Mozilla Firefox 3.0 FINAL!!!

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Mozilla Firefox 3.0 FINAL!!!

Příspěvek od Henry_CZ »

Dnes vyšla Mozilla Firefox 3.0 FINAL. Jsem jeden z těch co na ní už chvíli čeká, měl jsem nainstalované i dvě bety ale byl tam pro mě porblém s doplňkama, nic tam nešlo takže jsem se ještě na 14 dní vrátil k dvojce. Dnes už je konečně 3.0 full

Kód: Vybrat vše

http://magazin.slunecnice.cz/clanky/mozilla-firefox-3-0-dnes-vychazi-finalne/
Co si o nové verzi tohoto prohlížeče myslíte Vy :) ?
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

jelikož se ještě nedá stáhnout tak není co hodnotit...
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry_CZ »

bubanek píše:jelikož se ještě nedá stáhnout tak není co hodnotit...
cože?

Kód: Vybrat vše

http://www.slunecnice.cz/sw/firefox/
a všude jinde se dá taky určitě stáhnout

Kód: Vybrat vše

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=firefox+3+download&btnG=Hledat&lr=
takže moc ten tvůj post nechápu...
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

zatim jen subjektivní dojmy- načítání stránek je o mnoho rychlejší
jinak nepozorujuu žádný změny, jiný ikonky...
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry_CZ »

mě se líbí mnohem víc, spousta funkčních novinek, způsob ukládání hesel je mnohem lepší
jediné co mě zatím trápí jsou ty doplňky, nevíte jestli ve Final verzi jsou už zpětně komaptibilní s doplňky pro 2 ? Ještě jsem ti final nezkusil ale myslím že oproti tomu té poslédní betě se toho moc nezměnilo, spíše doladilo a odstranily chyby...
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

některý pluginy mi nefungujou, jako třeba tab mix plus, ale prováděl jsem upgrade tak se mi nastavení tabů přeneslo což mě fakt potěšilo, jinak bych zůstal u dvojky

moc pluginů nepoužívám, ale z těch co mám je to tak 50:50 jestli funguje...
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry_CZ »

já teď používám v podstatě tři - DownloadHelper - stáhnu s tím odkudkoliv cokoliv, Megaupload SX.3.2 - povolovač volných slotů pro Megaupload a hlavně IDM integrovaný modul - v 3 vůbec stahování s IDM nefunogvalo tak jak má a proto sem nakonec tu Betu odinstaloval
Wilduv Pyj
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. kvě 2008

Příspěvek od Wilduv Pyj »

2 bubanek: jelikoz se jeste neda stahnout tak neni co hodnotit...

Jelikoz se da stahnout pres FTP Mozilly jiz od dnesniho rana, tak bude chyba asi nekde jinde. :wink:
Ze vseho nejhorsi je debatovat s volem... ktery me v PM sdelil, ze mu je 34 let... a dale se zdejsim wedenim...
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

na oficiálních stránkách v DOBĚ mého postu ke stažení nebyla
takže víte co :roll:
WoiTa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2004
Bydliště: Chrudim, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WoiTa »

jj, oficialne vysla trojka do sveta az v 19:00 :)
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

tak bez toho pluginu tabmix je to o ničem, myslel jsem že se nastavení nějak přeneslo ale některý věci nejedou, nevim proč mi ale nejde nově nainstalovat, tady: http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/tab-mix-plus/
je uvedený že je to kompatibilní s verzí 3.0...
kouknul bych se radši i na ofic. stráky mozzily ale nejedou mi...

\\ale nejlepší bylo když jsem upgradnul tak na mě vyskočilo takový to děkujeme za používání bla bla bla, upgradovali jste na verzi 2.0.0.7! lol
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubanek »

Nový ikonky jsou fajn.
Moduly mi nefungují (nechápu proč, zpětná podpora nic??).
Paměť permanentně 80MB (2 záložky).

Přecházím definitivně na Operu 9.5
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

Já firefox používám už dlouho, tento nový se mi líbí. Opravdu pěkně optimalizovaný, všechno nastavení, hesla, pluginy se mi pěkně přenesly do nové verze. Zatím spokojenost není důvod měnit.
Koukal jsem i na novou operu, která se mi vizuálně líbí více, ale zůstávám u firefoxu (operu jsem používal asi 2 roky zpět, jako výchozí prohlížeč), protože obsahuje opravdu jen věci, které využiju a co jsem se dočetl v dojmech, tak pořád v ní některé weby nejedou, jak mají.

No jinak na novým firefoxu se mi asi nejvíce líbí nově zpracované navštívené stránky a vůbec předělaný doplňování a vyhledávání v adresním řádku... Jinak je to starý dobrý, lépe optimalizovaný firefox, takže supr. ;)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

No.. s plug-iny bych tolik nejasal, pouzivam jich nejakych 5, z cehoz 3 zatim pro 3.0 neexistuji.. na druhe strane ale neni duvod to resit, protoze se jiste brzy objevi..

Co se potom tyce samotneho FF3.. jak bylo napsano.. pocituji pomerne slusne zrychleni vseho.. slape to jak hodinky.. celkove se mi libi..
Velmi potom vitam kontrolu rollover a mirnou upravu banky hesel.. parada..
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry_CZ »

Já byl taky jeden z těch kteří hned po uvedení Win verze zkusili Safari, sehnal jsem si i portable verzi. Skutečně zajímavý prohlížeč :)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Já to zatím nahodil jenom do virtualních XP na WMvare a z cca 12 pluginů jsem to po neúspěšném odzkoušení 8 vzdal.
Goldnoob team proud member!
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

zatím nefunguje Tab Mix Plus a dva skiny, takže žádná tragédie. ale počkám si. vypadá to jako mírně přeskinovaná 2.x. co se mi libí je integrovanej vyhledávač rozšíření, což je fajn. bohužel momentálně jsou servery mozilly tak přetížené, že stejně nic nefunguje
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.ol »

Mě to z http://firefox.czilla.cz/stahnout/ stáhl jak blesk :razz:
Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
sheriff.wiggum
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. dub 2005
Bydliště: Skotsko/Ceska republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sheriff.wiggum »

martin.ol píše:Mě to z http://firefox.czilla.cz/stahnout/ stáhl jak blesk :razz:
Jestli jsi si nevšiml, tak řeč je o rozšířeních. Dneska jsem se mimochodem k pár dostal, pořád to ale odpovídá docela pomalu, pokud vůbec :sad:
Henry_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry_CZ »

nevíte jak to dopadlo s tím pokusem o rekord? chtěl jsem to taky sosnout z těch off stránek jenže byly už pod náproem downloadu úplně mimo takže jsem stáhnul ze slunečnice, ale nevím jestli se to započítalo
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“