Vodní chlazení - vybíráme jednotlivé díly

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Takže ok, znáte někdo jinej dobrej blok na chipset ?
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

http://www.sidewindercomputers.com/blicextiiitr1.html co si myslite o tomto radiatore. kedze MRC 320 nemaju a ja by chcel uz mat vodu tak ci sa mi oplati zobrat aj tento. budu dva paralerne
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Nástupce Nexxxosů. Ty ho cheš brát z USA? Vždyť je mají normálně český shopy.
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

Tak uz mam doma Laing DDC-Pumpa 12V DDC-1T staci udelat jen tuhle upravu nebo bude top odost lepsi tak, aby to stalo za tu praci si stim hrat. A jeste se na tom cerpadle da zvysit nejak vykon_?
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

Vzdycky je nejlepsi si koupit "TOP",jednak neprichazis o zaruku a hlavne ty "topy" jsou uz odzkouseny,zmereny atd...takze se ti nemuze stat ze vytvoris vykonovej "paskvil" např: Top od radicalu>>>nic moc = srot.
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

Vicka mam dve, a jak jsem se dival na testy, tak rozdil mezi topem a tim upravenym vickem mizivy.
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Jak je to s tímto Laingem DDC-Pumpa 12V DDC-1T, MaWa mi říkal že je to šrot...
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

keraM píše:Jak je to s tímto Laingem DDC-Pumpa 12V DDC-1T, MaWa mi říkal že je to šrot...
No šrot to rozhodně není, s inletem je to super pumpa, ale prostě musíš dávat trochu pozor, aby se ti nepřehřívala a neumřela. Takže ji jen tak nemůžeš zabalit do tlustýho molitanu, kde se ti upeče. Jinak ale pohoda.
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

právě no,ty pumpy jsou sice s topama výkonějsi jako D5,mají lepši charakteristiku při zatížení,ale zase hodně topí,já jsem to vyřešil vodním blokem.Jako myslim si ze samotny cerpadlo bez "Topu" se mě moc nelibi vzhledem k tomu,že je hodně hlucny, s tím topem je hlucny asi jako pevnej disk v silentmaxxu při rotaci>>>>temer neslysitelny.
Můžu to porovnat s D5 a ta mě přisla na 5 stupen o dost hlucnejsi jako muj DDC2 s topem.Proto jsem si taky nechal v PC tohle cerpadlo a udelal na nej WB abycho ho mohl bezpecne zabalit do izolacni hmoty a tím pádem udělat z něj neslysitelny cerpadlo na vzdalenost 10cm,což se povedlo :-)
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Když se teď tolik ptáte na DDC, tak sem dám jednu tabulku ( našel jsem jí na fóru CoolerCases )

Obrázek

Docela užitečný aby každej získal přehled.
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

Top se v cr, urcite samostatne koupit neda, co?
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

kupca píše:Top se v cr, urcite samostatne koupit neda, co?
jasně,že jo řekni mawovi a on ti ho pošle....Akorat tady jde koupit jenom Alphacool TOP.Jinej v ČR neseženes,ale po Inlet módu je taky velice dobrej.
Nejlepší a nejvýkonější je asi "Itali top" ,ale ten do ČR nikdo nedovázi :-(
Já mám doma oba dva a můžu říct,že rozdíl ve výkonu je opravdu zanedbatelný....+-15l/h v okruhu
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Zkus se zeptat na casemoddingu.cz Objednavaj 1x tydne z nemecka. Myslim ze by to nemel byt problem.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

Ted jsem ho rozebral, a jestli jsem podle tohodle clanku dobre pochopil, tak si z neho muzu udelat ddc-2, jen tim, ze prepajim ten jeden pin. :?

//Woyta Pokud mas spravnou verzi cerpadla tak jo.
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Které čerpadlo je lepší, Eheim 1048 (HPPS+) nebo Laing DDC s modem..... Díky
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

keraM píše:Které čerpadlo je lepší, Eheim 1048 (HPPS+) nebo Laing DDC s modem..... Díky
to nemysliš vážně ne? co třeba FAQ než tady pokládat stupidní dotazy?
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

do novýho vodníka nemá smysl uvažovat nad jinym čerpadlem než laing, nejlevnější DDC stojí 1600,-, časem můžete dokoupit top nebo se pustit do modu a máte jedno z nejlepších čerpadel, který vám dovolí rozšířit vodníka na klidně 5 bloků a dva radiátory, má ale i cenu koupit se dvěma blokama a jednim radiátorem, a i když víte že nebudete rozšiřovat
pro všechny tři platí (1046/8 HPPS): za nynější cenu nesmysl kupovat, možná tak 1048 z bazaru (za ceny kolem 700,-) ale jinak je to poměrně špatná investice, u těhlech čerpadel prostě rychle dosáhnete limitu a druhej radiátor si nezapojíte (nebo budete chtít chladit navíc chipset, disky, apod.)
tak kdo je tu blbej :roll:
příště pozorněji a víckrát číst, navíc logicky, každej lepší vodník tu je na laingu, myslíš že bysme je kupovali?
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

Zdravim, jak je na tom tenhle ertyho radiator Obrázek, muzu ho mit za 400, tak jestli se to vyplati?
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Starsi Nexxxos Extreme II za 800 bude lepsi volba. Na dnesni setavu bude slabej. Jeste lepsi bude vzit 360.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
zavo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: LM , SVK

Příspěvek od zavo »

rozdiel medzi laing D4 a D5 je len v tom ze D5 ma trosku vyssi vykon a tu regulaciu ?

btw da sa este D4 zohnat ? lebo na casemoddingu sak k D4 dostanem len cez odkaz co som nasiel na tomto fore, k D5 normalne cez ponuku.. a co som kukal na nete tak skoro vsade maju len D5
K7:AMD ATHLON XP 1700+@2100MHz DUT3C JIUHB [(11,5x183) 1.75V] | TT SILENTBOOST + WINDTUNNEL 92mm | EpoX 8K3A+ | CORSAIR 512MB DDR400 CL2-3-3-6-1T [2.5V] | MSI G4Ti4200 TD64 250/513@320/574 | ENERMAX EG365-VE | 3RSYS NEONLIGHT
K8: AMD ATHLON X2 3800+ TC 63 TPD 65.6 @10x240 [1,35V] | ZALMAN 7000B-CU | EpoX 9NPA+UL + ZALMAN NB47J | 2x1GB KINGSTON HYPER-X DDR400 2-3-2-6-1 @ 220Mhz CL2.5-3-3-6-1T [2.7V] | LEADTEK PX7900GT 450/1320@552/1556+ZALMAN VF900 | ENERMAX EG425AX-VE Noisetaker | SB Audigy 2 platinum eX | Zalman ZM-MFC1 | TT SViking
Odpovědět

Zpět na „Voda“