USB Bluetooth

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
maslik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2006
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

USB Bluetooth

Příspěvek od maslik »

Cau, koupil jsem si bluetooth ke komunikaci s mobilem (n6230i) a chtel jsem se zeptat, jaky ovladace pouzit pro komunikaci (USB Bluetooth), ja jsem k tomu dostal bluesoleil, ale s tim nejsem uplne spokojen, protoze mi to se vsim nechce komunikovat, jen s necim... Diky
ctrl_j
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2003

Příspěvek od ctrl_j »

Widcomm bluetooth
~ The difference between genius and stupidity is that genius has its limits. - A. Einstein ~
maslik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2006
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maslik »

to jsem taky zjistil, ale nemuzu ho sehnat k stahnuti, nemas nekde odkaz?
[CZ]mike
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 18. zář 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od [CZ]mike »

muzes pouzivat defaultni co je ve windows XP/vista, dale je placeny
Widcomm bluetooth a Bluesoilel. Niv freeware neznam.

zajimalo by me jaky mas prolbem s bluesoilel(ja ho pouzivam protoze je fakt dost promakany)
ctrl_j
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2003

Příspěvek od ctrl_j »

To nevim jestli je to placeny nebo ne, kazdej slusnej vyrobce ma na svem webu soft ke stazeni.
Kazdopadne, tady je volne stara verze 4, prostrednictvim tohoto by mely jit ovladace aktualizovat.

Ja mam Ovislink s chipsetem Broadcom 2045, ovladace na webu (mela by to byt verze 5.1) jsou free, stejne jako treba u MSI
~ The difference between genius and stupidity is that genius has its limits. - A. Einstein ~
[CZ]mike
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 18. zář 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od [CZ]mike »

Ale treba to co je pro MSI nepustis na jinych vyrobcich protoze nesedne S/N. Mam vyzkousene.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“