hewlett-Packard 2730p (Tablet PC)
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“