vmware problem

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

vmware problem

Příspěvek od Jiří Mrázek »

Mám problém s VMware Workstation 5.5.3-34685, vyvorim vyrtulni a chci do nej naistalovat linux Debina tak pri intalaci sw to hodi chybu ze nemuze instalovat x11 neco balik a konec finito, zkousle jsem ruzne verze debianu a nic :-/ v cem je chybka? Diky za radu
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

a co je v te chybe napsano?
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

Příspěvek od Jiří Mrázek »

No, tak jsem to zkousel i na MS Virtual 07 a zase x11-common a nejde ani zavadec...... vice link http://ht-dlouha.tym.cz/images/linux.JPG
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

No google radil ze to je neco s pokusem o zapis do /usr/X11R6/bin (nebo neco takovyho, jen jsem to prejel ocima :oops: ).. Jakou delas instalaci? Pres internet nebo si stahnul to hafo CD/DVD?
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

Příspěvek od Jiří Mrázek »

No, zkousel jsem i DVD 1 a i cd1 i net insatl (debian) a i cd ubuntu a nic (ubuntu nehodilo chybu ale proste se instalace ukoncila a obnvila se plocha je to verze ubuntu 7.4) afurt to same
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

Ubuntu skoncilo u toho samyho balicku?

Ted me napadlo ze by to mohlo byt tim, ze to bezi v verualnim PC, ktera ma vlastni grafickou kartu a perou se ovladace (ale ted jde o to jaky - Xka maji vlastni driver, takze co se tam do sebe hrabe?)
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

Příspěvek od Jiří Mrázek »

Jo to nevim :? KDyz jsem instaloval ubuntu, tak tam byl poze prubeh pri 64% to spadlo a jako kdyz jsem nic nedelal. A mam pocit ze u toho debinu kdyz to hodi tu cervenou obraovku tak je to taky okolo 64%. A s tou grafikou nevim, vyvoril sjem vyrtualni PC a jak na vmware tak MS vyrtual 2007 to nejde. :sad:
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josko »

Skús ešte pri tom ubuntu použiť nameisto live cd, buď alternative install cd alebo verziu pre server.
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

Příspěvek od Jiří Mrázek »

OndraSter píše:Ubuntu skoncilo u toho samyho balicku?

Ted me napadlo ze by to mohlo byt tim, ze to bezi v verualnim PC, ktera ma vlastni grafickou kartu a perou se ovladace (ale ted jde o to jaky - Xka maji vlastni driver, takze co se tam do sebe hrabe?)
No asi s tim neco bude, kdyz jsem zkousel ted naistalovat debian bez grafiky tak oka :x , ale ja bych rad tu grafiku taky :-) Ale haze to tu chybu :? . Zkusim jeste tu ubuntu pro server. :sad:
Jiří Mrázek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: /dev/null (Plzeň)

Příspěvek od Jiří Mrázek »

Tak ubuntu pro server slo, ale ja bych rad ten debian s garfikou, a nevim jak s tou chybou, google mi nic pro me uzitecneho nerek, tak co s tim??? diky moc
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“