WinXP home a Intel Core2 duo

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Luczas
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2006

WinXP home a Intel Core2 duo

Příspěvek od Luczas »

Zdravím koupil jsem si notebook s CPU Core2 duo a Win XP home.
Podporuje vůbec WinXP home vymoženosti těchto CPU? Díky za odpověď
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

Jake "vymozenosti" myslis?

XP Home podporuji dvoujadrove procesory.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Luczas
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2006

Příspěvek od Luczas »

mno přesně to jsem myslel.Takže pohoda když umí 2 jádrové procesory :) existuje pro potvrzení někde nějakej oficiální link kde stojí, že XP home opravdu 2 jádra podporují?
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

Ja se o to zajimal, podpora MS napsala, ze Home verze nepodporuje vic nez jedno jadro. Pekna ukazka toho, ze tam prd vedi i kdyz je to jejich software.

Nasel jsem na jednom foru uzivatele, ktery provozoval Home verzi na dvoujadrovem procesoru a mel tam screenshot z task manageru, kde byly zobrazene obe jadra.

Navic by byla naprosta blbost prodavat Home verzi i k notebookum s dvoujadrovymi procesory.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Zivan píše:Navic by byla naprosta blbost prodavat Home verzi i k notebookum s dvoujadrovymi procesory.
Proč? :? "Home" umí a plně podporují dual core. :)
Luczas píše:...existuje pro potvrzení někde nějakej oficiální link kde stojí, že XP home opravdu 2 jádra podporují?
Ano, dával jsem to na fórum, ale jsem línej ten link hledat. :sad: Mrkni na web.stránky MS a zadej klíčové slovo "eula" -> tam to o dual core najdeš... :wink:
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

Shit píše:
Zivan píše:Navic by byla naprosta blbost prodavat Home verzi i k notebookum s dvoujadrovymi procesory.
Proč? :? "Home" umí a plně podporují dual core. :)
Vzdyt ja jsem netvrdil, ze nepodporuji, to byl duvod, proc by meli podporovat :-)
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“