Testování stability staršího serveru

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
HacIPex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. led 2007

Testování stability staršího serveru

Příspěvek od HacIPex »

Čaute všichni, potřeboval bych nějaký program, který by mi otestoval starsi server. Potřeboval bych něco, co by třeba každou 3ti hodinu spustil nějakou velmi náročnou aplikaci a aby to šlo nastavit min. na 24 hodin, aby šlo vidět, jestli server vydrží takový nátlak. Kdysi totiž spadl a od té doby už není jako server. Hlavně aby to dobře otestovalo raid a hdd, a kdyby to šlo, tak i páskovou zálohovačku. diky moc

SERVER: ibm netfinity 5000, cpu: intel pentium III 600Mhz, Ram: 2x512Mb SDRAM ECC, Raid: Adaptech Ultra2 SCSI adapter, Hdd: 4x18,2 (raid5) IBM Ultra2 SCSI, PSU: 350W, DDS 40
[CZ]Airwolf[OC]
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2006

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] »

Zalezi co chces otestovat a jaky OS tam bezi. Ja si udelal vyborny test (az necekane vyborny) - generoval jsem cca 3k mailu kazdou minutu a tu jsem na tom samem serveru ukladal do schranek...no server to nevydrzel vykonostne :twisted:
HacIPex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. led 2007

Příspěvek od HacIPex »

Windows 2000 Server s nejnov. SP + další aplikace, chtěl bych doplnit druhý PIII 600 Mhz, aby byl neco jako slabší aplikační, datový server, na hudbu atd. Jinak jel 5 let v kuse pod náročným nasazením jako mail+firewall+databázový+souborový server.
HacIPex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. led 2007

Příspěvek od HacIPex »

LOCK
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“