Velikost složky system32 ve Windows XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
jardava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Velikost složky system32 ve Windows XP

Příspěvek od jardava »

Mám XP nainstalované 10 dnů a mám hozené transformationpack 5.5 na skin vista,a mám velikost system32 573-není to nějak málo a celková velikost windowsu je 0.99GB
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

ja mam XPcka nainstalovany 2? 3? dny (ach, odinstaloval sem ovladace a zustal sem na logonscreen .. Uz 2x :)) ) a slozka s windowsem ma 0.998GB (tedy 1GB) a slozka system32 ma 489MB..

Btw, taky mam ten transformation pack, skin mam Windows Media center edition s uzkym taskbarem, jinak vsechno az na bootscreen mam ve stylu WinHEC (bootscreen se mi nikdy nezmeni :( ), ale to jen tak naokraj :D
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
jardava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardava »

ja nechapu jednu vec u tho transformation packu když jsem ho tam hodil poprvé tak jsem měl boot screen VISTA a ted jsem dvakrat robil nove XP a dal tam te trans. a byla tam pořád boot screen XP tak tomu fakt nerozumim
Beriiisek
Nováček
Nováček
Registrován: 23. srp 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beriiisek »

jardava píše:ja nechapu jednu vec u tho transformation packu když jsem ho tam hodil poprvé tak jsem měl boot screen VISTA a ted jsem dvakrat robil nove XP a dal tam te trans. a byla tam pořád boot screen XP tak tomu fakt nerozumim
jj tomu taky nerozumim uplne to same se mi stalo .....
neze by my to vadilo jelikoz uz sem presel na Visty ale .... je to divne :D
[center]
Debian[lenny]
linux-kernel 2.6.22-3-686
gnome 2.20
[/center]
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

proboha, co ma tenhle dotaz za smysl?? :?
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“