zamrzání

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Scary_Movie
Nováček
Nováček
Registrován: 25. črc 2008

zamrzání

Příspěvek od Scary_Movie »

zdravím, mám problém ohledně pc a nevím, v čem ten problém přesně je...comp mám celý zformátovaný, přeinstalované mám všechno kompletně, ale pc mi po nějakém čase na tvrdo zamrzne a řeší to jedině restart...dělá to, ikdyž shodím pc na základní hodnoty, když spustím hru. Může to být novým diskem, který jsem si pořídil? díky za odpověď...
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzání

Příspěvek od Don »

mel by jsi uvest nedrive setavu. muj osobni nazor je, ze to muze delat zdroj, ktery sestavu neutahne nebo pameti, ktere kdyz jsou jen trochu kvalitnejsi tak vyzaduji vice nez 1.8V co davaji desky v defautu. pouzij zatezove a testovaci programy jako memtest 86 nebo ruzne marky. nebylo by mozna od veci nahodit cistou instalaci widli aby jsi mel jistotu, ze problem neni v systemu. dalsi vec je rozebrat pc a zkontrolovat vetraky a chladice jestli pracuji tak jak maji... pro kontrolu teploty muze pouzit napr everest.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“