Problém s Linuxem Debian

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
Warezz.K
Nováček
Nováček
Registrován: 29. kvě 2007

Problém s Linuxem Debian

Příspěvek od Warezz.K »

Zdravím. Po čerstvé instalaci Linuxu distribuce Debian se mi spustí pouze prázdná plocha bez ikon, nabídek apod. Prostě jen čistý monitor. Dělá mi to po nalogování. Do konzole se přepínat mohu ale do grafického protředí ne. Nevíte čim by to mohlo být?
slavick
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slavick »

A máš nainstalovaný nějaký window manager? Myslím jako jiný než je ten od X.org (nebo XWindow - nevím, co Debian používá). Případně má v xinint.rc nastavený nějaký window manager?
Warezz.K
Nováček
Nováček
Registrován: 29. kvě 2007

Příspěvek od Warezz.K »

Pravděpodobně se mi něco udělalo špatně v instalaci. Mrknu se na to jinak díky moc :) Myslím, že mi to něco vyhodilo za chybu s GNOME.
slavick
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slavick »

Tak to bude možná ono. Gnome se nenaistalovalo a teď tam je ten jednoduchý window manager od X.org (myslím, že to je TWM).
Warezz.K
Nováček
Nováček
Registrován: 29. kvě 2007

Příspěvek od Warezz.K »

jj je to s Gnome.. Chyba byla v souboru gtk2-engines-spherecrystal prej že selhal. Přitom CD je v pohodě. Nechápu. Asi stahnu jiné CD.
[CZ]Airwolf[OC]
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2006

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] »

Warezz.K píše:jj je to s Gnome.. Chyba byla v souboru gtk2-engines-spherecrystal prej že selhal. Přitom CD je v pohodě. Nechápu. Asi stahnu jiné CD.
pouzij prikaz dselect pro doinstalaci baliku pres internet a kdyz tak si nainstaluj prostredi KDE.
Warezz.K
Nováček
Nováček
Registrován: 29. kvě 2007

Příspěvek od Warezz.K »

Dík moc ;) Pohraju si s tim.
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“