Jaky vam funguje port na azureus?

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
Billy Bob Bean
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2006

Jaky vam funguje port na azureus?

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Zdravim. Mám azureus, chtěl by po mě nastavit port. Nemáte prosím nějakej tip na funkční port? Já jsem jich zkusil snad 100 a nic. Číslo od 49000 vejš. Díky moc za pomoc :D .
Případně jak se dá otestovat v konzili kterej port jo a kterej ne. Nějak rychlejc, azureus to dlouho testuje. Díky
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

1. nevim proc to davas do linuxu
2. port musis mit povoleny na routru, tj. premosteny.
3. pak si muzes vybrat jakykoliv
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Billy Bob Bean
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2006

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Sorry, zapoměl jsem dopsat, že to je na Fedoře 7. Všem ostatním windows strojům to jde jen mě torrenty nejedou. FC5 a 6 všechno OK, ale 7 ani prd.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od CyberDeath »

nema fedora 7 zaple standartne IP Tables ?
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Billy Bob Bean
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2006

Příspěvek od Billy Bob Bean »

CyberDeath píše:nema fedora 7 zaple standartne IP Tables ?
To je co? Já zase tak daleko se sítěma nejsem. Pokud by k tomu bylo nějaké vysvětlení, tak bych byl rád :D
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od CyberDeath »

neco lepsiho nez firewal :-) ... popisu sou na internetu 1 000 000 ny :-)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.ol »

Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
Jirka76
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2007

java

Příspěvek od Jirka76 »

martin.ol píše:Azereus v linuxu?
Pro linuxu neni Java?
Billy Bob Bean
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2006

Příspěvek od Billy Bob Bean »

martin.ol píše:Azereus v linuxu?

Jinak: http://www.root.cz/clanky/vse-o-iptables-uvod/
Díky. Ten článek si přečtu. Nevidím důvod proč by azureus neměl v linuxu fungovat. Stáhlo (yum) si to javu a jede to. akorát musím pořešit ty iptables. Má to vliv aji když mám firewall vypnutý?

Edit: Už začínám lehce chápat. Jak by teda mělo vypadat moje řešení problému? Povolit přijmutí paketu na portu, kde azureus naslouchá? Jasný, že zbytek nezahazovat.
Takže něco takovýho? iptables -A INPUT -p tcp --dport 50000 -j ACCEPT - pokud jsem to dobře pochopil, tak tohle by mělo povolit všechno co jde na port 50000. Může mě prosím někdo znalý nasměrovat? Sítě nejsou zrovna jednoduché.
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josko »

Billy Bob Bean píše: Takže něco takovýho? iptables -A INPUT -p tcp --dport 50000 -j ACCEPT - pokud jsem to dobře pochopil, tak tohle by mělo povolit všechno co jde na port 50000. Může mě prosím někdo znalý nasměrovat? Sítě nejsou zrovna jednoduché.
Presne niečo také... ale myslím si že vo fedore bude niekde na ovládanie toho firewallu grafické klikátko tak skús pohladať.
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.ol »

Tak pardon, se v těch torenťáckých klientech neorientuji, jen jsem měl za to, že Azereus je woknowej a že linux použává KTorent ap. :roll:
Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
Billy Bob Bean
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2006

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Josko píše:
Billy Bob Bean píše: Takže něco takovýho? iptables -A INPUT -p tcp --dport 50000 -j ACCEPT - pokud jsem to dobře pochopil, tak tohle by mělo povolit všechno co jde na port 50000. Může mě prosím někdo znalý nasměrovat? Sítě nejsou zrovna jednoduché.
Presne niečo také... ale myslím si že vo fedore bude niekde na ovládanie toho firewallu grafické klikátko tak skús pohladať.
Firewall mám vypnutý. Teda měl by být. Po instalaci se to na něj ptalo, a tam jsem ho vypnul. Ještě pohledám.
gilhad
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2008

Příspěvek od gilhad »

martin.ol píše:Tak pardon, se v těch torenťáckých klientech neorientuji, jen jsem měl za to, že Azereus je woknowej a že linux použává KTorent ap. :roll:
Na linuxu je vyber ... ja tam treba pouzivam prave Azureus, mozna protoze jsem na nej narazil nejdriv, a pak uz nebyl duvod hledat dal ...
Pocitac bez Windows, to je jako ryba bez bicyklu!
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“