Notebook ASUS a Bluetooth verzus Nokia PCsuite

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Notebook ASUS a Bluetooth verzus Nokia PCsuite

Příspěvek od jano101 »

Zdravím povedzte mi prečo mám neustále problem s debilným Bluetoot na notebooku Asus je tam tusím Toshiba bluetooth .Všetko chodí OK ale akonáhle chcem bluetooth integrovať napr do PCsuite alebo mobil edit nebere ho!!!!

PS telefon je spárovaný s notebookom
N@$ty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. říj 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook ASUS a Bluetooth verzus Nokia PCsuite

Příspěvek od N@$ty »

jano101 píše:Zdravím povedzte mi prečo mám neustále problem s debilným Bluetoot na notebooku Asus je tam tusím Toshiba bluetooth .Všetko chodí OK ale akonáhle chcem bluetooth integrovať napr do PCsuite alebo mobil edit nebere ho!!!!

PS telefon je spárovaný s notebookom
Problém bych spíš viděl v debilním PC Suite než v Bluetooth. A jakým způsobem ti to nechodí?

Motherboard: ASUS Maximus II Formula; CPU: Intel Core 2 Quad E6600; Cooling: Zalman CNPS7500; RAM: 2×Corsair XMS2 2048MB DHX;
VGA:Leadtek Winfast PX8800 GTS TD 512MB; HDD: Hitachi 160GB SATAII + WesternDigital 750GB SATAII; DVD: DVD±RW LG SuperMulti GSA-H22L;
PSU: Enermax Liberty 620W DXX; Case: Thermaltake Armor Jr. VC3000BWS; OS: Microsoft Windows Vista Ultimate x64; LCD: DELL UltraSharp 2408wfp
Notebook: IBM ThinkPad R61; Intel Core2Duo T7100; 4GB DDR2; 320GB HDD 7200rpm; nVidia Quadro NVS 140M; 15,4" WSXGA+; Microsoft Windows Vista Business
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od srna »

asi tak....PCsuite mi nikdy nechodilo, zkousel jsem 3 ruzny BT, ale propojeni se nezdarilo :(
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jano101 »

OK TAK SA INAK OPýTAM Dá SA TO NEJAK ROZCHODIť?
N@$ty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. říj 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od N@$ty »

jano101 píše:OK TAK SA INAK OPýTAM Dá SA TO NEJAK ROZCHODIť?
Např. Oxygen PhoneManager. Jinak když to spáruješ musíš si vytvořit nějaký bluetooth COM port a po něm bys měl moct komunikovat i v tom PC Suite, ale je to fakt divěj soft a nevím jak to tam přesně je... Napiš co přesně ti nefunguje popř co ti to hlásí...

Motherboard: ASUS Maximus II Formula; CPU: Intel Core 2 Quad E6600; Cooling: Zalman CNPS7500; RAM: 2×Corsair XMS2 2048MB DHX;
VGA:Leadtek Winfast PX8800 GTS TD 512MB; HDD: Hitachi 160GB SATAII + WesternDigital 750GB SATAII; DVD: DVD±RW LG SuperMulti GSA-H22L;
PSU: Enermax Liberty 620W DXX; Case: Thermaltake Armor Jr. VC3000BWS; OS: Microsoft Windows Vista Ultimate x64; LCD: DELL UltraSharp 2408wfp
Notebook: IBM ThinkPad R61; Intel Core2Duo T7100; 4GB DDR2; 320GB HDD 7200rpm; nVidia Quadro NVS 140M; 15,4" WSXGA+; Microsoft Windows Vista Business
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jano101 »

no takto po prve bavime sa o notebooku Asus A6km

viem sprarovat viem prijat aj odoslat subor ale za boha neviem urobit komunikaciu ani cez mobiledit ani cez PCsuite
PS ten bluetooth ma asi 10 portov ak nie viac
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Jak jsi to spároval? V Nokia PCSuite je průvodce připojením MT, přes kterej se taky telefon spáruje - klikni na připojení a pak postupuj podle návodu...

Jinak nevím, ale u mě Nokia PCSuite fungovalo vždy a všude - jak s MSI BT donglem, tak s vestaveným BT v laptopu...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jano101 »

takto
jednoducho opakujem bluetooth funguje OK ale nie korektne s iným programom!
konkrétne s Nokia PCsuite to robí to že ked chcem zaškrktnúť bluetooth tak mi vyhlasi chybu že máte problém z bluetoothom alebo niečo podobnéí a skúšal som aj preinštalovať pcsuite a nepomohlo
PS IR port no problem
Mr. Magic
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2006
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mr. Magic »

Podobnej problém jsem řešil se SiMoCo a S65. Problém byl v tom, že SiMoCo podporovalo myslím maximálně COM5? Takže taky bacha na číslo portu!
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jano101 »

AHA !!!!!
TAK TERZ TAKTO
v ovládacích paneloch je položkaBluetooth Local COM
a vnej asi 13 comov
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

huraaaaaaaa HURAAAAAAA 3 KRAT

Příspěvek od jano101 »

KONŠTATUJEM PROBLEM JE VYRIESENY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Už dlho som si všimol že bluetooth na orig inštalačke je akýsi divný i ked ide ale robí vid.hore problém

stiahol som new.verziu od toshiby na http://aps2.toshiba-tro.de/bluetooth/ a frčííí to

ešte raz dííík
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“