Vyběr mobilního telefonu do 2000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Asi ne. Nicméně pokud ten telefon chceš pro nějakýho staršího člověka nebo úplnýho začátečníka (malý dítě) nevím jestli je zrovna Motorola správná volba... Spíš bych v tom případě přidal 200,- na Nokii 1112...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
NobodyLovesMe
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od NobodyLovesMe »

Ten mobil budu mít pro sebe a ovládání je věcí zvyku.Nepotřebuju ho mít teď na Vánoce,možná počkám na nějaké povánoční slevy.Tento trh vůbec nesleduju a tak nevím,jestli je tam nějaký pohyb cen?
"Jen jedna šance mezi dvěma světy:Ohni se mnou pojď "
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Pohyb určitě je, ale myslim že zrovna u mobilů narvou akce, slevy apod. právě na Vánoce...že by pak "zlevňovali" si nemyslim...
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
NobodyLovesMe
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od NobodyLovesMe »

mrknu se ještě po kamených obchodech,jestli někde nemají ty starší siemensy (neviděli jste je někde? A75) a jestli ne,tak asi koupím tu motorolu.
"Jen jedna šance mezi dvěma světy:Ohni se mnou pojď "
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Teďka jsem koupil SE J220 a jsem velmi spokojen. Cena 1568 s daní a poplatkem za elektroodpad.
StandaT
Nováček
Nováček
Registrován: 27. kvě 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od StandaT »

Pokud nechceš novej, tak si najdi Nokiu 6310 nebo 3310 ... držáky jak prase, 6310 vydrží s novou baterkou 14 dní běžnýho provozu.
___---zamyslete se---___
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

NobodyLovesMe píše:Tento trh vůbec nesleduju a tak nevím,jestli je tam nějaký pohyb cen?
Obávám se že zrovna u týhle low-low-end kategorie cenový pohyb dolů zrovna moc neprobíhá - ceny už jsou stlačený hodně hluboko. Tahle Motorka navíc pokud vím ani není v nabídce žádnýho operátora takže povánoční pohyb ceny bych opravdu nečekal...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
NobodyLovesMe
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od NobodyLovesMe »

No 1300 za úplně nejlevnější mobil se mi zdá docela dost.A to jsem našel ještě dobrou cenu s tím,že si to tam prostě přijdu vyzvednout a neplatím poštu atd.Radši bych koupil nový,ale možná žev bazaru seženu něco solidní se zárukou,ještě uvidím.Na funkcích mi fakt nezáleží,důležité je,aby trochu solidně vydržela baterka.Třeba ten SE J220 je hrozný žrout,má ho matka,tak vím.Otec má Noki 1600 a ta už je v tomto směru mnohem lepší.
"Jen jedna šance mezi dvěma světy:Ohni se mnou pojď "
NobodyLovesMe
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od NobodyLovesMe »

Tak jsem si dneska koupil Nokii 1600 za 1390,-myslím že budu spokojený.Díky za názory.
"Jen jedna šance mezi dvěma světy:Ohni se mnou pojď "
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bazarový tel. do 2000kč

Příspěvek od fantomasek007 »

Ahoj,chci se zeptat na vaše návrhy.Chtěl bych pro mámu tel,klidně "jetej".
Podmínkou je cena do 2000kč,jednoduchost,trosku ten design.
Především koukám po NOKII( s tou už má dobré zkušenosti).
Ale nebráním se jiným nápadům.
Teď už jí dosluhuje její Nokia 6555.Takže nějakou alternativu za tohle.
Předem díky za návrhy,nápady,rady.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarový tel. do 2000kč

Příspěvek od xIndian »

Dotykáč, nebo nedotykáč? Což takhle Nokia 5530? Myslím, že by se dala sehnat kolem 2000, zejména po Vánocích :) Má velmi dobrý displej, WiFi, a s nástavbou SPB Mobile Shell se přístroj stává o třídu vyšším telefonem...
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarový tel. do 2000kč

Příspěvek od fantomasek007 »

Jak jsem psál je to pro Matku,takže WIFI a podobné vymoženosti jsou zcela zbytečné.

