PCTforum STEAM community

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

PCTforum STEAM community

Příspěvek od shadow »

Založil jsem pro Vás pctforum STEAM community :).

http://steamcommunity.com/groups/pctforum

Kdo by to chtěl administrovat (rank officer), tj. například plánovat herní akce atd. nechť dá vědět. Prosím jen seriózní nabídky :).

Pochybuji totiž, že bych na to měl čas :). Resp. vím určitě, že nebudu :). Ale samotné hře se nebráním, bude-li čas a daná hra, a to by snad občas mohlo dopadnout :).

Group rights:

Obrázek

P.S. Steam je v současné době dominantní internetový distribuční herní kanál, který se neustále rozrůstá, jak nabídkou titulů, tak poskytovanými funkcemi. Uvolnění takových Steamworks ze strany Valve určitě taky pomůže. Tedy proč to říkám? Protože PCTforum STEAM community má všechny předpoklady pro skvělou budoucnost, tedy aspoň po vnější stránce :).

P.P.S. V rámci komunity funguje i chat a s Vašimi kamarády lze komunikovat i přes integrovaný IM.

//Prosím o FAQnutí.

//Thellwin - nastaveno jako "důležité", ale aby to nebylo spíš kontraproduktivní :)
show must go on..
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRKO »

Jsem kazdodenni uzivatel STEAMu a zavedeni steam community me tenkrat akorat pekne nasralo - dosiralo mi to hru a k nicemu to nebylo.
Hru mi to uz nedosira (vyprsela mi licence na Kaspersky, ktere blokoval urcite fce Steamu), nicmene nadale je to uplne na hovno imho.

Clovek denne promrha hodne casu na icq, irc, ventrilu a jeste si pridavat dalsi chato-seznamko-casozrout...

Nooo, ale kdyby se domluvil nejaky rekneme exhibicni match v CSSource...sekce stubynku vs. sekce graf. karet, a tak :)

LOl ted vidim, ze tm je i cooloooser - no to me poser, on ma Steam :-D

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Thellwin: Kontraproduktivní nevím v čem, maximálně to bude mrtvé :). Ale nechme tomu čas a buďme optimisty. Steam není jen CSko :)
show must go on..
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Kontraproduktivní v tom, že sticky thready nikdo nečte :oops:
Goldnoob team proud member!
barco
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Európska únia

Příspěvek od barco »

Tak som in, dúfam, že si niekedy niekto zahrá CS 1.6 :twisted:
.
Revealman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Revealman »

Až budu doma tak se k vám taky připojím, ale podle mě tahle odnož fora nebude moc početná - pctf je plné warezáků.

Osobně mám na Steamu skoro všechno, CS:S a TF2 občas rád zahraju;)
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Som in :-D
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
solda1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2007
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od solda1 »

barco píše:Tak som in, dúfam, že si niekedy niekto zahrá CS 1.6 :twisted:
ja urcite :wink: csku se venuju denne od 14 roků a mam 18 uz,tak rad by som zahral kluci milí,ale nic jinyho,pac nic jineho neumim :(
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Ja si mozem po steame zahrat ako MP HL 2 DM, HL 1 Source DM, CSS a potom uz len nejake mody.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

BRKO píše:LOl ted vidim, ze tm je i cooloooser - no to me poser, on ma Steam :-D
Kupuji si originalni hry, co te na tom prekvapuje? :D
0118 999 881 999 119 7253
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Revealman píše:Až budu doma tak se k vám taky připojím, ale podle mě tahle odnož fora nebude moc početná - pctf je plné warezáků.
To mi je jasné, ale jak se říká "za zkusení nic nedáš". A když je tam nepočítaně komunitních skupin, proč ne i pctforum. Základna lidí, aspoň tedy potenciální, by tu snad i byla (k tomu viz i níže). Steam znamená sice nutnost originálního a tak i placeného pořízení, hru pak posléze ani nelze např. prodat v bazaru dál, což řadu lidí může odrazovat (což třeba ale mne už nevadí, ztráta volného času, co bych ztrávil inzercí, balením a chozením na poštu, mi za to nestojí, a to se přitom rozhodně nekoupu v penězích :) ), kdy některé lidi odradí asi i pro našince pořád složitěji dostupný systém nákupu, resp. systém, na který nejsou připraveni (PayPalem nebo platební kartou ..s výhradou dalších..), nicméně věřme, že s postupně rostoucím bohatstvím naší společnosti, větším pozitivním právním uvědoměním, a řekl bych "morálkou" ve smyslu určitého smyslu pro duševní vlastnictví a taktéž rozvojem a větší dostupností internetu a internetových služeb, se situace bude zlepšovat.

