PDA MIO 550

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
hazal
Nováček
Nováček
Registrován: 12. říj 2006

PDA MIO 550

Příspěvek od hazal »

Zdravim, mám PDA MIO 550 a nedaří se mi do něj dostat žádná data. Při spojení přez kabel pomocí prográmku ActiveSync 4.2.0. Když dám do pda kopírovat třeba bmp nebo cokoliv jiného tak po chvíli napíše PC že systém nemůže najít tento soubor. Přitom z PDA jde zkopírovat vše bez problémů. Nevíte kde hledat problém. Jsem úplnej nováček v PDA tak nevim co dělám špatně. Díky


//D.M. upraven nadpis
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

Zkusil bych jinou verzi ActiveSync... Jdou instalovat aplikace?
Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
hazal
Nováček
Nováček
Registrován: 12. říj 2006

Příspěvek od hazal »

Zkoušel jsem i verzi co jsem dostal na cd (asi 4.0.0). Program jsem ještě žádný neinstaloval. Mám to teprve pár dní. Zatim díky.
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

Bohužel nemáš zač.. Ještě můžeš zkusit HW restart. (Vše se vymaže! a obnoví „tovární nastavení“)
Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

často je třeba odhalit správnou verzi ActiveSync, která si dobře rozumí s daným PDA, je to docela magie :(
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

pavel.minarik píše:často je třeba odhalit správnou verzi ActiveSync, která si dobře rozumí s daným PDA, je to docela magie :(
Na druhou stranu měl by aspoň fungovat ten, co výrobce s PDA dodal a pokud ne tak je to od nich dost ošklivý...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

Don Martinez píše:Na druhou stranu měl by aspoň fungovat ten, co výrobce s PDA dodal a pokud ne tak je to od nich dost ošklivý...
Ano, by mel ... Typicky postup je nasledujici:
1. z fabriky odejde HP a ActiveSync co spolu chodi
2. cesky distributor doda cestinu - puvodni ActiveSync se uz s masinkou nedomluvi
3. prodejce durazne doporucuje stazeni novejsi verze
Vysledek: peknej bordel :oops:
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
hazal
Nováček
Nováček
Registrován: 12. říj 2006

Příspěvek od hazal »

Tak jsem udělal HW restart a najednou to jde. Nechápu to ale hlavně že to chodí. Díky všem.
Streethawk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Žilina, Slovensko

PDA - MIO DigiWalker P550(PDA+GPS), skusenosti, rady ...

Příspěvek od Streethawk »

Zdravim Vas, prosim Vas som v tychto "vodach" trosku strateny, rad by som keby ste mi zhodnotili moj vyber, zajtra mi pride :roll:
Som strasne zvedavy co vsetko to dokaze, este som nic podobne v ruke nedrzal :oops:

http://www.mio4u.cz/products/PDA_Naviga ... index.html

Po par dnoch tu zverejnim svoje prve dojmy, uz sa fakt nemozem dockat :wink:
ASUS P5B Deluxe, C2D E6300@3,01Ghz (Scythe Ninja rev.B), 2x2GB DDR2 1000Mhz(PATRIOT), ASUS EAH4850/HTDI 512MB DDR3, SB Audigy4 + M-Audio speakers, WD Caviar SATA3 1TB + WD Caviar SATA2 250GB, DVDRW Samsung SH-S203B, DVD-ROM ASUS, FDD Sony, LCD ASUS VW246H (16:9, 24", 1080p), Zdroj: Seasonic S12, 500W
Shack
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2004
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Shack »

troska OT sorry :-)

A ze nema penazi boha. Penazi jak indian sipov :lol:

Inac v praci pouzivam podobny PALM na nahravanie programov z/do CNC strojov, len velmi stary a ciernobiely ale praca je velmi prijemna. Hlavne pisanie priamo na display. Len treba vediet pekne pisat :-)Skrabopis to neberie :lol:
XBOX360
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
Streethawk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Žilina, Slovensko

