Diagnostika notebooku

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
borcinko
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. srp 2007

Diagnostika notebooku

Příspěvek od borcinko »

Zdravím. Potreboval by som poradiť dobrý softík na otestovanie hardware notebooku. Je s nim problém a potrebujem zistiť čo ho spôsobuje. Ale ten software by mal byt bootovací, lebo notebook mi ani nenabehne do Win XP. Ďakujem
P5B Deluxe, Intel Core 2 Duo E6300 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro, Western Digital SE 250GB 16MB, CORSAIR 4x512MB 800MHz TWIN2X , MSI NX7600GT - T2D256E 256MB
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika notebooku

Příspěvek od Dzin »

borcinko píše:Zdravím. Potreboval by som poradiť dobrý softík na otestovanie hardware notebooku. Je s nim problém a potrebujem zistiť čo ho spôsobuje. Ale ten software by mal byt bootovací, lebo notebook mi ani nenabehne do Win XP. Ďakujem
Více info nám dej, otestovat RAM memtestem zkus, jde stáhnout iso co vypáliš na CD.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
borcinko
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. srp 2007

Příspěvek od borcinko »

No to viem. Ale ja zapnem notebook a začne mi nabiehať win xp a nabehne modré okno a reštartne sa. A vyzerá to na hardware, lebo ja po preinštalovaní mi robí to iste :( A potrebujem zistiť ktorá časť hardware to robí. Ten test na RAM som už robil a nič. RAM je OK. Ale potreboval by som otestovať hdd, cpu, mb, vga... Ale len cez boot CD lebo do win mi nenabehne
P5B Deluxe, Intel Core 2 Duo E6300 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro, Western Digital SE 250GB 16MB, CORSAIR 4x512MB 800MHz TWIN2X , MSI NX7600GT - T2D256E 256MB
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

borcinko píše:No to viem. Ale ja zapnem notebook a začne mi nabiehať win xp a nabehne modré okno a reštartne sa. A vyzerá to na hardware, lebo ja po preinštalovaní mi robí to iste :( A potrebujem zistiť ktorá časť hardware to robí. Ten test na RAM som už robil a nič. RAM je OK. Ale potreboval by som otestovať hdd, cpu, mb, vga... Ale len cez boot CD lebo do win mi nenabehne
Jak dlouho ti jel ten memtest?
Co je na te obrazovce modré? Vyfť to a pak sem vlož ty kody...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
borcinko
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. srp 2007

Příspěvek od borcinko »

Vyfotiť to nestíham :( Nabehne to tam len na 1-2 sekundy a okamžite sa reštartuje, ale je tam stop, nejake nuly v poslednom riadku :( A memtest mi isiel asi 4 hodiny.
P5B Deluxe, Intel Core 2 Duo E6300 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro, Western Digital SE 250GB 16MB, CORSAIR 4x512MB 800MHz TWIN2X , MSI NX7600GT - T2D256E 256MB
husky14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. dub 2007
Bydliště: Č. Budějky

Příspěvek od husky14 »

Tak to natoc fotakem nebo kamerou.... :wink:
Zkousel si reset BIOSu? Zkousel si spoustet jen s jednim pametovym modulem, jestli jich mas vic?
Btw. automaticky restart se da ve win vypnout, tak az se ti jednou podari se tam dostat, udelej to.... :)
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

2s na fotak snad stačí ne? ano nebo natočit, memtest nechavat minimalne 6h...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“