Opteron nebo Pentium D805 ?

Vše kolem srovnání a rad s nákupem procesorů.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee, PKBO

axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

ja na pc taky pracuju a v podstate na vsechno by mi stacil celkem starsi pc... kdyz se budu zivit tvorbou grafiky tak to rozhodne nebudu delat na PC :roll:

jinak ten puvodni dotaz byl polozen s tim, ze to chce na hry a taktovat, takze d805 mi prijde jako uplnej nesmysl...
Bart_Teschen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2003
Bydliště: Prachovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bart_Teschen »

axloth píše:ja na pc taky pracuju a v podstate na vsechno by mi stacil celkem starsi pc... kdyz se budu zivit tvorbou grafiky tak to rozhodne nebudu delat na PC :roll:

jinak ten puvodni dotaz byl polozen s tim, ze to chce na hry a taktovat, takze d805 mi prijde jako uplnej nesmysl...
No takze, koupil jsem D805 pres vase namitky, z 2,66 jde s boxovanym hladicem na 3,3, uvidim kolik pujde s Freezerem ....
Kazdopadne v Benchmarcich hrave udelal Opterona 150 2,6 GHz, ktery je taky dvoujadrovy, takze jsem spokojeny.
IBM Thinkpad T60, Intel CoreDuo T7200 2GHz, 3GB RAM, Radeon X1400, SATA, Win XP
*EasY_TarGeT*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. úno 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od *EasY_TarGeT* »

Bart_Teschen píše: No takze, koupil jsem D805 pres vase namitky, z 2,66 jde s boxovanym hladicem na 3,3, uvidim kolik pujde s Freezerem ....
Kazdopadne v Benchmarcich hrave udelal Opterona 150 2,6 GHz, ktery je taky dvoujadrovy, takze jsem spokojeny.
a máte to :-D
myslim, že si dobře zvolil... cos koupil za desku? jakej má chipset? z tohoto hlediska si udělal moc dobře! atlona teď brát je chujovina... je na hranici svých možností... D805 má relativně velkej potenciál a rozhodně do tý desky dáš i třeba D930... ne-li conroe jestli máš chipset i975, ale o tom se furt jenom spekuluje jestli bude podporovat nebo nebude

edit:sorry, byla řeč o opteronu, ale stejně... AMD potřebujou vydat novou sérii na novejch paticích
Intel P4 630 3.0GHz Prescott, TT Golden Orb II, Gigabyte 8N-SLI Pro nForce4, Gigabyte nVidia 6600GT silent 128MB DDR3 extreme VIVO PCI-Ex, DIMM DDR2 2048MB (533,CL4) Kingston (4x512), DVD LG GSA-4166B, HDD Maxtor ATA133 120GB 7200ot., EC 8023, Fortron Blue Storm 400W, 2 x modrá katoda
Bart_Teschen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2003
Bydliště: Prachovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bart_Teschen »

*EasY_TarGeT* píše:
Bart_Teschen píše: No takze, koupil jsem D805 pres vase namitky, z 2,66 jde s boxovanym hladicem na 3,3, uvidim kolik pujde s Freezerem ....
Kazdopadne v Benchmarcich hrave udelal Opterona 150 2,6 GHz, ktery je taky dvoujadrovy, takze jsem spokojeny.
a máte to :-D
myslim, že si dobře zvolil... cos koupil za desku? jakej má chipset? z tohoto hlediska si udělal moc dobře! atlona teď brát je chujovina... je na hranici svých možností... D805 má relativně velkej potenciál a rozhodně do tý desky dáš i třeba D930... ne-li conroe jestli máš chipset i975, ale o tom se furt jenom spekuluje jestli bude podporovat nebo nebude

edit:sorry, byla řeč o opteronu, ale stejně... AMD potřebujou vydat novou sérii na novejch paticích
Desku mám viz podpis ...
IBM Thinkpad T60, Intel CoreDuo T7200 2GHz, 3GB RAM, Radeon X1400, SATA, Win XP
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“