Udělené bany na magazín

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Udělené bany na magazín

Příspěvek od Teuzz »

Vzhledem k tomu, že diskuse některých jedinců se vymkla všem snesitelným i nesnesitelným hladinám, přistoupil jsem k banování uživatelů na magazínu.

Zde uvádím seznam jedinců + komentář, kterým si za to můžou nebo proč si za to můžou.

Upozorňuji, že duplicitní registrace na fóru není povolena a u jedinců, kteří dostanou ban bude prověřeno, zda si duplicitní registraci nezaložili.

Prosím adminy fóra o posouzení, zda tu ty sprosťárny můžou zůstat nebo to pořešíme nějak jinak, díky.

P.S.: Řádná omluva v tomto threadu může z banu udělat dočasný.


//edit Wilik - jako dulezite + 27.3.2011 upraveno
Burn in hell.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Teuzz »

NAM***J SI PCT - hovnoViděla web - f**k them - TOBiAS02 29.11.2009 20:22:50 4713
ban č***ci! dejte mi radši perna ip ban, než mi mazat příspěvky a poserte se, ste pro nvidia web a stejnak tu máte hovno, já sem schodit nemusim ale vy chcete návětěvnost ale za svoje názory se stydíte, než abyste je hájili radši se zbavujete nesouhlasu.. máte li pravdu, stujte si za ní, nemáte li, vyližte mi prdel.. aby vás pes hrbil.. závidíte že ATi je prostě lepší než ho**oViděla tak se prostě mstíte mě je to p**a já to napíšu na facebook nvidie a ti co to nemohli přečíst tady si to přečtou tam.. stejně tak každý nevim čeho mazánim docílíte ale věrohodnosti ne a to pozná i debil že ta karta nahoře neni stjeně dlouhá jako ty dole, takže jedno z toho je kec, ale nejspíš obojí!!! HO**AAAA z***aný h***oViděla ;)
Naposledy upravil(a) Wilik dne pon 30. lis 2009, 11:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: uprava sprostych slov
Burn in hell.
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Maranov »

Vím, že je to OT, ale nedá mi to: Nechtěl by PCT začít nejdříve opravdu trochu ze svojí strany? Úroveň novinek je nevalná, co do překladů, pravopisných chyb nebo rozhledu a nadhledu autorů.

Co se týče právě oné novinky, kde se diskuze "vymkla všem snesitelným i nesnesitelným hladinám", neprofesionalita autora je přímo děsná. Být to příspěvek na diskuzním fóru, dostane postih za flamebait.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Teuzz »

Podívejte se, to je na šéfredaktorovi, jak si to s autorem vyřeší, jak se k novince postaví, požádám ho o vyjádření. Já jsem viděl tuhle žumpu v diskusi a postaral se o to, kvalita obsahu je na autorovi a šéfredaktorovi, já spravuju systém a umím rozdávat bany.

//2W: díky

//Vazeni, tohle je pouze informativni thread o tom, kdo ma ban na magazinu a proc. Nereste tady nikdo nic, cokoliv jineho nez

Uzivatel XY ma ban, kvuli komentari AB je OT a doufam, ze bude promazano adminy.

Vsude jinde se diskuse moderuji, vsude jinde se to proste maze a nikdo se s vami nebavi, nikdo nikam nepise kdo ma ban a proc, proste ho ma a basta. Zvolil jsem opatrny lidsky pristup, aby to bylo jasne a prehledne, ale to byla ocividne chyba. A ze jsem z diskuse pod mirkovym clankem smazal komentare typu "Koci je neschopny" je jen proto, ze to je na posouzeni sefredaktora - a pokud jsem si vsiml, Mirek stale pise. Jsou to interni veci, Wlk na kvalitu dohlizi a pokud je neco spatne, interne se to resi. Takze diskuse mimo tema, tzn. prispevky bez centimetru, tam nemaji co delat a proste tam nebudou. Chcete si stezovat na kvalitu clanku, fajn, sednete za mail, napiste do redakce, kdyz jsem psal, taky chodily maily, ze jsem debil nebo i maily, ze mam podporu. Ale verejne se dohadovat o kvalite budeme maximalne na foru a i tam to bude tim stylem, ze si to redakce precte a poresi INTERNE. Na web CEZu taky nechodite nadavat na reditele a to by vas to melo palit vic.

