Jak vyleštit poškrábaný displej / ochrana displeje

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Sice to nechceš slyšet, ale folie sou fakt k ničemu. Škrábance na mobilu mi vaděj úplně nejmíň, nepřekáží to tam.
Taky mám vždycky podobný myšlenky, když mám novou věc, ale po pár tejdnech to přejde, zvlášť když uvidíš, že se z toho mobilu používáním - chca nechca - stává vrak.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Já bych dal radši přednost prevenci, před "hašením již vzniklého požáru", každopdáně zajímavý tip, thx.

EDIT - to Sleepy - poškárbanej mobil mi zase tak moc nevadí, jde hlavně o ten display, kde už mi to vadí trochu víc
Goldnoob team proud member!
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Thellwin píše:EDIT - to Sleepy - poškárbanej mobil mi zase tak moc nevadí, jde hlavně o ten display, kde už mi to vadí trochu víc
Psal sem výhradně o škrábancích na displeji.

No vidím, že na tom trváš. Kup fólii na PDA, tu uprav nůžkama a máš to :wink:
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

Brando dela folie na displeje, mam ji na K800i a je dobra, nosim to v kapse s klicema, na kterejch je jeste CPU a displej je jako novej. Da se to i nespocetnekrat sundat a nandat a ani moc nestoji.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Mě osobně škrábance na displeji docela vaděj, protože kazí obraz - dost ošklivě se tam láme světlo. Extrém je to na Nokii 6230, kde je sklíčko takový vyklenutý a škrábance se tam dělají hned - displej (nebo spíš to co je na něm) pak nevypadá moc pěkně...

Jo a k fóliím - u 6230 jsem používal (odstříhnul jsem ten přečuhující kousek) - pak se mi ji ale pokaždý povedlo poškrábat (dva kryty - dvě fólie) tak jsem ju sundal. Jde imho o to jak člověk telefon nosí - já se snažím aby byl v kapse sám, a tam se mu moc nemůže stát...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Holda píše:Brando ...
Tohle vypadá použitelně, i když zase ta cena i s poštovným ... uvidím :)

To DM: Poškrábeš všechno, ale tady jde o to, že folii vyměníš a jedeš dál.
Goldnoob team proud member!
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

zkus zabrousit na nejaky forum na semanii, ja ho od nekoho bral asi za 150,- prevodem na ucet, takze pak poslany v obalce
DrasticBass
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. dub 2006
Bydliště: Dětmarovice (Ostrava)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrasticBass »

PC1: |MB|Gigabyte EX38-DS5 |CPU| E8400 3600MHz |RAM| 2x1GB Geil 800MHz cl4 |GPU| nVidia™ MSi 7900GTO@GTX |Sound| Creative Sound Blaster Audigy 4 |HDD| Samsung SATA II 80GB //WD SATA II 250GB |PSU| Enermax Liberty 400W |CASE| Thermaltake Swing |Cooling| Zalman CNPS9500 LED//Zalman VF900-Cu |LCD| Philips 190B6 |OS| Win XP
PC2: |MB| Soltek SL-85DR3-CL |CPU| Celeron 2Ghz@2,4GHz Northwood |RAM| 767MB No name 333MHz |GPU| Sapphire ATI Radeon 9600XT 256MB DDR |HDD| WD ATA 40GB//Seagate ATA 80GB |PSU|Fortron 300W |Cooling| Nexus PHT-3600 SkiveTek//Zalman ZM80C-HP |OS| Win XP
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Don Martinez píše:Mě osobně škrábance na displeji docela vaděj, protože kazí obraz - dost ošklivě se tam láme světlo.
U mě je na mobilu hlavní, abych přečet, co mě píšó holky. A abych poznal, estli volá kámoš anebo finančák. Na vobrázky só inačí přístroje.

Jo pokud si narazil na tohle: http://www.display-folie.cz/ ...tak to nekupuj, to sux. Na spodku je lepidlo a na PDA sem to stylusem poškrábal už za 2 dny :D
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“