A myslím, že pokud jde o tradiční přispěvovatele do této sekce, tak to s tím warezem zase není tak špatné už dnes (v porovnání třeba s jinými komunitami). Akorát, že lidi jsou zvyklí nakupovat třeba na Xzone, a ne na Steamu.

Ale samozřejmě i Steam má své výhody, které by mohly našince oslovit: hry jsou vázány na account a neztratíte je, ani když je plně odinstalujete z HDD, tj. kdykoli je lze stáhnout znovu, hry máte automaticky updatované v poslední verzi, neexistují zde žádné omezující protipirátské ochrany, dle mé zkušenosti je vše plně stabilní, hry jsou k dispozici prakticky hned po vydání, a jako plus lze přičíst právě i nové komunitní služby, zakomponované do her :). A hry jsou v angličtině, což je aspoň z mého pohledu také plus. A je to digital download, člověk nemusí někam běhat na poštu a to mi taky vyhovuje :). (FUP nemám, takže v tomto směru limitován nejsem.., ale vlastně řada lidí ještě pořád asi bude.. no, jak říkám, tato otázka je odvislá od rozvoje internetových služeb, tedy věřme, že se to bude zlepšovat i v naší končině :)...zlepšovat rychleji...
show must go on..
Sicco2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. srp 2007
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sicco2 »

vcelku dobrý nápad,už sem sice ve dvou komunitách a chodí mi samé Eventy a výzvy kvůli CSS :-D
Grouwr
Černá karta
Černá karta
Registrován: 05. lis 2007
Bydliště: VelMez

Příspěvek od Grouwr »

tak jsem se taky přidal :)
Intel C2D E2140 | 3,2Ghz 1,37V real rev.M0 - Max 3408Mhz 1,47V | Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Cooler Rev.B | Gigabyte P31-DS3L | Sapphire Ati Radeon HD2900Pro 256Bit 512MB DDR3 600/1600Mhz @ 850Mhz 1,25V / 2250Mhz | Kingston 2x1GB DDR2 800Mhz 5-5-5-18 | Western Digital Caviar WD2500AAJS-250GB SATA II | Fortron BlueStorm II 500W | Genius Ergo 525 | DWDRW LG SuperMulti GSA-H55L | Windows Vista Ultimate 32bit | 3DMark2006 10441bodů | Genius Ergo 525 | WaterCooling .. dělám na něm
Palec123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palec123 »

I am in 8-)
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Taky 8)
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

To nemáš, jak to zaplatit?

Kdyžtak není problém, napiš mi, kterou potřebuješ, já to koupím přes PayPal a pošlu ti to. K ceně viditelné na Steamu vždy připočítej i DPH, asi 19 % DPH,
jak je v ČR. Nějaký zůstatek na účtě ještě mám :).

P.S. Pokud někdo ví, na jakém principu Steam účtuje daň, sazbou ve státu příjemce? Podle IP uživatele? Nechť napíše... Připomínám, že Valve, která snad provozuje i vlastní Steam obchod, je americká společnost.
show must go on..
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

tak co kdy zahrajem cs? =)
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRKO »

Uz jste se nekdo pri hre potkali, co?
:)

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Grouwr
Černá karta
Černá karta
Registrován: 05. lis 2007
Bydliště: VelMez

Příspěvek od Grouwr »

ja jsem teda nikoho nepotkal ... ale mohly by jsme dneska zahrát :)
Intel C2D E2140 | 3,2Ghz 1,37V real rev.M0 - Max 3408Mhz 1,47V | Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Cooler Rev.B | Gigabyte P31-DS3L | Sapphire Ati Radeon HD2900Pro 256Bit 512MB DDR3 600/1600Mhz @ 850Mhz 1,25V / 2250Mhz | Kingston 2x1GB DDR2 800Mhz 5-5-5-18 | Western Digital Caviar WD2500AAJS-250GB SATA II | Fortron BlueStorm II 500W | Genius Ergo 525 | DWDRW LG SuperMulti GSA-H55L | Windows Vista Ultimate 32bit | 3DMark2006 10441bodů | Genius Ergo 525 | WaterCooling .. dělám na něm
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

Hrajete jenom cs nebo i neco zabavnyho?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“