Příspěvek od Streethawk »

verntom píše:Zase jsme se trefili stejně!
http://malidian.net/index.php?id=8&n=mi ... unguje-gps
:-D No no, mas pravdu, najskor ta Toshiba, teraz tento MIO, uz sa mi tak zda, ze ma kopirujes :lol:
Ale nie, mal si ho skor, tvoju recenziu som cital pred kupou a ako som uz povedal som nadmieru spokojny.
Toto je k tej najspodnejsej casti tvojej recenzie:
Rychlost meria aj iGo alebo MioMap. len to chce ten zvlastny rezim, vyzera to ako navigacia, ale vtedy nenaviguje, len ukazuje kade ideme, vtedy vlavo dole ukazuje cas, aktualnu rychlost(je fakt presna)ale myslim co sa presnosti tyka, tak zalezi hlavne na kvalite signalu, ak je OK, tak aj presnost je perfektnaaa

PS:Prosim ta ako cistis displej, ja som si vsimol na uplnom kraji spodnej casti displeja skvrnu a neda sa mi nijako zotriet, som uz z toho nestastny, ale inak sa mi zda displej odolny, Diky za reakciu, Cafff :wink:
ASUS P5B Deluxe, C2D E6300@3,01Ghz (Scythe Ninja rev.B), 2x2GB DDR2 1000Mhz(PATRIOT), ASUS EAH4850/HTDI 512MB DDR3, SB Audigy4 + M-Audio speakers, WD Caviar SATA3 1TB + WD Caviar SATA2 250GB, DVDRW Samsung SH-S203B, DVD-ROM ASUS, FDD Sony, LCD ASUS VW246H (16:9, 24", 1080p), Zdroj: Seasonic S12, 500W
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

Hi, no já vlastně ani moc nečistím, mám jenom takový hadřík, který mi zůstal ještě po SE T610 a tím občas trošku nasucho displej otřu...
PDA má hlavně sloužit, nemusí být vyleštěný... :)

Spíš si musím koupit nějaký pouzdro, nějak jsem se k tomu ještě nedostal a používám jenom takový provizorní... :)
Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
Streethawk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Žilina, Slovensko

Příspěvek od Streethawk »

Vcera na strankach PcTuning-u pribudla zaujimava recenzia tohto produktu, mrknite sa na to, podla mna obstal celkom v pohode:
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=84
:wink:
ASUS P5B Deluxe, C2D E6300@3,01Ghz (Scythe Ninja rev.B), 2x2GB DDR2 1000Mhz(PATRIOT), ASUS EAH4850/HTDI 512MB DDR3, SB Audigy4 + M-Audio speakers, WD Caviar SATA3 1TB + WD Caviar SATA2 250GB, DVDRW Samsung SH-S203B, DVD-ROM ASUS, FDD Sony, LCD ASUS VW246H (16:9, 24", 1080p), Zdroj: Seasonic S12, 500W
malidian
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. led 2006

Příspěvek od malidian »

No, jenom dvě malé novinky, jednak jsem si nainstaloval Power patch, který jak se zdá vyřešil drobné problémy s baterkou a navíc začalo fungovat i podsvícení tlačítek, tedy když se zmáčknou, tak chviličku svítí, asi jako u mobilu...

A jednak můžu doporučit toto toto pouzdro, konečně dorazilo a vypadá opravdu dobře...
Poslední věc, která mě zajímá, jsou PC. Časy se hold mění. :-)
Streethawk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Žilina, Slovensko

Příspěvek od Streethawk »

verntom píše:No, jenom dvě malé novinky, jednak jsem si nainstaloval Power patch, který jak se zdá vyřešil drobné problémy s baterkou a navíc začalo fungovat i podsvícení tlačítek, tedy když se zmáčknou, tak chviličku svítí, asi jako u mobilu...

A jednak můžu doporučit toto toto pouzdro, konečně dorazilo a vypadá opravdu dobře...
To puzdro mam tiez 8-) , uz asi dva tyzdne,je naozaj vyborne, hmmm, mi sa asi dohadujeme co si kupime, inak to nevidim :lol:
ASUS P5B Deluxe, C2D E6300@3,01Ghz (Scythe Ninja rev.B), 2x2GB DDR2 1000Mhz(PATRIOT), ASUS EAH4850/HTDI 512MB DDR3, SB Audigy4 + M-Audio speakers, WD Caviar SATA3 1TB + WD Caviar SATA2 250GB, DVDRW Samsung SH-S203B, DVD-ROM ASUS, FDD Sony, LCD ASUS VW246H (16:9, 24", 1080p), Zdroj: Seasonic S12, 500W
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“