výběr MP3 přehrávače do 1500,-

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Rajce
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. bře 2007

výběr MP3 přehrávače do 1500,-

Příspěvek od Rajce »

Zdravím...chtěl bych si pořídit nějaký MP3 přehrávač, ale téhlev oblasti se vůbec nevyznám :( tak snad by mi někdo z vás mohl trochu poradit.
Jelikož je to pro mne fakt španělská vesnice, tak ani nedovedu vyložit přesné požadavky, takže alespoň zhruba:
cena do 1500,- s daní
paměť nejlépe tak 4GB
z převážné většiny na přehrávání hudby, video není nutností

Do jaké značky je nevhodnější jít?

co jsem si tak namátkou prohlížel, tak mne zaujal třeba tento, tvarem a ovládáním, ale nevím jak na tom bude kvalitativně
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46590

a ještě jeden drobný dotaz - lze k těmto přehrávačům připojit i jiná sluchátka než jrn dodávaná výrobcem?

THX
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Příspěvek od eLzyx »

jestli to má 3,5mm Jack konektor, tak si tam můžeš připojit víceméně jakákoliv sluchátka
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

Teoreticka vydrz 8h ti staci?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Jestli máš účet na Aukru, tak mrkni na tohle: http://www.aukro.cz/item377662576_sandi ... _v_cr.html - vím minimálně o 2 lidech, kteří si ho od něj koupili, takže by to mělo být bez problému, navíc za tu cenu...
Rajce
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. bře 2007

Příspěvek od Rajce »

2 Zivan: 8h by mi snad mělo stačit...hlavně co mne mrzí je, že ten TEAC nemá adaptér pro nabíjení a nabíjí se jedině přes USB :(

2F1l1p: parametry pěkný za tu cenu, ale bez krabičky, sluchátek a nebíječky :? to raději přenechám těm co se v tom víc vyznaj 8)
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Rajce píše:2F1l1p: parametry pěkný za tu cenu, ale bez krabičky, sluchátek a nebíječky :? to raději přenechám těm co se v tom víc vyznaj 8)
Toho jsem si nevšiml, ani ti, co si ho kupovali se o tom nezmínili, takže jsem to nepročítal... (BTW: nabíjí se USB kabelem).
Každopádně u TEACu musíš počítat s tím, že pokud přehrává hudbu 8 hodin, tak video přehraje tak 2, maximálně 3 hodiny.
Rajce
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. bře 2007

Příspěvek od Rajce »

F1l1p: dík za upozornění...no já video ani neplánuji používat...chci hlavně přehrávač na MP3, abych měl co poslouchat při práci nebo třeba na kole :-D S videem bych toho moc neodpracoval a na biciklu bych skončil akorát v příkopě. Ten velký displej mne spíš zaujal kvůli ovládání. Takže TEAC asi opustím, jen by mne zajímal nějaký žebříček značek, abych měl představu o kvalitě :?
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

No, Teac by patřil podle mých zkušeností spíš na spodní příčky co se týče kvality a poruchovosti.
Teď jsem si ještě projížděl net a narazil jsem na tohle: http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Y000000HWY - cena sice trochu vyšší, paměť 2 GB, ale má slot na microSD karty (takže časem dokoupit další 2GB kartu při dnešních cenách by neměl být problém). Navíc by měl mít všechno co bys chtěl a iRivery jsou velmi kvalitní jak zvukově, tak i zpracováním. Nevýhoda by mohla být velikost. Když tak mrkni na youtube - je tam s ním pár videí.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zivan »

A co iRiver T60? Kdyz nebudes pouzivat video...
Cena za 4GB verzi priblizne odpovida, vydrz 19h. Daji se pouzivat nabijeci baterie a kdyz budes na dovolene a nebudes mit po ruce nabijecku, tak koupis v kazdem obchode obyc. baterii.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“