Doplním požadavky:
-HW klávesnici(lepší nějak tvrdší)
-dobře čitelný LCD
-dobrá výdrž baterie
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od Flegy »

Zdravim,

mohl by mi nekdo znali poradit nejaky levny MT, ktery umi microSD vic jak 2GB a ma 3.5mm jack na klasicke sluchatka?

upresnuji, ze doted sem si v pohode vystacil s nokii 3310.
jedine, co od mobilu pozaduji, je volani a sms. nemusi to mit ani fotak.

priznam se, ze jsem co se tyce mobilu lama, akorat me uz par let pijou krev dotykace :oops:

Dekuji za navrhy
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od ToxicTears »

Pokud hledáš nový, tak s tím ti moc neporadím, když říkáš, že potřebuješ jenom sms a volání. To jsme na tom úplně stejně, ale nedávno jsem si za pár korun pořídil starší, i když výborný Nokia N82, který právě má MicroSD více jak 2GB a taky 3,5mm jack a je na tom Symbian, mapy GPS integrovaný atd a navíc má ještě 5Mpix od Carl Zeis. Koupil jsem ho před půlrokem za 2000,- a myslím ,že by to byla dobrá volba i pro Vás, když jste se spokojil i s 3310.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od Smith »

Al-Akbar píše:navíc má ještě 5Mpix od Carl Zeis.
Sorry za malé OT ... marketing funguje. Carl Zeiss to pravděpodobně ani nevidělo.
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
LOVIT
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2004
Bydliště: Praha/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od LOVIT »

jo vzal bych nějakou nokii xpress music, nebo C3-00, osobně mám E5-00 a sem naprosto spokojen, qwerty klávesnice je výborná věc, dotykáč mi nesmí přes práh, už 2x sem se spálil, (nokia 5800 a samsung 7550 gt)
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od Flegy »

xpressmusic sem vyloucil (umi jen 2GB SDHC karty a je relativne drahej), respektive radeji investuji penize do veci, ktere jsou mi blizsi, pres mobil stejne akoat lidi vetsinou otravujou ze neco potrebujou :oops:

tak sem zjistil, ze mi asi bude stacit i Nokia C1-02, stoji litr, mp3 atd to umi taky a umi 32GB microSDHC (mam doma 16GB takze parada). v kazdem pripade dekuji za rady.
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber mobilu (jen SMS,volani,MP3)

Příspěvek od fantomasek007 »

Ještě se mrkni na SE J108i CEDAR jsem jeho majitel a zatím se mi jeví moc dobře...nemám jen potvrzeno jakou velikost to sežere...ale má to 3,5 jack,micro SD a zpracování je taky na úrovni,nechybí rádio i stylový mp3 přehrávač.Ale tak to se od SONY čeká,pokud ti jde o hudbu je to jasná volba.P.S na aukčním serveru se dají sehnat úploně nové kolem 1300kč.
peta809
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2009
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Jaký telefon? Vodafone 858 Smart vs. T-mobile Move

Příspěvek od peta809 »

Zdravím, jaký telefon by jste mi doporučili? Vodafone 858 Smart nebo T-mobile Move? Nejlépe na Aukru do 2000 Kč.

Vodafone 858 Smart: http://mobilni-telefony.heureka.cz/vodafone-858/
T-mobile Move: http://mobilni-telefony.heureka.cz/t-mobile-move/

Obrázek
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/peta809
Ollie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Rožnov p.R., Loukov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký telefon? Vodafone 858 Smart vs. T-mobile Move

Příspěvek od Ollie »

A co Vodafone 945? Větší displej, větší baterka, lepší foťák s LEDkou...
http://www.1m.cz/detail/13397/vodafone-945/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“