Firefox 3.5 final

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Firefox 3.5 final

Příspěvek od Shit »

Kynio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. kvě 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od Kynio »

používám firefox 3.5 už ode dne vydání a furt se mi všechny stránky kde sem přihlášenej samy odhlašujou. Například pct. Přihlásím se, navštívím pak jinou stránku a když se vrátím sem, odhlášeno. Mazat cookies můžu do nekonečna
MB: ASUS P5Q Deluxe (bios 1611) CPU: Core2Duo E8400 3Ghz@3,6Ghz CHLADIČ: CM Hyper 212 GPU: Gigabyte ATI HD5770 silent RAM: 2x 2GB DDR2 Corsair DHX 800Mhz@1066Mhz (5.5.5.12 2,1V) HDD: SSD Crucial M4 128GB + WD 640GB AAKS + WD EARS 2TB + 2x Acutake Dark Disc 2 ZDROJ: Seasonic X-460 FanLess Gold DVD: DVD+/-RW Samsung SH-S223Q LS LCD: LG IPS226 (občas i telka Samsung F6740) OS: Win 8.1 AUDIO: AVR Onkyo SR-508 + set Jamo C405 a Asus Xonar DX (optika)
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od arxeiss »

tak ale když smažeš cookies tak tě to odhlásí ne? Teda aspoň tak to je většinou že se tvoje údaje dají do cookies a pak tě to přihlásí.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
Kynio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. kvě 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od Kynio »

jasně že jo. Ale pak se přihlásím, zatrhnu aby se automaticky přihlásilo příště, ale když na tu stránku dojdu za chvílu, tak je to zase odhlášený aniž bych smazal cookies
MB: ASUS P5Q Deluxe (bios 1611) CPU: Core2Duo E8400 3Ghz@3,6Ghz CHLADIČ: CM Hyper 212 GPU: Gigabyte ATI HD5770 silent RAM: 2x 2GB DDR2 Corsair DHX 800Mhz@1066Mhz (5.5.5.12 2,1V) HDD: SSD Crucial M4 128GB + WD 640GB AAKS + WD EARS 2TB + 2x Acutake Dark Disc 2 ZDROJ: Seasonic X-460 FanLess Gold DVD: DVD+/-RW Samsung SH-S223Q LS LCD: LG IPS226 (občas i telka Samsung F6740) OS: Win 8.1 AUDIO: AVR Onkyo SR-508 + set Jamo C405 a Asus Xonar DX (optika)
digivir
Nováček
Nováček
Registrován: 20. úno 2008

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od digivir »

Taky mám malý problém. Nemohu se v FIrefoxu 3.5 dostat na email. Píše to chybu:
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

nevíte co by se s tím dalo dělat?
digivir
Nováček
Nováček
Registrován: 20. úno 2008

Problém s Mozillou

Příspěvek od digivir »

Ahoj.
Mám problém v Mozille. Nemohu se na seznamu připojit na mail.
Prohlížeč napíše tuto chybu (400):
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

Cookie: /a zde text na několik stran/

Zkoušel jsem instalovat nejnovější verzi, starší verze, ale všude to stejné. A nejde se mi připojit na žádný mail. V IE vše funguje normálně.
Nevíte, jak by to šlo opravit?
Předem díky.
Bodie



// OndraSter - sloučeno
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mozillou

Příspěvek od bubanek »

Zkus smazat cookies (ctrl-shift-delete a tam to vyber)
digivir
Nováček
Nováček
Registrován: 20. úno 2008

Re: Problém s Mozillou

Příspěvek od digivir »

Díky, už funguje :)
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od dech »

no jako jsem sice vždy nadšen když vyjde nějaká nová verze programu...ale ve většině případů mi to nakonec způsobí víc problémů než užitku -jako ted - proboha jak se dá z nějakého panelu(tab) ve kterém je samozřejmě načtena nějaká www stránka, udělat odkaz (zástupce) na tuto stránku? v dřívějším ff jsem to jednoduše udělal tak že jsem zmenšil okno ff tak abych viděl plochu a pak jsem chytil myší panel a přetáhl jsem ho na plochu - voala a měl jsem na ploše zástupce na tuto stránku. Ted to nejde - ted se místo toho, po přetáhnutí panelu myší na plochu, otevre stránka v novém ff okně, což mi jaksi k ničemu není.
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
KapaCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. srp 2006

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od KapaCZ »

Vždy se přihlásím a dám automatické přihlášení ale poté co vypnu FF jsem dohlášensušenky jsem mazal a stále nic. Jak mazat pluginy. Norton mi nainstaloval nákej plugin ale není u něj odinstalovat :(
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od bubanek »

Spusť FF jako správce (administrátor...), pak půjde odinstalovat všechno.

A to s tím automatickým přihlášením nechápu. Těžko to bude problém FF, spíš dané stránky.
KapaCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. srp 2006

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od KapaCZ »

děláto furt a všude :( A to jsem ted reinstaloval windows7 na final RTM x64 do ted jsem měl x86.

//
už to mám. Díky aktualizaci na novější verzi FF se vše zatrhlo a mazalo :( :D



// OndraSter - EDIT!
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od dech »

další problém:
chci nainstalovat doplněk a objeví se po jeho stáhnutí toto:

Aplikace Firefox nemohla stáhnout soubor

https://secure.logmein.com/activex/npRACtrl_ff3.xpi

kvůli chybě: Neočekávaná chyba instalace.
Více informací je možno zjistit ze záznamů v chybové konzole.
-203

toto je v chybové konzoli napsáno ve vyznačeném řádku:
var itemLocation = e.location.getItemLocation(e.id).QueryInterface(Ci.nsILocalFile);

...používám mozbackup,takže jsem si FF obnovil,možná to má s tím něco společného

dik
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox 3.5 final

Příspěvek od dech »

takže problém je opravdu v mozzbackup. řešení:
udělat zálohu FF pomocí mozzbackup
odinstalovat FF(i osobní nastavení)
nainstalovat aktuální verzi FF
nainstalovat doplnky které nesly dříve nainstalovat
obnovit FF pomocí mozbackup

nezaměnte pořadí!
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“