Internet Explorer 8

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

Coololooser píše:Proboha, a co chces vnucovat kdyz jde o betaverzi? :stupid:
třeba IE7 měli vnutit všem kdo měl IE6 a prd :stupid:
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

bubanek píše:
Coololooser píše:Proboha, a co chces vnucovat kdyz jde o betaverzi? :stupid:
třeba IE7 měli vnutit všem kdo měl IE6 a prd :stupid:
IE7 je jako aktualizace ve Windows Update ... každý kdo má zapnutý WU, má IE7
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:
Coololooser píše:Proboha, a co chces vnucovat kdyz jde o betaverzi? :stupid:
třeba IE7 měli vnutit všem kdo měl IE6 a prd :stupid:
A co to ma spolecnyho s IE8b1? :stupid:

Krom toho IE7 je uz davno na WU :wink:
0118 999 881 999 119 7253
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

Coololooser píše:
bubanek píše: třeba IE7 měli vnutit všem kdo měl IE6 a prd :stupid:
A co to ma spolecnyho s IE8b1? :stupid:
že když to lidem nevnutí, tak to mít nebudou :stupid:
protože haldy lidí mají WU vypnutý :stupid:
nebo ho mají zapnutý a IE7 (IE8) si prostě nestáhli a mají IE6 :stupid:
mají to nutit jak to nutí firefox nebo opera :oha:
formou: byla stažena nová aktualizace, pro zavedení změn restartuje aplikaci :oha:
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:protože haldy lidí mají WU vypnutý :stupid:
Pokud si vypinas WU ses bud idiot, pirat nebo hooodne divnej
bubanek píše:nebo ho mají zapnutý a IE7 (IE8) si prostě nestáhli a mají IE6 :stupid:
Tak znova, pokud si ve FF vypnes aktualizace tak je to same jako kdyz vypnes WU...
bubanek píše:mají to nutit jak to nutí firefox nebo opera :oha:
1) to nuti stejne prostrednictvym WU
2) kdyz si vypnes aktualizace v FF tak se ti taky nebude aktualizovat, ale jen idiot by pak nadaval na to ze mu mozilla necpe updaty
bubanek píše:formou: byla stažena nová aktualizace, pro zavedení změn restartuje aplikaci :oha:
Vsak to tak nuti... :roll:
0118 999 881 999 119 7253
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

bubanek píše:že když to lidem nevnutí, tak to mít nebudou :stupid:
protože haldy lidí mají WU vypnutý :stupid:
vypnutý WU mají tak warezaci
bubanek píše:nebo ho mají zapnutý a IE7 (IE8) si prostě nestáhli a mají IE6 :stupid:
IE7 se z WU stahuje a instaluje automaticky

(a nemluv o IE8, který je ve fázi beta verze, ten sotva někomu budou nutit).
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

vy mě asi furt nechápete nebo co
já říkám že nová verze nic neřeší (aspoň pro mě - někoho kdo se snaží vytvořit web na který se dá dívat ve všem), protože ty IE hacky pro verze 6 a 7 do toho kódu budu muset stejně psát, dokud mi někdo nezaručí že všichni mají IE8
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:vy mě asi furt nechápete nebo co
já říkám že nová verze nic neřeší (aspoň pro mě - někoho kdo se snaží vytvořit web na který se dá dívat ve všem), protože ty IE hacky pro verze 6 a 7 do toho kódu budu muset stejně psát, dokud mi někdo nezaručí že všichni mají IE8
Chapes co to znamena BETA verze?

Doporucuji wikipediu http://cs.wikipedia.org/wiki/Betaverze
Naposledy upravil(a) Coololooser dne čtv 6. bře 2008, 18:01, celkem upraveno 1 x.
0118 999 881 999 119 7253
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

Coololooser píše:
bubanek píše:vy mě asi furt nechápete nebo co
já říkám že nová verze nic neřeší (aspoň pro mě - někoho kdo se snaží vytvořit web na který se dá dívat ve všem), protože ty IE hacky pro verze 6 a 7 do toho kódu budu muset stejně psát, dokud mi někdo nezaručí že všichni mají IE8
Chapes co to znamena BETA verze?
chápeš že je jedno jestli je to beta nebo hotový program?
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:chápeš že je jedno jestli je to beta nebo hotový program?
Dobre, takze co chces? Aby microsoft tedkom pomoci WU zacal sirit IE8B1? Pac ja te fakt nechapu, nejdriv tady brecit ze IE7 neni na WU, pak brecis ze IE7 se automaticky nestahne kdyz lidi maji vypnutej WU a ted brecis ze IE8B1 se aktualne nesiri pres WU?
0118 999 881 999 119 7253
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

