Myš na hraní, do 1000Kč (+- 200Kč)

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
dan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. kvě 2004

mys pre hraca do 1000 Sk

Příspěvek od dan »

mate nejaky typ? doporucte.
mala by mat viac ako 3 tlacitka a 800dpi a viac

najlepsie logitech, ms...

thx
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37582 - Razer

To je asi jediny co pripada v uvahu...ale doporucoval bych si par stovek priplatit na drazsiho Razera ci nejakou Logitech.
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

krait ma jenom 3 tlacitka, on chce vic nez 3.
mx510,ie4.0, mozna nejake A4tech
Spirit
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. srp 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Spirit »

ale IE4 pokial viem ma senzor STMicroelectronics 9N MLT 03, teda ma iba 400dpi. No zato ostatne parametre ma slusne. Ale autor chcel aspon 800dpi, tak neviem
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

ie 3.0 ma 400dpi
ie 4.0 ma 800dpi
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34875 - Raptor Mystify Mamba SE - 5 tlacitek

Jeste tohle jsem nasel, ale nevim zda-li se ti bude libit, na mne moc hezky dojem nedela...

IE4.0 bych nebral, mel sem ji cca pred rokem a tu mys rozhodne nedoporucuji.
Jak rika Cujo, MX510, joo to by bylo jiny kafe, ale myslim ze ji za tu cenu nesezenes...pokud chces opravdu mys pro hrace tak si priplat na MX518 ci nejakyho Razera (DiamondBlack)...za mys se vyplati trochu si sahnout do kapsy
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Spirit
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. srp 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Spirit »

Cujo píše:ie 3.0 ma 400dpi
ie 4.0 ma 800dpi
naisto? ak si kuknes datasheet STMicroelectronics 9N MLT 03, uvadza sa tam 400dpi :?
dan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. kvě 2004

Příspěvek od dan »

celkom sa mi pozdava tato:
http://www.a4tech.com/en/product2.asp?C ... MNO=X-718F

takmer splna moje poziadavky. asi idem do nej.
Spirit
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. srp 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Spirit »

viac ludi ju ma a vsetci su tusim spokojny :)
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Mám A4tech X750F a jsem úplně spokojený (2500dpi, laserový snímač). Cena 550 Kč.
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Myš na hraní, do 1000Kč (+- 200Kč)

Příspěvek od Walker »

Zdravim, mohl by mi nekdo doporucit nejakou kvalitni mys, ktery padne dobre do ruky, je presna a snadno se s ni manipuluje :) Mam vyhlidlej kousek od Logitechu a myslim ze taky nejakyho Razera
Naposledy upravil(a) Walker dne sob 28. říj 2006, 20:11, celkem upraveno 1 x.
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Razer Diamondback Chameleon

Osobne ji pozivam jiz 2 roky a za tu dobu jsem nezaznamenal jediny problem. Nikdy nebyl problem s tlacitky ańi se senzory. Jinak je velice lehka a mala(oproti me drivejsi MX500 opravdu rozdil). Podpora ze strany firmy Razer je take bezproblemova. Osobne mohu jen doporucit
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
RainMakeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. lis 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RainMakeR »

ja mam razora plasma edition ale je vcelku malej.tu myš si musiš osahat než si ji koupiš.větši je třeba logitech mx518 nebo 400
CPU AMD Phenom X4 9850 , RAM A-data 2x2 GB DDR2 , VGA Powercolor ATI HD4830 , MOBO Asus chipset 780G , HDD Samsung F1 640 Gb , WD2500KS , WD passport 250 Gb
ninjin_cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ninjin_cz »

pripadne pokud ozelis ty programovatelny tlacitka navic a chtel bys jeste trochu usetrit, tak jdi do Razer Krait (pokud ji teda jeste sezenes..)
AMD Ryzen 7 5800X3D + SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 || ASRock X570 Phantom Gaming 4 || G.SKILL 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 || SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XT 20GB
Kingston KC3200 1TB + HP EX900 1TB || Corsair RMx Series RM650x 650W || Fractal Design Meshify C TG || iiyama ProLite XUB2792QSU-B1 27"
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Kamikadze.cz píše:Razer Diamondback Chameleon

Osobne ji pozivam jiz 2 roky a za tu dobu jsem nezaznamenal jediny problem. Nikdy nebyl problem s tlacitky ańi se senzory. Jinak je velice lehka a mala(oproti me drivejsi MX500 opravdu rozdil). Podpora ze strany firmy Razer je take bezproblemova. Osobne mohu jen doporucit
Jj tuhle sem si taky vyhlid, potrebuju mys na hrani, presne na BF2.
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Taky mám takový problém... jako celkem slušná alternativa mi připadá ta nová Genius 535 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=40375
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Walker píše:...
Tak pak muzu jen a jet doporucit. Hraju na ni i fpsky a neni problem.
2 normalni tlacitka, kolecko a 4 tlacitka na bocich. U vsech si muzes menit funkce. Jinak myska je opravdu relativne mala. Oproti velke MX500 rozdil opravdu veliky :)
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Nakonec jsem si vzal Logitech MX610 - pak dám když tak vědět, jaká je.
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Ok diky moc vsem za reakce. :)
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Tak furrt vybiram a vybiram...zatim pro BF2 mam vyhlidli Logitech G5 a Razer Razer RZD-1600P Diamondback Plasma Limited Ed.
ale problem je ze ta G5ka stoji trosku vic :cry:
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“