Mohu OEM licenci WINDOWS XP pouzit na jinem PC?

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Yopi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005
Kontaktovat uživatele:

Mohu OEM licenci WINDOWS XP pouzit na jinem PC?

Příspěvek od Yopi »

Ahoj. Chtel bych mit v PC original Windows XP Professional. Ta aktualni mi zobrazuje hlasku o nelegalnim SW. Tak kdyz si treba z PCBAZARU koupim OEM WINDOWS Professional a uz predtim byla nekde aktivovana, tak jestli se mi ji povede aktivovat znovu na mem PC. Nalepku pravosti lepit nebudu a ze to je nelegalni pouzivat to potom na jinem PC me vcelku netrapi. Jde mi jen o to, jestli to proste pujde aktivovat na jinem PC. Prosim o vyjadreni od zkusenych osob a ne nejake domnenky. Diky.
AMD Athlon 3200+, MSI K8N Neo Platinum, Seagate Barracuda 250 Gb SATA NCQ, 8Mb. GeForce Gygabyte 6600 AGP, 2 x 512 Gb Ram Transcend, Fortron 400W, DVD RW Nec ND5240,
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

aktivovat to pujde, ale tim si neporidis legalni windows ... to budes mit opet nelegalni instalaci s tim, ze zw uz Te nebudou otravovat hlaskou
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Yopi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yopi »

Takze kdyz uz to mel nekdo aktivovane na jinem PC, tak to tedy mohu aktivovat znovu? Nekdo rika, ze to je nejak vazane na desku nebo co.
AMD Athlon 3200+, MSI K8N Neo Platinum, Seagate Barracuda 250 Gb SATA NCQ, 8Mb. GeForce Gygabyte 6600 AGP, 2 x 512 Gb Ram Transcend, Fortron 400W, DVD RW Nec ND5240,
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

Yopi píše:Takze kdyz uz to mel nekdo aktivovane na jinem PC, tak to tedy mohu aktivovat znovu? Nekdo rika, ze to je nejak vazane na desku nebo co.
realita je taková, že to aktivovat jde, legální to rozhodně není
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Briketa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. zář 2003
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Briketa »

Precti si toto http://www.microsoft.com/cze/windows/xp ... winxp.mspx . Ja bych ti radil nakup Microsoft Windows XP Home (Pro) DSP urcene pro legalizaci operacniho systemu na pocitacich bez OS http://www.microsoft.com/cze/windows/le ... fault.mspx .
PC: Core i3-12100F, Gigabyte B660M-DS3H, Patriot 2 x 8GB DDR4 3200 MHz , Crucial MP510 480GB PCIe 4x, MSI RX6600 Mech 8GB, HP w2207, Asus DRW-2014L1T
NB: Dell Latitude 5510
Yopi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yopi »

Asi si tedy koupim ty Home. Chybi tam par pro mne nepodstatnych veci. Dik za rady.
AMD Athlon 3200+, MSI K8N Neo Platinum, Seagate Barracuda 250 Gb SATA NCQ, 8Mb. GeForce Gygabyte 6600 AGP, 2 x 512 Gb Ram Transcend, Fortron 400W, DVD RW Nec ND5240,
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“