//HM, tak diky, za projev pochopeni a inteligence. :oha:
Naposledy upravil(a) Teuzz dne pon 30. lis 2009, 14:52, celkem upraveno 3 x.
Burn in hell.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wilik »

Jak bylo uvedeno vyse - toto tema se tyka jen chovani uzivatelu v diskuzi pod clanky, nic vic, nic min. Pod clanek nepatri nadavky a urazky, zda tam ponechat osobni kritiku autora je na sefredaktorovi.

Naopak v teto sekci muzete klidne zalozit pro kazdeho redaktora jedno tema a tam se libovolne (dle pravidel) vyjadrovat k nemu, jeho praci, jeho chybam, k tomu co se komu podarilo, atd. - v tom neni problem.

2 Teuzz - ad citace prispevku pod clanky - lepsi to prohvezdickovat (viz mnou upravene vyse).
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Nechci rypat a nebo se handrkovat o urovni novinek. Od te doby, co jsem na PCT, je primo v teto sekci vyzva pro lidi, kteri maji zajem psat pro PCT. Novinkare, na ktere je spolehnuti, hledame od te doby co tu jsem. Za tu dobu se prihlasilo uplne minimum lidi, zato kritiky je tady velka spousta. Sam jsem si vedom, ze na novinkach by se dalo lecos zlepsit. Ale kdyz nejsou lidi, je to opravdu tezko. Takze timto bych chtel vyzvat potencialni novinkare, prestante jen kritizovat a nadavat, pojdte se zapojit. Hledame cloveka, ktery by byl schopny spolehlive napsat denne 3-5 novinek, odmena za kus je 90Kc. Je to rozhodne lepsi nez vetsina brigad, prace s jednou novinkou je po zapracovani tak pul hodiny, takze to jsou "lehce" vydelane penize. Co vy na to, najde se nekdo nebo se bude porad jen kritizovat?

PS Sorry za offtopic, ale je jich tu hromada :)
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Dalsi BAN na magazinove diskuze
kacenkacenka - neustale pokusy o rozpoutani flame v diskuzi
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

A dalsi:
negru.inger - flame a zbytecny offtopic v diskuzich
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

yoo - flame a zbytecny offtopic v diskuzich
PCT BOSS
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Teuzz »

dRAhQsCH - opakované podněcování k flame, nula kloudných komentářů, navážení se do autorů
Burn in hell.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Teuzz »

liquidfunk - na pokyn šéfredaktora
Burn in hell.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

nagger - flame a urazky
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

anywherehome - flame a nesmyslny bordel v diskuzi
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Flegy - urazky a sprostarny v diskuzich
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

nagger - bez pokusu o napravu, po odstraneni banu opet neustale vyvolavani flame v diskuzich a offtopic
PCT BOSS
nagger
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2009

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od nagger »

díky wlkus - opravdu se přesvědčuji, že úroveň Pctuningu klesá na samé dno - Dolož mi jediný můj příspěvek za posledních x měsíců, který může inteligentní osoba považovat za urážku.
Poukázání na faktické chyby je urážka ?
Poukázání na cenzuru pod článkem o cenzuře je offtopic ?
No zřejmě je to vyvolávání flame - důvod k cenzuře si vždycky najdete, že ?
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Je zvlastni, jak si nekteri lide prekrucuji realitu, naposledy jsme to resili a z vasi strany bylo slibeno rozumne chovani a mene flame. Vydrzelo to asi mesic a opet to zacalo. Tim bych tohle uzavrel...


//edit Wilik - promaz OT, tohle tema slouzi jako oznameni o udelenych banech a ne jako OT diskuze, urazky a flame! Jakekoli dalsi prispevky mimo tema budou promazany a autori patricne "oceneni".
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Uživatel Bounty - flame a sprosťárny v diskuzi
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Vagi - flame a offtopic
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

ps47 - flame
PCT BOSS
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“