Problem pri starte Windows XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
br.ma
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2005

Problem pri starte Windows XP

Příspěvek od br.ma »

Dobry den, mam problem pri starte Windows XP, Ked sa objavia pri starte systemu na monitore ikony jednotlivych prihlasovacich uctov, nereaguje pocitac pri kliknuti na ziadny z nich. Neda sa prihlasit cez ziadny. Sipka sa ani nezmeni na ruku ked je nad ikonou uctu. Pocitac sa da len natvrdo restartovat a potom sa da prihlasit bez problemov. Neviem ci to ma nieco s tym spolocne, ale mal som nainstalovany v pocitaci Daemon Tools. Zda sa mi ze to pocitac zacal robit potom ako som ho nainstaloval. Po odinstalovani problem stale pretrvava.
Dakujem velmi pekne za kazdu radu ako tento problem odstranit.
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

No tak ho zkus odinstalovat a zkus obnovení registru ale je divny že to po resetu jede....
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
DeFFzeS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeFFzeS »

stal se my presne ten samej problem ale deamon tool s jsem nikdy neinstaloval problem byl nejspis v instalaci ovladace pro mys A4Tech ale po par restartech to zmizelo tak uz sem to neresil
Othrondir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. srp 2005
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Othrondir »

do vedlajsieho threadu Zasekávání startu a vytuhnuti windows XP som napisal ze sa deje podobne. nie je divne ze je nas tu zrazu viac co sa im toto deje? :shock:
DeFFzeS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeFFzeS »

zajmavy... zkuste projet disk scandiskem, tou opravou chyb, napúiste do spustit: chkdsk /f a pak dejte ano, nebo kliknete pravym tlacitkem na mistni disk vlastnosti, nastroje a zkontrolovat. jak sem psal me uz to nedela nevim proc ale vim ze sem nedavno tuhle kontrolu delal za zkousku to stoji
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“