já brečím nad tím, že dělají novej prohlížeč, když nedokážou zajistit, aby lidi co mají widle používaly ten starý rok a půl a ne ten co je starý 6 a půl roku

protože tím nevyřeší nedodělky těch předešlých verzí, protože lidi to budou pořád používat
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:já brečím nad tím, že dělají novej prohlížeč, když nedokážou zajistit, aby lidi co mají widle používaly ten starý rok a půl a ne ten co je starý 6 a půl roku
Dobra a ted mi povez jak to chces resit ty? Krom toho v CR aktualne vic lidi uz pouziva IE7 nez IE6. Clovek kterej ma legalni OS nema jedinej duvod vypinat WU a pokud WU nevypnul tak na svem pc uz s nejvetsi pravdepodobnosti IE7 davno ma, a pokud je to pirat tak jeho problem zejo...
0118 999 881 999 119 7253
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.ol »

Smith píše:vypnutý WU mají tak warezaci
Tož já například o warez ještě nezakopl a WU mám vypnutej, a k tomu dokonce i IE6...

BTW kašlete na hacky, nejlepší je přes user_agent zjistit co je to zač a pak zvolit css soubor :lol: :P
Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

teď už to imho vyřešit nejde, na to měli myslet dřív
jo a taky jsou lidi, co mají nastavené: aktualizace stahovat, ale neinstalovat
a v tom případě se můžou na IE7 vykašlat
jo a mimochodem, i warezáci se dívají na net, a že jich není zrovna málo...

a jsme u toho znova: nová IE8 nepřinese pro webaře nic, co by jim zlepšilo práci, jedině to, že budou muset mít nainstalované 3x IE (6,7,8)
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Mr.Nigga »

martin.ol píše:Tož já například o warez ještě nezakopl a WU mám vypnutej...
Máš pro to nějakej rozumnej důvod?
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.ol »

Rozumnej? Mno to nevím, ale prostě nejsem rád, když se mi do PC instalují samovolně kdovíjaký potvory... Kdyby se mi třebas zrovna to IE 6 updatnulo na IE 7, tož bych zrovna moc šťastnej nebyl, páč to IE 6 celkem využívám vývojářské účely...
Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

bubanek píše:já brečím nad tím, že dělají novej prohlížeč, když nedokážou zajistit, aby lidi co mají widle používaly ten starý rok a půl a ne ten co je starý 6 a půl roku
např. dle Toplistu je podíl IE6 a IE7 cca stejný.
a každý kdo má zapnutý WU má IE7, tak nemel bludy.
bubanek píše:a jsme u toho znova: nová IE8 nepřinese pro webaře nic, co by jim zlepšilo práci, jedině to, že budou muset mít nainstalované 3x IE (6,7,8)
a teď meleš přímo sračky ... samozřejmě, že přinese... přinese dodržování standardů ve výchozím nastavení a to co je pro webdesignery nejdůležitější
IE7 a IE6 potřebovat nebudeš, protože IE8 může web renderovat jako IE7 nebo i jako IE6.
martin.ol píše:Tož já například o warez ještě nezakopl a WU mám vypnutej, a k tomu dokonce i IE6...
a důvod? mít neaktualizovaný systém?
martin.ol píše:BTW kašlete na hacky, nejlepší je přes user_agent zjistit co je to zač a pak zvolit css soubor :lol: :P
ano, takhle to řeším já, resp. templatovací systém v CMS. (1 hlavní, a rozdílové pro IE6/7 a FF).
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

bubanek píše:teď už to imho vyřešit nejde, na to měli myslet dřív
Ale prd, jiste ze to jde vyresit, pres WU. A s argumentem ze lide maj vypnutej WU jdi do prcic, pac stejne tak muzes mit vypnutou aktualizaci ve FF. Jediny stesti FF je to ze od dob 1.0 az po 2.0 fungovalo prakticky porad na stejnym renderovacim jadru, coz se ovsem u FF3 zmeni...
0118 999 881 999 119 7253
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

[quote="Smith"][/quote]
co ty furt meleš za sračky??!!
lidi nedonutíte mít jenom IE8, takže webařům to NIC NEVYŘEŠÍ
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

bubanek píše:co ty furt meleš za sračky??!!
lidi nedonutíte mít jenom IE8, takže webařům to NIC NEVYŘEŠÍ
podíl IE6 klesá, podíl IE7 se zvyšuje
IE8 je beta!!! o jejím používání teď nemůže být vůbec řeč.

než vyjde IE8 final, tak podíl IE6 bude ještě menší ... a přechod z IE7 na IE8 bude imho podstatně jednodušší a rychlejší než z IE6 na IE7 ... chce to je čas, kdy tu bude podíl IE6 zanedbatelný.

btw, sračky tu celou dobu meleš jen ty :wink:
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“