FSC Pocket LOOX N 520

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
rad
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2006

FSC Pocket LOOX N 520

Příspěvek od rad »

Jsem dost zklamaný. Fujitsu Siemens Pocket LOOX N 520- po čtyřech dnech užívání prasklý displej, pnutím bez mechanického poškození... Záruku mi samozřejmě neuznali, takže vypaplám 4 litry za displej... To už jsem oplakal, jen mne zajímá-nemáte někdo podobnou zkušenost? Taková značka a... furt tomu nemůžu uvěřit, že jsem měl smůlu...Choval jsem to jak v bavlnce a takhle... :x :o :lol:
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

V lednu jsem prodal 5ks a zatim si nikdo nestěžoval ... snad to byla jen vada kusu, ale takové vyřízení reklamace bych si líbit nenachal !!! :wink:
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Tivan
Nováček
Nováček
Registrován: 12. srp 2005

FSC N520 k počítači

Příspěvek od Tivan »

Zdravím, mám problém, nedávno jsem si nainstaloval operační systém Windows Vista, ale když si teď připojím k pc svoje PDA(Fujitsu-siemens N520), tak mi je windows prostě nenajde.Stáhnul jsem si program windows mobile device center, který je ve Vistě jako náhražka staršího Activesyncu, ale on mi moje pda prostě nenajde.Pda hlásí připojování,ale obrázek za chvilku zmizí a nepřipojí se.Žádnou hlášku ale nedá, tak nevím co je špatně.Mám pda jen chvilku, takže jsem ještě docela lama, prosím poraďte mi někdo čím by to mohlo být.Díky moc....
Axeli_Machal
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. pro 2006

re

Příspěvek od Axeli_Machal »

Tak to tedy take nevim,ale byt tebou zkusil bych PDA pripojit na starsim systemu (WinXP),pokud se PDA pripoji,problem bude v samotnem systemu WinVista a nejspis s tim zatim nic nenadelas (Muj Qtek 2020 nasel system WinVista bez problemu),pokud ani WinXP PDA nenajdou,zkus na PDA hardreset.Nezapomen predtim zazalohovat .)
Tivan
Nováček
Nováček
Registrován: 12. srp 2005

Příspěvek od Tivan »

na win XP šlo připojení v pohodě.Hardreset jsem taky zkoušel a nepomohlo to.Fakt netuším proč to nejde.Musel jsi v pda něco nastavovat, nebo se ti připojení spustilo automaticky po zapojení kabelu?
Axeli_Machal
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. pro 2006

re

Příspěvek od Axeli_Machal »

Tivan píše:na win XP šlo připojení v pohodě.Hardreset jsem taky zkoušel a nepomohlo to.Fakt netuším proč to nejde.Musel jsi v pda něco nastavovat, nebo se ti připojení spustilo automaticky po zapojení kabelu?
Nastavovat jsem nic nemusel,zkratka jsem PDA pripojil,system jej rozpoznal a mohl jsem hned s PDA pracovat.
Tivan
Nováček
Nováček
Registrován: 12. srp 2005

Příspěvek od Tivan »

tak to teda fakt nevím, zkusil jsem psát na technickou podporu do fujitsu-siemens tak uvidíme co mi řeknou....
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“