Samsung E250 / E250V

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

skerty
Nováček
Nováček
Registrován: 06. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od skerty »

uz nic..
Naposledy upravil(a) skerty dne čtv 8. led 2009, 20:53, celkem upraveno 1 x.
janaj
Nováček
Nováček
Registrován: 07. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od janaj »

Ahojte,mám dotaz - hrát hry z paměťové karty u Samsung E-250 nejde? Nevíte? Na kartě jsou, ale nedaří se mi je rozjet... Někde jsem slyšela že to jde, ale nevím jak.
Díky, prosím zprávu na email.
Jana.jezkovka@seznam.cz
homokemo
Nováček
Nováček
Registrován: 10. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od homokemo »

prosím vás kde najdu .DLL soubor který je potřebný pro aktivaci?
ondrys
Nováček
Nováček
Registrován: 13. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od ondrys »

čus lidi hele udelal sem vsechno podle toho navodu prvni hra mi tam sla dat pak uz se mi vzdicky restartoval ae kdyz to stahnu z mobilu pres net tak mi to de takze plsky jestoi bude neaky reseni abych nemusel stahovat z netu
Petulka2626
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Petulka2626 »

Ahoj, já si stáhnu témata a obrázky do počítače, pak je pomocí bluetooth přetáhnu do Sony Ericson K750i a pak opět přes bluetooth ze Sony Ericson do Samsung SGH-E250V. Je to trochu složitější, ale funguje to. :? Snad jsem ti alespoň trošku pomohla.
tohis
Nováček
Nováček
Registrován: 27. dub 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od tohis »

mam takovy problem jak mam zjistit na jakem portu mam mobil pls poradte
demon1992
Nováček
Nováček
Registrován: 16. čer 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od demon1992 »

asi sem blokl mobil...mam samsung e250 a skousel sem ho odblokovat pomoci kodu...*2767*3855# = E2P Full Reset
*2767*2878# = E2P Custom Reset....ted kdyz zapnu mobil tak mi to pise insert SIM ikdyz tam simkarta je, nevite co s tim???....hlavne nezkousejte to samy co ja uz se to stalo vice lidem...
drtikul
Nováček
Nováček
Registrován: 07. črc 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od drtikul »

Chci se zeptat jestli krom BT a kabelu jde s tim návodem i pres pametovou kartu?
cveky19
Nováček
Nováček
Registrován: 10. črc 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od cveky19 »

hej ja nevim co delat aby mi sli hry na samsung sgh-e250 :( :x poradte pls
BRUCEF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2004
Bydliště: Vysocina- Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od BRUCEF »

Ahoj!

Ke tvemu navodu jsem se dostal pres vyhledavani. A musim rici, ze mi pomohl se dostat az do konce.
Na mobilmanii je sice podobny, ale tem mi nesel, tvuj mi jde.
Po zadani toho *#52828378# kodu se nedelo nic. PO zadani *#javatest# se mi zobrazilo nastaveni, ktere jsem potreboval. Proto dekuji za tvuj prispevek.

Jinak pro ty , kterim po zadani kodu *#52828378# psalo to neprovedeno - nema se mackat volaci tlacitko. Po zadani kodu *#52828378# nebo *#javatest# se automaticky objevi menu s volbou OTA a dalsi funkce.

Uspesne jsem nahral Mini Operu do mobilu timto zpusobem ( i kdyz mi chvili trvalo, nezli jsem na to prisel).
°°AŁeNka°°
Nováček
Nováček
Registrován: 26. kvě 2010

Pomoc s Samsung e250

Příspěvek od °°AŁeNka°° »

Potřebuji Pomoc!! Chtěla bych si dát do mobilu Samsung E250 Hry.!!! Ale Nevím jaký program si mám na to stáhnout co s tím mám udělat..!!
Někdo šiKovný pomoc po ICQ? :?

