Nero - problém s vypalováním Audio CD

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
Pavelm
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. bře 2004
Bydliště: Frýdek - Místek

Nero - problém s vypalováním Audio CD

Příspěvek od Pavelm »

Mám Nero 7 premium.
Pro vypalování používám Nero Express. Mám problém s tím, že prostě vypálím z mp3jek nějake Audio CD. Pak ho dám do přehrávače, některé písničky hrajou normálně, některé jsou celé "ticho"(čas běží, ale nic nehraje). V některých jsou chyby-sem tam jakoby přeskakujou(podobně jako u gram. desek) Zjistil jsem, že to není Audio přehrávačem, protože to samé mi to dělá i když to cd spustim na PC ve WMP. Vypalovačkou to nejspíše nebude, protože Data vypaluje v poho.
Problém nejspíše vzniká, když Nero převádí mp3 do Audio formátu. Ale nechápu to. Protože některé hrajou, některé ne, atd..
Už začínám být z toho vytočený - zničil jsem si tím 5 CD, protože jsem vypaloval s přesvědčením, že vše funguje jak má.
Pokud máte nějaký návrh na to jak to spravit, sem s ním. Budu vděčný. Předem díky ;-)
AMD Athlon II X2 245 AM3 @3190Mhz, Gigybyte M55S-S3 - nForce550, 2x512MB GoodRAM 667Mhz Dual Ch.,
HDD160GB Hitachi SATA2, HDD80GB Samsung PATA, HDD320GB WD3200AAKS SATA2, HDD250GB WD2500JS SATA2,
GF 7300GT TOP 128MB DDR3, Zdroj 350W Fortron
3D Mark01 -19 124 bodů
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Nero - problém s vypalováním Audio CD

Příspěvek od kotas »

A co zkoušel jsi pálit hudbu na jinou značku média? A vypaluješ audio cd nejnižší rychlostí?
Pavelm
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. bře 2004
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: Nero - problém s vypalováním Audio CD

Příspěvek od Pavelm »

kotas píše:A co zkoušel jsi pálit hudbu na jinou značku média? A vypaluješ audio cd nejnižší rychlostí?
Ano, palil jsem na 2 značky (Verbatim a Benq) - u obou to robilo bordel. Pálím to rychlostí 16x . Kdysi jsem touto rychlosti Audio CD běžně pálil a vše vždycky bylo OK.
AMD Athlon II X2 245 AM3 @3190Mhz, Gigybyte M55S-S3 - nForce550, 2x512MB GoodRAM 667Mhz Dual Ch.,
HDD160GB Hitachi SATA2, HDD80GB Samsung PATA, HDD320GB WD3200AAKS SATA2, HDD250GB WD2500JS SATA2,
GF 7300GT TOP 128MB DDR3, Zdroj 350W Fortron
3D Mark01 -19 124 bodů
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Nero - problém s vypalováním Audio CD

Příspěvek od kotas »

..AUDIO CD a pálit rychlostí 16x, to je s prominutím prasárna největší...no pokud člověk nemá lepší AUDIO tak je to asi jedno :mrgreen: .

Zkoušel jsi čistou instalaci NERA? Možná bude mechanika ještě vadná, taky možnost, když to ani po sobě potom nepřečte.
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“