PDAčko nebo starší notebook???

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
GreenTea
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2005
Bydliště: Praha

PDAčko nebo starší notebook???

Příspěvek od GreenTea »

Vim že PDA a notebook se nedají srovnávat, ale co myslíte že by bylo lepší??? V současnocti vlastním PDAcko Pocket LOOX 720 (520 MHz, VGA display) přemýšlím o jeho prodeji a koupi staršího notebooku. Třeba: Compaq Evo N400c PIII 850 MHz 256MB RAM 20GB HDD FDD CD-ROM, 12,1"TFT.
Za peníze z prodeje PDAcka by se dal v pohodě pořídit a ještě by něco málo zbylo...
Jde mi hlavně o mobilitu! ne o výkon!
Dell Inspiron 9300, K750i
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

záleží na tvejch prioritách. já bych koukal i na lepší MDAčka co uměj telefonovat, ale to je pak výběr horší no. abych řekl pravdu, pokud nepotřebuješ hrát nejnovější hry a dělat v CADu, tak asi PDA - můžeš s tim prakticky všechno, vydrží to daleko dýl než nějaký 2-3h provozu, a taky když deš do restaurace (některý lidi si to berou i na záchod) tak to přece jen vypadá líp a přenosněji. navíc notebook pod GHz taky neni nic extra. jediný co by mě mrzelo je paměť, jinak bych jistě šel do PDA
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Těžko se radí, ale asi bych si nechal PDA - notebook přece jenom do kapsy nestrčíš :) - mobilita bude pro PDA hrát vždycky...

//jaktože jsem si nevšiml tý hrubky :o
Naposledy upravil(a) Don Martinez dne ned 10. zář 2006, 08:42, celkem upraveno 1 x.
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

Pokud nechceš psát sáhodlouhý texty, tak si nech PDA. Music, filmy, hry..., na všechno Ti PDA stačí. Repas notebook bych nebral. :wink:
Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

pokud by to mělo klávesnici :-D ... no dneska se dá psát hodně způsobama, navíc hafo lidí včetně mě tu píše max 5 prsty (ale rychle no...) takže o tolik pomalejší to zas nebude to psaní... a pokud chci něco fakt psát tak klasický PC stačí.... pédé-á! pédé-á! pédé-á!!!! :lol:
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
TOMBY
Nováček
Nováček
Registrován: 16. čer 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Nech si PDA. Zvláště kousek co máš je hodně dobrej.
CPU: AMD Athlon 3200+ (AM2) @ 2,28GHz, MB: MSI K9N Platinum, VGA: HIS X1800GTO ICEQ, RAM: 4x512 DDR2 Corsair 667 @ 5-4-4-4 CR2(760MHz)
lolo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lolo »

Suhlasim ja byt tebou si necham to PDA je to slusny stroj na vsetky veci a hlavne ako tu uz niekto spomenul ide o mobilitu :)
Už to tak bude :-)
TOMBY
Nováček
Nováček
Registrován: 16. čer 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Přesně tak. Mobilita nadevše. S PDA uděláš to samé co s ntbkem, jen ten ntbk bude díky svým paramterům na tom vlastně hůře. Spotřeba, malý výkon a velké rozměry :-)
CPU: AMD Athlon 3200+ (AM2) @ 2,28GHz, MB: MSI K9N Platinum, VGA: HIS X1800GTO ICEQ, RAM: 4x512 DDR2 Corsair 667 @ 5-4-4-4 CR2(760MHz)
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

- Staci ti PDA, a aplikace pro nej? Tak si ho nech.
- Chces spoustet programy i pro klasicke pocitace a nevadi ti o dost vetsi zarizeni? Tak jsi do toho notebooku
:-)
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
CZEBLADE
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. čer 2006
Bydliště: Otrokovice City

Příspěvek od CZEBLADE »

Jak je to s klavesnici k PDA?? To se neda nejaka pripojit?? Uz jsem videl v akci jakousi z PDA, ktera by jako z nej svitila
Modul plugin nebyl nalezen, ale presto v nem doslo k chybe. :D Opravdu chcete Tento pocitac vyhodit do kose :P
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

klávesnice k PDA existujou, a daj se připojit...
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“