Předem Děkuji.!! :)
Pázny
Nováček
Nováček
Registrován: 12. čer 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Pázny »

Selským programátorským rozumem jsem vymyslel postup na velmi jednoduché instalování vlastních her do Samsungů.
Kdo porozumí, ten si to udělá sám, ostatním přiravuji internetovou aplikaci ;-)

1/ Sehnat webhosting(stačí free wz,banan,ic)
2/ Vytvořit na FTP složku (např. java)
3/ Nahrát do ní hru (např. tedy: domena.cz/java/fantatris.jar)
4/ Přejít na mobilu na onu adresu

Pak už jen stáhnete samotnou hru, která se nabídne k instalaci.

Rád pomůžu každému na jabberu: pazny@jabbim.cz
Wertal
Nováček
Nováček
Registrován: 03. dub 2011

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Wertal »

Mě nejde spustit ten SPPP.V mobilu mám všechno přeškrtnutý tak nevím,ale instalace jde,chce to po mě nějakoi registraci.Co stím?
matous2
Nováček
Nováček
Registrován: 03. lis 2011

Re: kolik stojí ta sms na ten java test?

Příspěvek od matous2 »

Coololooser píše:
HenX píše:to by me zajimalo jak? :)
Ted by bylo na case rict ze sem si delal legraci ze? :twisted:

takze ve zkratce:

Potrebujem:
1x BT mobul nebo usb kabel
1x samsungu e250(v)
1x Sofstick PPP
1x Samsung java uploader
1x nejaky divny dll knihovny

Postup:
1) v pripade BT sparujeme mobil a pocitac a zkontrolujem v telefonu (menu->organizer->bluetooth->moje zarizeni->tamtotenpc->volby-> autorizovat zarizeni) ze je PC v mobilu autorizovane.
2)stahneme softick ppp///-----------------------------///
3)stahnem Samsung java uploader
4)Nainstalujeme Softick ppp, behem instalace se te to dotaze na USB mod, zvol usb exclusive mod (nebo nejak tak)
5)softick ppp jeste nespoustej. Vem do ruky telefon a jako bys chtel telefonovat vytukej kod *#52828378# (*#javatest#)
6)V menu ktere se ti nyni objevilo bez do 2. OTA type setting - > a zvol "serial bearer OTA". Pote z toho menu odejdi (cervene
sluchatko)
7)Nyni spust Softick PPP.Pri prvnim spusteni bude chtit softick PPP nejakou knihovnu USB*****.dll, tu stahnes zde
8)Kdyz je SPPP spusten regulerne, objevi se ti v trayliste nova ikonka s cervenym krizkem v rohu. Klik na ni pravym a settings->Bluetooth/Serial. Vyber port na kterem mas telefon. Potvrd a nyni znova klik pravym na ikonu v trayliste a zvol polozku "Activate PPP". Pokud vse probehlo v pohode, melo by se ti pri najeti mysi na tu ikonu zobrazit status "Softick PPP: 1 device(s) connected.
9)Nyni spust Samsung java uploader
10)V Samsung Java Uploaderu klikni na tlacitko Dodaj a vyber jad soubor pozadovane aplikace.
11)Nyni uchop znova telefon a a znova vytukej kod *#52828378# (*#javatest#).
12)V menu ktere se ti objevilo bez do (3) Serial test->(1)PPP UP-> a zvol dle pripojeni telefonu k pc. Kdyz das zvolit pozadovanou moznost, melo by te to hodit o uroven v menu zpatky, tam zvol "(2)seriove stahovani" a v tuto chvili by si telefon mel sam zacit stahovat aplikace ktere si mel pripavene v Samsung Java Uploaderu.
13)Pote znova vytukej *#52828378# (*#javatest#) a v OTA type setting vrat hodnotu na puvodni (GPRS...)

Pokud se tak nestalo, udelal si nekde ty nebo ja chybu :)

Informace sem cerpal ze stranek http://www.samsung-site.com/ a http://samsung-mobile.pl/ (mimochodem, zde doporucuji registraci, neb si zde muzes v sekci download stahnout vsechen potrebny SW hezky pohromade.)

PS: nerucim za zadne skody zpusobene timhle postupen na cemkoliv


EDIT: Pokud vam to nefunguje, mate smulu, poradte si sami nebo sem napiste. Kazdopadne mi nespamujte SZ nebo ICQ!
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“